Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24022403240424052406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Tourneo Connect nerelerde.Hiç talep yok herhalde.
  • Değerli forum üyeleri,

Kısa bir süre içerisinde babam için bir hafif ticari araç satın almayı düşünüyorum, bütçe 35.000.-TL-40.000.-TL arası, ilk tercihim 2012-2013 model arası düşük km.li Ford Connect 110 hp glx, kullanım güzegahı yaklaşık 15 kmlik oldukça eğimli bir mesafenin gidiş dönüşünden ibaret. Yılda ortalama 5.000 km yol yapacağını tahmin ediyorum. Genel itibarıyla hususi kullanılacak olsa da zaman zaman yük de taşınabilir.

Bu konuyla ilgili sizlerden bilgi ve yorum talep ettiğim hususlar:

1. Değindiğim araç için yakıt tüketiminin yüksek olduğunu çoğu yerden duydum, ancak gerek güzergah özellikleri gerekse yılda yapılacak km'nin azlığı hususları birlikte değerlendirildiğinde bu durumun öncelikli kriter olmadığını, ayrıca rakiplerinin de benzeri tüketimleri sergileyeceğini düşünüyorum, bu güzergah ve mesafede aracın yakıt tüketimi konusunda öngörüde bulunabilecek kimse var mı?
    2. Belirttiğim bütçe için daha iyi bir alternatif tavsiye edebilir misiniz?
    3. 2013 model yaklaşık 30.000 km'de hatasız 110 ps GLX için tahmini değer paylaşabilir misiniz?
    4. Eğer paylaşımcılar arasından bu kriterlere uygun araç satmayı düşünenler varsa iletişime geçebilir misiniz?

Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• Baskı balataları değiştik dışarıda 540 tl tuttu servis 1100 istemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar. 2008 110 ps stil paketli versiyonu dun aldik.

• merhaba arabanın sürgülü kapıları nedense kayarak gelmiyor.Yağ sürdük yine değişmedi acaba sorun ne olabilir kapıyı itince eskisi gibi hızlı kapanmıyor.
  • kosi35 K kullanıcısına yanıt
    mekanizmasındaki bilyalarında bir sıkıntı vardır kontrol edilmesi lazım.
  • Selamün aleyküm , dostlar ocak 2-3 gibi sıfır km 2.0 tdi dsg trendline caddy alıyorum siz olsanız 70 bin tl'ye sıfır km 2.0 tdi caddy mi 70-72 arasına yeni connect otomatik vites titanium mu satın alırsınız acaba connectmi tercih etseydim düşünceleriniz nelerdir??

• Merhaba arkadaslar. Imzamdaki 2011 model olan babamin connect'i, bende 2006 model t230 90 lik connect var. Cocuklugum bile bu arabada gecti, yeni connect bunun kadar keyif vermiyor bana. Ilk sahibi biziz. Demin evin onune geldim, baktim arac tam 273000 km ye gelmis. Duygulandim birden paylasayim bunu istedim
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

• 2012 model 110 luk connectimin yokuş kalkış desteği çalışmıyor, ESP aktif yapıyorum olmuyor, devre dışı bırakıp tekrar aktif yapıyorum olmuyor, bozuldumu yoksa nooldu bilemedim, yokuş kalkış desteği arızalanan bişeymi fikrimde yok, yokuş kalkış desteği çalışmayan böyle bir olay başına gelen oldumu hiç? servisemi götüreceğiz, yoksa biyerinde bi düğmesi sigortası falan olan bişeymi nedir ne yaparız bilen biri yardımcı olabilirmi?
  • Selamlar

Havalar soguk bimde fotodaki camsuyundan aldım antifirizli diye. Silecek suyunda kullansan sıkıntı olurmu araca. Pek güven veren bi ürüne benzemiyor.
  • etmese E kullanıcısına yanıt
    yokuş kalkış ayarı yol bilgisayaınca ayrı bir kısımdaydı diye hatırlıyorum esp ile bir alakası yok
  • en kötü ihtimal bir işe yaramaz su donar o kadar başka bir sorun yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

yokuş kalkış ayarı yol bilgisayaınca ayrı bir kısımdaydı diye hatırlıyorum esp ile bir alakası yok

ne biliyim ben hiç görmedim yokuş kalkış diye, yol bilgisayarında ESP etkin kılındı yazıyor başkada bişey yok.

yol bilgisayarı dediğin çok bişey yok zaten, hiç ellemiyorum bile ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: etmese

quote:

ne biliyim ben hiç görmedim yokuş kalkış diye, yol bilgisayarında ESP etkin kılındı yazıyor başkada bişey yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: etmese

quote:

bak şimdi yaa, benim yol bilgisayarındamı bişey var yoksa, yokuş yardım çıkmaz bende hiç bilmiyorum, kaç model bu resmin çekildiği connect.

yol bilgisayarını o kadar kurcaladım hiç görmedim en kısa zamanda bakacağım.

ama görmedim hiç yaa şaşkınlığım ondan, 3 yılı geçti kullanıyorum aracı görmedim yada yok, ne bilim oha falan oldum yani :)

• @etmese ugur haklı yokuş kalkış destegi menüde başka kısımda yer alıyor.

esp de başka kısımda. karıştırıyo olmayasın.

aktif olduğunda da rahatsız edici sesi var o yüzden hiç kullanmadım. sağol ugur suyu denicem.
  • Aracım connect 2010 75 ps aracım kalkarken sağ taraftan bir tıkırtı geliyor bu neden olabilir.
  • Ahmed_topal A kullanıcısına yanıt
    ben titanyum düz vites connect aldım kardeşim.otomatik almayı istemedim.daha önce otomatik astra hb vardı.
  • Arkadaşlar 2015 titanyum connect aldım. burda var mı yeni connect çiler?
  • Sayın hacada aracınız hayırlı olsun.Yeni Connect cileri biraz zor bulursun.Otosan bütün satış taktiğini Currier üzerinden sürdürdüğü için Yeni Connrect satışları oldukça sınırlı.Artık Connect üvey evlat oldu.Keşke Caddy ye bir baksaydın.Ne acı bu cümleleri eski bir Connect ci olarak yazmak.Ama gerçek bu.
  • 
Sayfa: önceki 24022403240424052406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.