Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23992400240124022403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 connect silver kullanıyorum..aile arabası olarak..32 33 bın tl civarına satıp yeni connect alacaktım ancak fiyat cok pahalı..yeni kasa doblolarda cok güzel..fıyat olarakta 55000 tl..10 bın tl daha ucuz...ne yapmamı tavsiye edersiniz?
  • ford tourneo connect 110ps aracıma jant bakıyorum düşüncem 17 inç jant almak ama lastık fıyatları fırlıyor (öğrenciyim) ve lastık yanakları kuçuluyor malum karadeniz düzgün yol bulmak cok zor o yuzden 16 inç jant modellerine döndüm nasıl durur aracın uzerınde ? begendıgım modelın lınkınıde verıyorum arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-16-inc-jant__3sdm-blade_ford-focus_connect-5x108__muzaffer-ticrt-208119245/detay

• konalist K kullanıcısına yanıt
    bu jant 16 da güzel durmaz.
    17 jantla 45 yanakla dikkatli kullanımda bir sorun yaşamazsınız.
    Bende rizede yaşıyorum 18 jant kullanıyorum 40 yanak. 2 hafta öncede arkaları 45 yanak yaptım.
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossssy

Yollarda yeni kasa connect hic gormuyorum....satilmiyor galiba..sebebi ne olabilir?

Niye yollarda görülsün ki bağımsız süspansiyon ve elektrikli kayar kapı camları için 15-20 bin TL farkı Connect müşteri portföyü vermez.Üstelik araç İspanyol.Konstrüksiyon zaten berbat.Hele bir iç dizayn var akıllara zarar.65 bin TL ye çıktıktan sonra VW Caddy tercih edilir.Ford Connect te iç dashboard acilen değiştirilmeli yeni Mondeo tarzı sade ve ergonomik olmalı.Bu araç hangi teknolojik yapıya sahip olursa olsun sonuçta hafif ticari.Şahinden Doğan olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

quote:

Yollarda yeni kasa connect hic gormuyorum....satilmiyor galiba..sebebi ne olabilir?

Niye yollarda görülsün ki bağımsız süspansiyon ve elektrikli kayar kapı camları için 15-20 bin TL farkı Connect müşteri portföyü vermez.Üstelik araç İspanyol.Konstrüksiyon zaten berbat.Hele bir iç dizayn var akıllara zarar.65 bin TL ye çıktıktan sonra VW Caddy tercih edilir.Ford Connect te iç dashboard acilen değiştirilmeli yeni Mondeo tarzı sade ve ergonomik olmalı.Bu araç hangi teknolojik yapıya sahip olursa olsun sonuçta hafif ticari.Şahinden Doğan olmaz.

bencede çok haklısınız..bendede 2012 silver var.yeni kasa ile değiştirmeyi duşundum ancak fiyat çok abartılı 67000tl...yeni doblolar bile 55 bin tl civarı...caddy nin yeni kasası çıktımı acaba?doblo tavsiye edermisinizz?

• quote:

Orijinalden alıntı: _çağ_

bu yakınlarda trafik sigortası yaptıran varmı ?, varsa nekadara çıktı acaba ?

bi siteden ruhsat bilgileriyle teklif aldım bukadar tutması mümkünmüdür sigortanın

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

518 tl yaptırdım 2008 glx

• Arkadaslar merhaba, 2009 model 38 binde gri renk connect glx 110 luk aracim var temiz yipranmamis arac tampon ve surucu kapisi aracima hafif sekilde arac carpmasindan dolayi %100 karsi taraf hatali olarak serviste degisti . Bunun harici degiseni v.s yok bir kac galeriden fiyat aldim yeni kasa connect dusunuyorum bunun piyasasi kaclardadir en optimum kaca satmaliyim bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

bencede çok haklısınız..bendede 2012 silver var.yeni kasa ile değiştirmeyi duşundum ancak fiyat çok abartılı 67000tl...yeni doblolar bile 55 bin tl civarı...caddy nin yeni kasası çıktımı acaba?doblo tavsiye edermisinizz?

Doblo moblo tavsiye etmem.Tamamen kişisel görüşüm şu an alınacak hafif ticari araç Caddy.Babamın 2011 doblosu ile uzun yol yaptım 90 hp.Tek güzel yanı yakıt tasarrufu o kadar.Ekonomik sıkıntı yoksa Caddy almanı tavsiye ederim eski bir Connect kullanıcısı olarak bunu yazmak acı ama gerçek bu.VW nin marka değeri yüksek uzun zaman değerini koruyor.

• quote:

quote:

quote:

Doblo moblo tavsiye etmem.Tamamen kişisel görüşüm şu an alınacak hafif ticari araç Caddy.Babamın 2011 doblosu ile uzun yol yaptım 90 hp.Tek güzel yanı yakıt tasarrufu o kadar.Ekonomik sıkıntı yoksa Caddy almanı tavsiye ederim eski bir Connect kullanıcısı olarak bunu yazmak acı ama gerçek bu.VW nin marka değeri yüksek uzun zaman değerini koruyor.2014 Comfortline vardı sattım. Caddy haziranda gelecek deniyor bekliyorum.

• Merhaba Arkadaşlar
    2009 model 90Bg connect sahibiyim arabam 160.000km'de lastiklerimi değiştireceğim üzerindeki lastikler mıchelin Alpin idi Çevremde bana Continental Vanco contact 2 95T lastik tavsiye edildi siz nedersiniz bu lastik nasıl bir lastiktir....,Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manasköylü -- 10 Mayıs 2015; 17:59:10 >
  • Arkadaşlar selam 2012 90 ps silver için koluk kılıfı nerde bulabiliriz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar babamın araç bir süredir marşı geç alıyor ve akü ışığı yanıyor göstergede. Sorun ne olabilir. Araç 2005 model ve 60 binde. 60 bin bakımı yeni yapıldı marşla ilgili bir sorun tespit edilmesi. Aküden kaynaklı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Arkadaşlar babamın araç bir süredir marşı geç alıyor ve akü ışığı yanıyor göstergede. Sorun ne olabilir. Araç 2005 model ve 60 binde. 60 bin bakımı yeni yapıldı marşla ilgili bir sorun tespit edilmesi. Aküden kaynaklı olabilir mi?

hocam akü ışığın yanıyorsa aküdendir ayak üstü hemen bi oto elektrikçiye uğra akünü ölçtür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdnzz

quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Arkadaşlar babamın araç bir süredir marşı geç alıyor ve akü ışığı yanıyor göstergede. Sorun ne olabilir. Araç 2005 model ve 60 binde. 60 bin bakımı yeni yapıldı marşla ilgili bir sorun tespit edilmesi. Aküden kaynaklı olabilir mi?

hocam akü ışığın yanıyorsa aküdendir ayak üstü hemen bi oto elektrikçiye uğra akünü ölçtür

Sağolun hocam. 2 gün önce lastikleri almaya gittigim yerde aküyüde ölçtüler. 15-16 olması gereken değerler 10-11 lerde geziniyodu marş basarkende 9 lara iniyormuş. Bu değerler bir akü için düşük sanırım.

• Maybach Music kullanıcısına yanıt
    evet düşük değerler bunlar arabanıza zarar verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdnzz

evet düşük değerler bunlar arabanıza zarar verir.

Çok teşekkür ederim hocam.

• Merhaba arkadaşlar 2009 full connect im var. Klima açmadan fan yönünü turuncu yazılı cam a ver göstergesine verince kademeyi de 1 veya 2 ye getirince içeri serinlik veriyor.

Bu durum normal klima açmış gibi mi olur yada farklı bir sistem ile klima ya gerek kalmadan mı Soğutuyor? Tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: OLCAYYY

Merhaba arkadaşlar 2009 full connect im var. Klima açmadan fan yönünü turuncu yazılı cam a ver göstergesine verince kademeyi de 1 veya 2 ye getirince içeri serinlik veriyor.

Bu durum normal klima açmış gibi mi olur yada farklı bir sistem ile klima ya gerek kalmadan mı Soğutuyor? Tşk

klimayı açıyor otomatik olarak. camlara ve ayaklara getirirseniz klima açılmaz sadece camlara alırsanız klima açılır.
  • 2011 model 75lik 98k km de olan lx Connectimizi bakıma götürdüm bugün. Motor yağı(castrol magnetec)
    Karter tapa
    MMazot filtresi hava filtresi
    Arka fren balataları (orjinal yedek)
    Disklerin tornalanması
    Sağ kayar kapı kilidi (orjinal)
    Yedek anahtar tanıtılması
    Bilgisayar arıza kontrolü
    Toplam=700 TL

• arkadaşlar ford connect 90 bg almak istiyorum hususi olanından bu aracın tutulan modeli veya kasası varmı varsa hangisi daha iyi vergisi ne kadar alırken nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 23992400240124022403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.