Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23932394239523962397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LazPacino

Arkadaslar aracima su kaydirici sprey alacam ama hangisini alayim diye sorayim dedim sizlere. Hepsinin efekti hemen hemen aynidir tabi, ama yine de yorum alabilsem sizlerden guzel olcak

Ugur sen alip kullanmistin galiba yanlis hatirlamiyorsam, yoksa burak miydi.. Tam emin degilim...

Sprey arti silecek guzel bir gorus sunar diye umuyorum karadenizin yagmurlu havalarinda.

http://www.hepsiburada.com/m/yagmur-kaydiricilar-c-20024792 @ugurkamil

Hepsinin eskisi aynı ama kalıcılık süresi farklı.

Ben şuanda bunu kullanıyorum memnunum, silecekler camı daha rahat siliyor ve 80 km üzerinde nerdeyse hiç silecek kullanma ihtiyacı bile duymuyorum.
    http://www.hepsiburada.com/liste/nanolife-yagmur-kaydirici-1-yil-20000-km-842334/productDetails.aspx?productId=otm842334&categoryId=20024792

• arkadaslar SADECE BEYAZ basık camlı connect stickırı lazım yardım edebılrımısınız
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

Arkadaslar aracima su kaydirici sprey alacam ama hangisini alayim diye sorayim dedim sizlere. Hepsinin efekti hemen hemen aynidir tabi, ama yine de yorum alabilsem sizlerden guzel olcak

Ugur sen alip kullanmistin galiba yanlis hatirlamiyorsam, yoksa burak miydi.. Tam emin degilim...

Sprey arti silecek guzel bir gorus sunar diye umuyorum karadenizin yagmurlu havalarinda.

http://www.hepsiburada.com/m/yagmur-kaydiricilar-c-20024792 @ugurkamil

Hepsinin eskisi aynı ama kalıcılık süresi farklı.

Ben şuanda bunu kullanıyorum memnunum, silecekler camı daha rahat siliyor ve 80 km üzerinde nerdeyse hiç silecek kullanma ihtiyacı bile duymuyorum.
    http://www.hepsiburada.com/liste/nanolife-yagmur-kaydirici-1-yil-20000-km-842334/productDetails.aspx?productId=otm842334&categoryId=20024792

Eywallah, aklimdan gecen urun..

Uygulanisi nasil. Spreyliyorsun okadar yoksa bezle falan yayiyon mu (gerci biraz mantiksiz geldi de simdi)

Arabayi yikadik diyelim adam sabuni puskurttu basincli su ile yikadi.... Yeniden mi uygulamamiz gerekiyor ??

• TORKK kullanıcısına yanıt
    bizede kargolama sansınız varmı acaba

• LazPacino L kullanıcısına yanıt
    Kutusunda hepsi yazıyor.
    Kısacak ürünün yanında gelen ürünle camı temizliyorsun sonra ürünü cama sıkıyorsun ve bezle güzelce heryerini siliyorsun olup bitiyor. 1 yıl veya 20bin km etkili diyor orasını deneyip görücez. Yıkama ile camdan çıkmaz.
  • Merhaba arkadaşlar bir konuda kafam karışık bilginize danışmak istedim. 90 ps connectim var,istanbulda ikamet etmekteyim aile aracı olarak kullanıyom kullanım şeklim hususi, kar lastiği benim için şart mı ? eğerki şartsa önerebileceginiz marka ve modeller var mı butce 600-800 lira şimdiden teşekkürler.
  • livemydream kullanıcısına yanıt
    bende İstanbulda yaşıyorum,connect var.tıpkı sizin gibi,hususi kullanım.kış lastiği takmadım.bildiğim kadarı ile bize zorunlu değil.geçen yılda takmadım.
  • Yasal olarak zorunlu değil ama kar yağınca ve aşırı soğuk yapıp buzlanma vs olan havalarda arabayı kullanıcaksanız karlastiği takmanızı öneririm.

Ben kışlık lastikler için 16 jant arıyorum,, eğer bulamazsam kötü hava koşullarında arabayı kullanmayı düşünmüyorum kışın.
  • ugurkamil kullanıcısına yanıt
    bu konuda yüzde yüz haklısın.her şey kurallardan ya da cezalardan ibaret değil.hayatımız her şeyden daha değerli.ne malımıza,ne canımıza.
    ben karlı havalarda toplu taşıma araçlarını tercih ediyorum.zaten İstanbul'a ne kadar kar yağdığı ve yerde kaldığı belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Yasal olarak zorunlu değil ama kar yağınca ve aşırı soğuk yapıp buzlanma vs olan havalarda arabayı kullanıcaksanız karlastiği takmanızı öneririm.

Ben kışlık lastikler için 16 jant arıyorum,, eğer bulamazsam kötü hava koşullarında arabayı kullanmayı düşünmüyorum kışın.

Orjinal jantlar duruyosa kışın onları kullanmanı öneririm. Hem lastik fiyatı daha iyi olur, hem de 195 taban, kışlık lastiğin amacına daha uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etms -- 22 Aralık 2014; 13:47:34 >
  • 2.viteste giderken sarsıntının sebebi ne olabilir her zaman değil 2 bin deviri geçince bazen oluyor
    Motor ısısının düşük olmasından olabilir mi?

not: debriyaj kavrama noktası ile ilgili problemmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 22 Aralık 2014; 20:38:34 >
  • Etms kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle öyle yapıcam gibi duruyor. Benim 16 teneke jant alıp farklı bir görüntü elde etme düşüncem var ama piyasada jant yok olanlarda çok para istiyor.
    Lastiğin parası çok önemli değil. Bir kere alıcam enaz 5 yıl gider oo lastikler benimde arabayı o kadar kullanma niyetim yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 22 Aralık 2014; 20:12:34 >
  • Arkadaşlar connectim farlarını nasıl sökebilirim üst vidayı söküyorum altındaki vidaları göremiyorum yardımcı olurmuşunuz

• Suskunemre S kullanıcısına yanıt
    Uzun lokma anahtarı lazım tamponu azıcık aşağıya esnetip vidaya ulaşıcaksınız yada komple tamponu söküp rahatlıkla söküceksin alt vidaları.
  •  *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

ha maaşşallah sana.. başka bi şey yaptın uğur sen bunu be... connecti falan aşmış bu
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Elimden geldiğince kendime özel ve farklı bir araç yapmaya çalışıyorum. Aklımdaki Connect olmasına az kaldı yaza kadar biticek inşallah artık sadece zevkini cıkartıcam. Para ve emek harcamaktan yoruldum.
    daha bitmedi yani!! neymiş kafandaki çok merak ettim.. kanat mı takcan?
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Chip uygulaması yapılcak.
    Tamponlar, yan plastikler, aynalar ve kapı çıtaları boyanıcak(havalar ısınsın diye bekliyorum)
    Ön taraf 2-3 cm daha alçalıcak.
    Birkaç aksesuar sökülcek.
    Ufak tefek birkaç işlemdaha var.
  • Beyler Aracı sattık :((( Toyota hılux almayı düşünüyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23932394239523962397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.