Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23812382238323842385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler merhabalar bizim araçta bi sorun vardı sorun araç çalışmıyordu ancak yokuş aşağı itip viteste çalıştırıyorum bi ara yolda kaldım bi elektriciyi çağırdım sanayiden aküden kaynaklı dedi ve takviye yaptık o zaman çalıştı şimdi benim burda anlamadığım sorun şu araç aküsü 1 yılda biter mi ve aracımda 2013 model 75 hp lik. Sizce 1 yılda biter mi beyler ?
  • 171989374 ilan numarasıyla , sayfaların eskilerinden, sarı küheylanımız satılıktır..

bilmeyenlere not : 2008, 110 luk connect...
  • connectgücü kullanıcısına yanıt
    oo capitano , ne var ne yok, nasılsın..

okul ne alemde?

dersler falan..
  • megane hatchback 1.5 dci 90 beygire gecmeyi dusunuyorum.

suan connect 2011 75ps var. ne dersiniz arkadaslar megane kullanan varmi ? onerileriniz falan ? forumdada adam gibi megan hb sayfasi bulamadim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Botan.21 B kullanıcısına yanıt
    Ben 1.5 yıl sonra garantiden aküyü değiştirdim. Şuanda araç üzerinde 5-6 aylık 0 akü var.
    Aküde üretim hatası veya arıza olabilir, aldığınız yerle görüşün(2 yıl garantisi vardır) yeni akü ile değiştirsinler.

Benim aküde araba 2 günden fazla yatınca aracı çalıştırmıyordu, onun dışında park halinde 1 saate kadar müzik dinliyordum sorun çıkartmıyordu. Akünün iç kısımdaki 2 bölüm arızalıydı uzun süre sarjı tutamıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

okul ne alemde?

dersler falan..

Cok sukur abi amerikadayim suan ,seneye son bi yaramazlik yok sende ne var neyok asil,dusmuyormu yokun artik adanaya 5sene oldu sen geleli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Ben 1.5 yıl sonra garantiden aküyü değiştirdim. Şuanda araç üzerinde 5-6 aylık 0 akü var.
    Aküde üretim hatası veya arıza olabilir, aldığınız yerle görüşün(2 yıl garantisi vardır) yeni akü ile değiştirsinler.

Benim aküde araba 2 günden fazla yatınca aracı çalıştırmıyordu, onun dışında park halinde 1 saate kadar müzik dinliyordum sorun çıkartmıyordu. Akünün iç kısımdaki 2 bölüm arızalıydı uzun süre sarjı tutamıyordu.

Çok tşkr ederim yani servise götürsem o aküyü değiştirmeleri lazım değil mi çünkü takviye yaptıktan sonra araçta o sıkıntı kalmadı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

quote:

okul ne alemde?

dersler falan..

Cok sukur abi amerikadayim suan ,seneye son bi yaramazlik yok sende ne var neyok asil,dusmuyormu yokun artik adanaya 5sene oldu sen geleli?

insan amerikaya gider de haber vermez mi yaw... aşkolsun.. ik sipariş verirdik...

bırak adanayı, şurdan polatlıya gidemedik daha..

2 yaşında bir canavar+ bir de yolda gelecek olan var...

daha ne diyeyim...

küheylanı satıyoruz artık bu durumda.. 2 çocukla 5 koltuk yetmiyor.. 7 koltuklara bakacağız artık.

• kolay gelsin arkadaşlar..yaklaşık 1 aydır 2. el araba alacağım bir çok araba geldi geçti ama son olarak dün connectte karar kıldım .. ama bu seferde araç seçemiyorum ..üç araç arasında kaldım

birincisi:

Marka Ford
    Seri Tourneo Connect
    Model 110PS GLX
    Yıl 2012
    Km 49.
    000
    Motor Hacmi 1601 - 1800 cm3
    Motor Gücü 101 - 125 hp
    Araç Cinsi Kamyonet
    Kasa Tipi Camlı Van
    Koltuk Sayısı 4+1
    Renk Gri
    Vites Manuel
    Yakıt Dizel

31,500

ikincisi:

Marka Ford
    Seri Tourneo Connect
    Model 110PS GLX
    Yıl 2010
    Km 29.5
    00
    Motor Gücü 101 - 125 hp
    Araç Cinsi Kamyonet
    Kasa Tipi Panelvan
    Renk Gümüş Gri
    Koltuk Sayısı 4+1
    Vites Manuel
    Yakıt Dizel

31,500

üçüncüsü:

Marka Ford
    Seri Tourneo Connect
    Model 110PS GLX
    Yıl 2010
    Km 30.
    000
    Motor Gücü 101 - 125 hp
    Araç Cinsi Kamyonet
    Kasa Tipi Camlı Van
    Renk Gümüş Gri
    Koltuk Sayısı 4+1
    Vites Manuel
    Yakıt Dizel

30,000

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ..sizce hangisini almalıyım...teşekkürler şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhann -- 15 Temmuz 2014; 13:03:03 >

• Hangisi temizse onu. Ben 20binde 90lik silver aldım. Ust Çitalar felan hepsi var 29.500 verdim. Bana fiyatları çok uygun geldi eğer araçlar temiz ve km orjinal ise

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hangisi temizse onu. Ben 20binde 90lik silver aldım. Ust Çitalar felan hepsi var 29.500 verdim. Bana fiyatları çok uygun geldi eğer araçlar temiz ve km orjinal ise

cevabınız için teşekkür ederim...
    seçenekelri ondan verdim zaten..2012 model 49 bin deki aracı almak mı mantıklı 2010 model 30 bin deki aracı almak mı...?
    ayrıca hem ayz olması hem bayram önü olması otomobil fiyatlarını şişirdiği gibi ticari araçları da şişiriyor mu?
    yoksa sadece fiyat yüksekliği binek otomobilller için mi geçerli?
    şimdi kasım aralığa kadar beklesem belki bu düşük km ler satılmış olacak ...ne yapacağıma karar veremedim ...ayrıca kasım aralıkta düşse düşse ne akdar düşer fiyat yada düşerr mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhann -- 15 Temmuz 2014; 14:52:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

quote:

okul ne alemde?

dersler falan..

insan amerikaya gider de haber vermez mi yaw... aşkolsun.. ik sipariş verirdik...

bırak adanayı, şurdan polatlıya gidemedik daha..

2 yaşında bir canavar+ bir de yolda gelecek olan var...

daha ne diyeyim...

küheylanı satıyoruz artık bu durumda.. 2 çocukla 5 koltuk yetmiyor.. 7 koltuklara bakacağız artık.

Canin sagolsun abi , abi sen suna picasso icin bahane buldum desene kalabalik olduk bahanesi yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Botan.21

quote:

Çok tşkr ederim yani servise götürsem o aküyü değiştirmeleri lazım değil mi çünkü takviye yaptıktan sonra araçta o sıkıntı kalmadı ?

Sorun aküde ise değiştirmeleri lazım.
    Düşük bir ihtimalde olsa, araç düzgün şarj edemiyor olabilir, park alinde fazla güç çekiyor olabilir gibi durumlar var inceleyip sorunun kaynağını bulcaklar ama aküde soeun olma ihtimalı yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: suhann

quote:

Hangisi temizse onu. Ben 20binde 90lik silver aldım. Ust Çitalar felan hepsi var 29.500 verdim. Bana fiyatları çok uygun geldi eğer araçlar temiz ve km orjinal ise

seçenekelri ondan verdim zaten..2012 model 49 bin deki aracı almak mı mantıklı 2010 model 30 bin deki aracı almak mı...?
    ayrıca hem ayz olması hem bayram önü olması otomobil fiyatlarını şişirdiği gibi ticari araçları da şişiriyor mu?
    şimdi kasım aralığa kadar beklesem belki bu düşük km ler satılmış olacak ...ne yapacağıma karar veremedim ...ayrıca kasım aralıkta düşse düşse ne akdar düşer fiyat yada düşerr mi?

2010 model alırsanız vergi için daha asvantajlı olursunuz. 2 yıl sonra vergisi %40 düşer. Zaten ikisi de aynı araçlar bir fark yok aralarında modelden başka. Hem daha az km'de az sorun çıkartır.
    Ticari piyasası binek araçlardan biraz etkilendi yükseldi ama bu fiyatlar normal. Düşünmeden alın derim. Ama 2010 model için 30bin az kmde iyice bir baktırın arabaya.
    Ticaride piyasa ticaretlerle alakalıdır. Ticaret canlanıp araç azalırsa fiyatlar artar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Botan.21

quote:

Sorun aküde ise değiştirmeleri lazım.
    Düşük bir ihtimalde olsa, araç düzgün şarj edemiyor olabilir, park alinde fazla güç çekiyor olabilir gibi durumlar var inceleyip sorunun kaynağını bulcaklar ama aküde soeun olma ihtimalı yüksek.

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

2010 model alırsanız vergi için daha asvantajlı olursunuz. 2 yıl sonra vergisi %40 düşer. Zaten ikisi de aynı araçlar bir fark yok aralarında modelden başka. Hem daha az km'de az sorun çıkartır.
    Ticari piyasası binek araçlardan biraz etkilendi yükseldi ama bu fiyatlar normal. Düşünmeden alın derim. Ama 2010 model için 30bin az kmde iyice bir baktırın arabaya.
    Ticaride piyasa ticaretlerle alakalıdır. Ticaret canlanıp araç azalırsa fiyatlar artar.

teşekkür ederim...fark yok diyorsanız o zaman 2010 model olanı tercih edeyim...iyi bir ustam var onunla bakacağız ..nasipse olur inşallah...2010 model 30 bin km. beni de şüphelendirdi ama oluyor bazen böyle fazla binmeyen binek kullanıcılar...
    bir sorum daha olacak...
    ben tamircime sordum (şehirdeki sayılı ustalardadır) connect veya berlingo alacağım dedim hangisini tavsiye edersin direk connect dedi..90 lık mı 110 glx mi dedim 110 glx dedi..şimdi etrafımdaki 90 lıklara binenler 90 lık en çok tutulanı diyorlar..90 lık bile gaza bastın mı uçuyor diyorlar...110 luk hem fazla gelir hemde çok yakar diyorlar..şimdi ben çevremdeki kullanalara mı kulak vermem lazım yoksa ustama mı kulak vermem lazım...benim gönlümden geçen aslın 110 ps her zaman yükse beygir iyidir diye düşünüyorum

• merhaba
    babam için araç arıyorum
    ilandaki araçla ilgili düşünceleriniz nedir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-2007-model-temiz-deyisen-boya-yok-164188435/detay
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim...fark yok diyorsanız o zaman 2010 model olanı tercih edeyim...iyi bir ustam var onunla bakacağız ..nasipse olur inşallah...2010 model 30 bin km. beni de şüphelendirdi ama oluyor bazen böyle fazla binmeyen binek kullanıcılar...
    bir sorum daha olacak...
    ben tamircime sordum (şehirdeki sayılı ustalardadır) connect veya berlingo alacağım dedim hangisini tavsiye edersin direk connect dedi..90 lık mı 110 glx mi dedim 110 glx dedi..şimdi etrafımdaki 90 lıklara binenler 90 lık en çok tutulanı diyorlar..90 lık bile gaza bastın mı uçuyor diyorlar...110 luk hem fazla gelir hemde çok yakar diyorlar..şimdi ben çevremdeki kullanalara mı kulak vermem lazım yoksa ustama mı kulak vermem lazım...benim gönlümden geçen aslın 110 ps her zaman yükse beygir iyidir diye düşünüyorum

Eski bir on yargı.
    110luk daha az yakıyor.
    En çok tutulmasınin sebebi 0inda 90ligin ucuz olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: SB1907_23

merhaba
    babam için araç arıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-2007-model-temiz-deyisen-boya-yok-164188435/detay

Kullanım amacı ?
    Connect alacaksıniz 30bini gözden çıkarın rahat edersiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SB1907_23

merhaba
    babam için araç arıyorum

Kullanım amacı ?
    Connect alacaksıniz 30bini gözden çıkarın rahat edersiniz.

hafta sonları köye gidip gelirken taşıma işlerinde rahat etmek
    arada bir de uzun yola çıkarken sıkıntı olmayacaksa, rahat ettirecekse yeterli

• 
Sayfa: önceki 23812382238323842385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.