Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

KARDEş senin connecti yaptım.. fakat paçalık yapamadım tavan barı yan koruma cam film bide cam aralarındaki direklere boyama yaptım ama güzel sample lar bulamadığım için pek güzel olmadı kusura bakma ama yinede kafanda az çok bi fikir oluşmuştur daha güzel sample lar bulabilsem ve daha fazla ayırabilecek vaktim olsa çok daha güzel olurdu ama bununla idare edersin inşallah kusuruma bakma

bu orjinal hali
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

bu senin istediğin--tavan barı-yan bar-filmli cam-boyalı direkler

buda benden altını falan biraz indirdim bşde bi kaç süs püs

cok tesekkur ederim sana cok sagol

yardimci oldun ve ricami kirmadin

siz diger connectciler ben arabami su ikinci resim gibi yapmak istiyorum sizce nasill??? fazla standaard mi yani herkesin yaptigi gibi ??

bu arada kaptan benim adim yasar

• yaşar .. güsel aksesuarlar mantıklı olabilr
  • eyvallah kaptan
  • haa bu arada gozume carpiyor heb

benim connectte GLC yaziyor GLX yerine

bana ozel mi bu yoksa oyleyse cok sagol abi yaa

PS: ilk sayfalarda online teamde ve normal uyelikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 30 Ağustos 2008; 16:18:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

quote:

Orjinalden alıntı: kamil26

en iyisi mazotla yıkamak parıl parıl parlar ama sadece 1 hafta

iyi temizler ama yıkarken arabanın arkasına ''ateşle yaklaşma'' yada ''tehlikeli ve yanıcı madde'' yazısı asman lazımdüşünsene arabaya sürmüşsün mazotu dayının biri bi izmarit atıyor duman olur valla connect

mazot öle izmaritle yanmaz arkadaşım hatta ateşle bile kolay kolay yanmaz

• Arkadaşlar herkesin bakkaldan gidip 5.99 YTL(KDV DAHİLDİR) ye satın alacağı bir ehliyet

• 1-RENAULT R9 1993 MODEL(1993-1996)
    2-OPEL VECTRA 2.0 FULL+FULL 1992 MODEL(1996-2000)
    3MERCEDES 190E 1.8 1991 MODEL(2000-2007)
    4FORD TORNEO CONNECT 90PS DELÜX 2006 MODEL(2007-2008)

• Connect bambaşka bir araba ya..Bugün tekrar aşık oldum aşırı pisti içiine girmeye utanıyordum cıbı cıbı yaptırdık şimdi de bir bahane bulsam da gezsem diye bakıyorum..Ama gerçi temiz vaziyette görmesi gerekenler gördü çatlatacak adam kalmadı piyasada

Mazotla araba yıkamaya gelince..Çok zor iş, zahmetli iş, arabadan mazot kokusu kolay kolay çıkmaz..En önemlisi de eğer mazotla sildiğiniz yeri kurutursanız lekesi çıkmaz..Özellikle beyaz rengi mahvediyor beyaz oluyor krem(Tecrübeyle sabittir)..Ondan sonra araba orjinal rengine dönsün diye bir de pasta cilaya para veriyorsun kısacası külliyen zarar..Zaten depoya koyacak mazotu bulduk ta arabayı yıkamak kaldı..Ama illa yıkayacam diyorsan çekinme yıka mazot yanmaz..Zaten yansa eski kamyonların altına ateş yakarak çalıştırmazlardı..Bunu yürekli olan benzinli araçta da dener bakalım noluyor

• herkez geçmişten bugüne arabalrını koyuyor.. heveslendim valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sye88

Connect bambaşka bir araba ya..Bugün tekrar aşık oldum aşırı pisti içiine girmeye utanıyordum cıbı cıbı yaptırdık şimdi de bir bahane bulsam da gezsem diye bakıyorum..Ama gerçi temiz vaziyette görmesi gerekenler gördü çatlatacak adam kalmadı piyasada

Mazotla araba yıkamaya gelince..Çok zor iş, zahmetli iş, arabadan mazot kokusu kolay kolay çıkmaz..En önemlisi de eğer mazotla sildiğiniz yeri kurutursanız lekesi çıkmaz..Özellikle beyaz rengi mahvediyor beyaz oluyor krem(Tecrübeyle sabittir)..Ondan sonra araba orjinal rengine dönsün diye bir de pasta cilaya para veriyorsun kısacası külliyen zarar..Zaten depoya koyacak mazotu bulduk ta arabayı yıkamak kaldı..Ama illa yıkayacam diyorsan çekinme yıka mazot yanmaz..Zaten yansa eski kamyonların altına ateş yakarak çalıştırmazlardı..Bunu yürekli olan benzinli araçta da dener bakalım noluyor

ben ölesine dedim ya mazotla araba yıkıcan diye yoksa mazotla arabamı yıkanır

• tarih 08/08/2007

• arkadslar guzel bass vuran ama gercekten yani harbı bass sarkı ısımlerı werırmısınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufukcan..

arkadslar guzel bass vuran ama gercekten yani harbı bass sarkı ısımlerı werırmısınız...

mustafa sandaldan gidenlerden şarkısı.
  • arkadaşlar bi sorum olacak.arabadaki saat formatını nasıl değiştirebiliriz?mesela öğleden sonra saat 13 00 olması gerkirken benimkinde 1 00 yazıyor.yani formatı 24 e göre nasıl yapcaz.kitapçığında net bi açıklama yapılmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim2323

resmide atayım belli olsun ama bu resim çok önceden çekilmiş şimdi biraz daha fazla buna bi çare bulmam lazım arkadaşlar yardımlarınızı beklıyorum tekrardan kalın saglıcakla.a.e.o

ben arabayı 0 aldığımda pas lekeleri vardı.yalnız alkollü bezle silince gaçti.bi deneyin derim.işte resmi
    http://img99.imageshack.us/img99/6844/dsc02739cb8.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çavdır -- 30 Ağustos 2008; 17:39:36 >

• soyle yabancı bıldıgın yokmu mustafa sandal ne ya harbi bass diyorum
  • Muse-Muscle Museum, Franz Ferdinand - Take me out, Audioslave - Be yourself&Seven Nation Army, Rise Up(My dream is to fly....), serdar ortaç - bataklık vs vs. gibi örnekler verebilirim..Belki seni bas konusunda tatmin etmez ama yine de bir dene bu parçaların hepsi oldukça güzeldir..Araba için bir numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Yalçın -- 30 Ağustos 2008; 18:37:03 >
  • mode xl (toz konduramazsın) ve mode xl (kral benim)-black eyed peas (pump it)-juelz santana (there it go)
  • kac saatten beri kimse bise yazmamis yaa

ervyone is busy doing thing ha.
  • hepiniz sagolun arkadaşlar bende size bide weriyim Will Smith Ft Ludacris - Party Starter
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.