Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün bizim biraderle ilginç bişi denedik sizlerle de paylaşayım. Benim araçta ekstra bir müzik sistemi yok. Bir adet 300 W 12-220V convertör aldık. Convertör gücünü çakmaktan alıyor. Convertöre bizim evdeki 5+1 ses sistemini getirerek bağladık. Ses giriş ucunada kaset adaptörünün girişiyle birleştirdik. Sonuç inanılmaz güm güm vuran bir bas sesi. Ha görüntü biraz dağınık ama ses çok iyi. Bunu bize maliyeti sadece convertör parası olan 60 YTL. Denemek isteyenlere duyurulur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Orjinalden alıntı: connect2008glx110ps

iyi geceler team aux girişinin nerde olduğu ile ilgili bir bilgisi olan varmı acaba

Metin bey, bu konuyu çok tartıştık burada ve bir sonuca da vardık, konu uzun olduğu için tekrarını yazmak da uzun olacak, size zahmet geçmiş sayfalardan aratın.

Google üzerinden de bulabilirsiniz diye düşünüyorum...

çok teşekkür ediyorum mehmet abi google bakmam gerek önceki sayfalardakilerini okumuştum ama serviste belki takarlar diye düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DELÜX_4380

KAPI AÇIK OLDUĞUNDA BENİM ARAÇTA HİÇBİR LAMBA YANMIYOR LAZPAÇİNO.SENDE YANIYORMUŞ.SİZİNKİLERDE YANIYORMU ARKADAŞLAR

bende de yanmiyor zaten hemsom ama dikkatlice baktiginda o resimi goruyorsun yanin onu demek istiyorum

yani kapi acik diye bir uyari lambasi var ama yanmiyor neden sorum o

ve mesela aracin farlarini acik biraktiniz ve kapiyi actiniz ozamanda kucuk alarm gibi bisey caliyor diiiiiiiiiiiiiittt diye bizim eski opel astra 1993 de bile vardi o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 27 Ağustos 2008; 16:22:43 >
  • DELÜX_4380 çok geçmiş olsun
  • SELAMLAR İSTE PHOTO SHOPSUZ CONNET

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
  • arkadaslar size bir conecti linki daha

bu kes benim eski memleket hollandadan ilk ve tek olarak

http://www.autoweek.nl/forum/read.php?18,3106081,3106438=

tercume edecegim bu sayfayi benim ezik turkcemle bakalim nereye kadar

burda cocuk anlatiyorki:

burda hollandada normal bir gelenek haline gelmis herhalde babanizin arabasini kendi arabaniz gibi gormek tanitmak, ve bende simdi aynisini yapiyorum.
    ford tourneo connect (facelift, yani yeni model tampon ic renkler falan) cok kullanisli bir aractir. kangoo, berlingoo klasmanlarina giriyor.
    babamin isarkadaslari aslinda gri veya siyah renklerde almasini istiyordu oneriyorlardi ama prencip olarak kendisi karamel rengini secmis.
    birkac resim gosteriyor cocuk simdi............
    dogrusunu soylemek gerekirse, cok da kotu degil. aracin rengi cok hos duruyor, ve jantlar (onlari ben sipariz verdim sonra demesinler boyle arabaya kapak taktilar diye) cok guzeller ve klasmanina gore gayet iyi arabaa yani.
    bunu demeliyim ki bunun gibi bir connect ve renginde daha once hic gormedim, baya bir ozel yani..
    interior da komikmis diyor cocuk, dashboardun alti acik renk ayni direksiyonda oldugu gibi ( yani her surusde elleri yikamaniz lazim siyahlamasin diye)
    ve aslinda bu araba da hersey var, klima, uzaktan kumanda, elektrikli camlar, ABS ESP veya ASR fabrika cikisli radio ve direksiyon kumandali, tavanda saklama yerleri, 3 adet 12 volt girisleri, onde sis farlari, siyah camlar ve park sensorleri
    ve surusune gelince, ben kucuk bir test surusu ettim ve cok guzel gidiyordu acayipti. motor sesine bakilinca ayni bir kamyonet gibi ama o 1.8 tdci motor gayet hizli ve ve o hisi sana veriyor cok guzel. ve ne gariptirki biraz salak turbosu var herhalde, oda 2000 devirden sonra birden bi giris yapiyor/
    yol tutusuda cok guzel virajlarda yere yatiyor hic bir tehlike vermiyor sana, onuda bekliyordum zaten ona bakilirsa su en son model transit ile zaten virajlara girdiginde hic bir zorluk yok
    arabanin herseyi cok guzel begendim , kangoo ve berlingo lar gibi kulustur degil

arkadaslar bukadardi elimden geldigince kadar cevirmeye calistim birkac yer var turkcesini bilmiyorum onlarida kendi sozlerimde yazdim umarim

kizmassin bu ne bicim konusma tarzi diye

saygilarrr..

• ellerine sağlık lazpacino ...

bu arada birgecvakti seni aramızda tekrar gormek güsell... sık sık aramızda olman dileğiyle ... araban çok şık
  • evet birgecevakti uzun zamandir yoktun olettin kendini ve aracini wallahi

arabanda massalahi var bomba yani heran patlayabilur daaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

ellerine sağlık lazpacino ...

bu arada birgecvakti seni aramızda tekrar gormek güsell... sık sık aramızda olman dileğiyle ... araban çok şık

bu arada eyvallaaahh eyvalah sagol kaptan elimizden geldigince kadar yapiyor iste birseyler

hemide online uyeler arasina girdim olsun bukadar daa

daha neler yapacown sizlere nelerrr uyy bi bilsenuuzzzz

• arkadaslar buda elektrikle calisan transit connect ingilterenin urettigi veya yaptigi connect amerikaya sattiklari

ayrica bakin bu connectin on tarafi arkasi gibi yukses ne guzel duruyor jeep mubarek bizimki sanki one dogru egilmis

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
  • o connect in üstünde 205 lastiğe 16 jant var ayrıca... 2006-2007 kasa mondeo jantı
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

o connect in üstünde 205 lastiğe 16 jant var ayrıca... 2006-2007 kasa mondeo jantı

tamam kaptan onu anladimda ozaman o camurluk ve lastik arasindaki farka bakin baya bir mesafe var bizimki ise bunun yarisi herhalde onu demek istedim
  • s.a connect team iyi forumlar
  • buda belcikada glx gorunumlu 75 lik connect satilik

connect for sale

euro = 1.73
    1.73 * 13.950 = 24.133 miljar 2007 model 42000km

buda yeni bir connect belcikada glx gorunumlu 90lik
    gerci arka bagaj kapisinda glx yaziyor herhalde ama ilanda 90lik gosteriyor

hemde bu connectin arka tamponunda hem sag hem sol tarafta iki kirmizi stop var herhalde yoksa reflektor mu
    bunlar orjinal mi adam sonra mi takti

connect for sale 2

euro = 1.73
    1.73 * 14.700 = 25.431 miljar 2007 model 10000km

• a.s sana da iyi forumlar murat kardeş...

bu arada lazpacino boşver boyledi daha havalı gerçi benim arac standarttan biras düşük ama
  • sonradan takmıs kardeş ... acaba yurtdısına 75 ve 90 lık GLX te mi yolluyorlar gerçi 75 lik glx yerine 110 luk dlx olsa güsel olurdu
  • arakadaşlar iyi forumlar 20 günlük tatilimden sonra tekrar aranızdayım.eve gelir gelmez ilk işim geçmiş sayfaları okumak oldu.aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz derim
  • bu arada arabam 10000 km ye geldi.opetten aldığım mazot 2100 ytl olmuş.fişlerden topladım.ben arabayı genelde uzun yolda kullandım.yani benim araba ortalama 210 bin lira yakmış
  • güsel yakmıs
  • öncelikle delüx kardeş çok çok geçmiş olsun.böyle bi kaza da bizim başımıza gelmişti ama bizim şöför senin dayınlar kadar şanslı değildi...her neyse allah tekrarını nasip etmesin...

quote:

birgecevakti
    Çavuş

27 Ağustos 2008; 16:50:34

--------------------------------------------------------------------------------

SELAMLAR İSTE PHOTO SHOPSUZ CONNET

Ekteki dosya (1)

CONNET TEAM SEVGİLERLE

yaaa bir gece vakti nerdesin sen yaaaa...şu senin glxlerin jantını ne yaptın...pm atarsan sevinirim :)
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.