Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence olur abii çünkü gittiğim zaman 8 tane arabayı tamamen boynacak kaporta düzelecek gibi raporlar cıkarıyolardıı adam araba sizin olsun abi dedi cekip gittti iyi bir uygulama ama daha cokk eksikleri var özelim diyen diye bizi teknisyenler peşkeş cekiyolardı ama müşteri memnuyeti sıfır abi bu arada TÜVTURK bende sordum neden TÜRK değilde TURK cewap bile veremediler
  • arkadaşlar koç indiriminden kimler yararlanabiliyor nasıl birşey koç indirimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: polokolik

arkadaşlar koç indiriminden kimler yararlanabiliyor nasıl birşey koç indirimi

öncelikle nişanlı olacaksın ve kayınpederine kurban bayramı öncesinde bir kurbanlık koç alıp götüreceksin.

sonra bu koçun işkembesinden güzel bir çorba pişirtip bir tas alıp en yakın bayiye gideceksin. kapacaksın indirimi.

şaka bir yana sanırım koç holding çalışanı olmak yetiyor sanırsam

formula 1 yarışı var şu an ve onu seyrediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdindas -- 24 Ağustos 2008; 16:32:23 >
  • Cümleten iyi pazarlar hekeze. Uzun zamandır yazamıyorum işten güçten kusura bakmayın aramıza yeni katılanlarada hoş geldiniz diyorum. Aracın yeni fotoğraflarını çektim daha evel çekip yarışmaya yollayacaktım ama nasip değilmiş. Kısmet bugüneymiş....

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

• 4 sene olmasına rağmen fena değil değilmi..

• herkeze hayırlı akşamlar 2 günlük şehirdısı seyahatı sebebiyle aranızda yoktum .. pozantı-tekir (yayla) yaptım kafamı dinlendirip.. team a daha ne katkılar yapabilrim die düşündüm ... çok felaket yagmurlar yagdı ..

o msj ı okudum .. tam acık bi şekilde sunarsanız yardımcı olacağım bu sefer ayın en cok msj atanı .. en cok konu açanı gibi istatislikler var zaten .. buygoo.us de
  • İYİ AKŞAMLAR TEAM

@lukunku benim muayenelerle fazla bir bilgim yok arabayla abim ilgileniyor ama bana da oldukça saçma ve ilginç geldi ruhsata işletmek.
  •  *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

arkdaşlar nasıl araç .. gerçi connect ile ilgisi yok ama bayılıyorum .. allah izin verirse seneye focus a takasa versem nasıl olur
  • muayene işinde ben yandım ozaman camlar filimli önde domuzluk var

• abi snun güzelliğine bak yaa.. yapma falan de
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

abi snun güzelliğine bak yaa.. yapma falan de

yalvarcaz artık yapcak birşey yok ön domuzluk söker öle giderim artık çok dikkat çekmeyelim
  • direk index ten değilde .. hazır forum olduğu için radyo olmuyor suan ama çalısmalar sürüyor onun hakkında ... aynı şekilde istatisliklerde sayfa basında olmuyor... fakat isteyen bakabilecek yerler var... bu arada lazpacinonun dediğini isterseniz online team da yapalım .. en azından olaya adapte iyi olur
  • arkdaşlar istekleriniz doğrultusunda ONLİNE TEAM ı kapsayacak bi yenilik yapmaya karar verdim .. normal listede de yenilik olacak tabiki .. fakat düşünceleri ve ornek leri sizden almak istedim ...

http://forum.donanimhaber.com/m_7022161/tm.htm

ornek peugeot takımı linki üstte... oradaki arkdaşlar bişeler yapmıslar.. bizde biras farklı biraz onlarınkinden fikir alarak bişeler yapalım dedik .. tüm onerilerinizi bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

Bu gece çok güzel resimler hazırladım. Özellikle dragotreis senin için. Mesela Connect'in fabrikadaki ilk çarpışma testi görntüleri, ilk kez burada...

Mümkünse arada bir bakınız topiğe, ilerleyen saatlerde farklı resim ve yazılarla burada olacağım. (Radyo anonsu gibi oldu)

merakla bekliyorum resimleri, diğerlerine de baktım, ama maalesef ilerleyen saatlerde yatmış olacağım zira akşam geç yatıp sabahın yedisinde pikniğe götürüldüm. zor duruyorum. sabah bakabilirim sanırım.

•  *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

bunlarda benden olsun

• benim saatime gore .. çarpmıs connect resmi burada olması lazım
  • Muayeneler bu kadar sıkı olursa bizim gibi her sene muayeneye giden araçlara olan talebin düşeceğini düşünüyorum. Bir kere bunun sebebini anlayamıyorum. Trafikte insanların canını tehlikeye atabilecek aksamlar, motor, fren sistemi, tekerlek diş derinlikleri vb gibi kontroller gerçekten sıkı bir şekilde denetlenmeli. Ama bir film, koruma barları vs gibi şeylerin trafikte ne gibi sıkıntı yarattığını anlayabilmiş değilim. Hatta arka bar sayesinde aracın arka tarafından gerçekleşen bir kazayı hasarsız atlattım. Yan barları kızım arabaya rahat binebilsin diye yaptırdım. Yani arabaya sırf hava katsın diye yapılmıyor bu modifiyeler. Sonuçta avrupayı örnek alıyorsak avrupada araç modifiyesine karışan yok trafiği tehlikeye atmadığı sürece tabi. Neyse bence bu uygulama güzel tabi ama eksikleri çok, daha iyi bir düzenleme yapılmalıydı en azından bu olaya geçiş süreleri 3-5 yıla yayılmalı bu esnada eski araçlar trafikten kademeli çekilerek, araç sahiplerinin mağdur edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

• bu bende vardı ... neyse saglık olsun
  • Helal olsun Mehmet abi, yine döktürmüşsün.Eline koluna sağlık. Bu gece nasipse İstanbula gidiyorum. Bu hafta çok sık giremiycem. Ev falan arıyıp, yerleşme işleri var. Arada ziyaret ederim. Gerçi bu haftada çok fazla giremedim yine biraz sıkışıktı işler. Neyse cümleten iyi geceler
  • 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.