Şimdi Ara

ZTE, bir başka çift çentikli akıllı telefon patenti daha aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABD tarafından yedi yıllık ihracat yasağı alan ZTE, tabiri caizse hayatta kalmak için mücadele ediyor. Şirketin geçtiğimiz günlerde ZTE Iceberg adında çift çentikli bir akıllı telefon patenti aldığını sizlere duyurmuştuk. Akıllı telefon üreticisinin, şimdi ise farklı bir çift çentikli akıllı telefon patenti aldığı oraya çıktı.

Yeni patentte üst çentik küçültülmüş

ZTE'nin aldığı yeni patentte, Iceberg tasarımına oranla bazı farklılıklar göze çarpıyor. Telefonun üst kısımdaki selfie kameralı çentik daha da küçültülürken, alt kısımdakinin ise kalınlaştırıldığını ve parmak izi okuyucu özelliğe sahip olması beklenen bir düğme eklendiğini görüyoruz.

Neredeyse her akıllı telefon üreticisi tarafından benimsenen çentikli ekran tasarımını ilk olarak Essential Phone başlatmış olsa da, gerçek öncülüğünü Apple iPhone X modelinin yaptığını söyleyebiliriz. Akıllı telefon üreticilerinin, kullanıcılar tarafından pek beğenilmeyen çentikli ekranları şirinleştirme çabalarının nasıl ilerleyeceğine ise hep beraber şahit olacağız.

• Bu şekilde mi atlatacaklar zor günlerini?

• hayatimda asla çentikli telefon almayacağım. bu konuda kesinlikle karalıyım. xiaomi de olmasa ne yapacağız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç güleceğim yoktu. batan gemide ağırlık yapmasın diye kayıkları atmak gibi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emin olun bunu Apple yapsa burada buna sayfalar dolusu methiye dizecek canlılar var...

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

hayatimda asla çentikli telefon almayacağım. bu konuda kesinlikle karalıyım. xiaomi de olmasa ne yapacağız?

Xiomi xiomi diye geziyorsunuz dikkat edin seneye xiomi çentikli telefon yapmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çentikten hiç rahatsız olmuyorum, hoşuma bile gidiyor.
  • Bir fikrim var,yanlarad centik koyalim..
  • tamda tahmin ettiğim gibi çift çentikli çıkıcak demiştim çıktı :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.