Şimdi Ara

iPhone SE 2'nin görüntülendiği bir video ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın ikinci nesil iPhone SE modeli ile ilgili sızıntılar durmak bilmiyor. Henüz Apple tarafından ne zaman çıkacağına dair resmi bir açıklama yapılmasa da, iPhone SE 2, her haberinin merakla takip edildiği bir model diyebiliriz. Bugün Çin'deki bir sosyal medya platformunda yayınlanan videoda, iPhone SE 2 olduğu iddia edilen bir akıllı telefon yer alıyor.

iPhone SE 2 videosu cihaz hakkında az çok bilgi veriyor

Görüntülerden ve cihazın tasarımından anladığımız kadarı ile bu iddianın gerçek olma ihtimali oldukça muhtemel. 16 saniye süren videoda, iPhone SE 2 hakkında az çok bilgi sahibi olabiliyoruz. Öncelikle cihazın arka kısmının cam olması, akıllı telefonun kablosuz şarj özelliği ile geleceğine işaret ediyor. Bu da cihazı bekleyen kullanıcıları oldukça sevindirecek bir gelişme.
    Cihazın alt kısmına baktığımızda ise kulaklık girişinin olmayacağı söylentilerinin çürüdüğünü görüyoruz. Zira videodaki cihazın alt kısmında 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Önceki iPhone SE modeli ile aynı kompakt tasarımı koruyan iPhone SE 2'nin, iPhone 7 serisine güç veren A10 işlemci de dahil olmak üzere daha güçlü bileşenlerle donatılacağı da gelen haberler arasında.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Home Butonu nasıl videodan anlayabilen var mı?
    5S deki gibi çöktürmeli mi yoksa 7veya 8 deki gibi tepkimeli mi

• iphone 5 sen misin?

• Apple nasıl ikonikleşmiş 4S'yi yıllardır revize edip edip milletin önüne koyuyorsa bence Samsungda S2'yi revize etmeli. Cebe sığan son telefondu bunlar.

• Sizce se2 Türkiye'de ne kadar olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a.sercan kullanıcısına yanıt
    3.5 mm jack olursa büyük ihtimal çöktürmeli olabilir, maalesef. Zira taptic engine olmazsa tepkime veremez.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A11 ile gelirse gene satış rakamları başarılı bir telefon olur.
    A10 ile gelirse resmen 2 senelik işlemci ile çıkacak "A10 yetmeyecek, öldü bitti demiyorum. Tam tersine hala güçlü bir işlemci. Fakat içi 2 yıllık bir donanım olan cihaza para vermek, cihazı alanları düşündürebilir."
    Haptic Engine bence çok büyük bir olay değil. Fakat ön kamerayı 1.2mp bırakırlarsa yine, şahsen çok istememe rağmen kuruş vermem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence en az 2.500 en çok 3000

• darkhair kullanıcısına yanıt
    İki işlemci arasında 10 dolar gibi bir fark vardı a11 olmazsa ben almayı düşünmüyorum a10 ile a11 arasında uçurum var test skorları ortada. Iphone 5s kullanıyorum hala daha tek sebebi zamanın en iyi işlemcisine sahipti şuan tabi zaman zaman donuyor ar desteği yok vs. kısacası bir telefon alıp 4 yıl kullanacaksan a11 gibi bir cpu şart

• Ulan ekranı x gibi yap da orta segmentte inovasyona git 7 senelik tasarımı hala üretmek nedir iyice vizyonsuzlaştı bu şirket

• Hala şu tasarıma para verecek olan var mı cidden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu devirde hala bu şekilde kasa oranı buyuk tlf satıyorlar ya ona şaşırıyoo-rumbiraz daha çerçeve inceltip 4,7 satsalar daha iyi dğeilmi.

• 2018 model ipad abd de 329$ bizde 1699₺, biliyorsunuz tabletlerde çok fazla vergi yok. Se2 329$ çıksa ülkemizde en az 3200₺ den falan satılır.

Keşke 2500₺ çıksa ama bence imkansız gibi birşey :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babama farklı zaman aralıklarında 4 farklı cihaz kullandırdım (uzun süreli)

2sene Nexus one
    2sene iphone 4
    2sene lg g2
    2sene iphone 5s

nexus one ve g2 yi 2 ay içinde düşürüp ekranını pert etti iphone 4 ü ve 5s i sıkıntısız kullandı (5s i hala kullanıyor)

makul fiyat ve güzel bir ön kamera ile gelirse diye pusuda bekliyorum
  • Parmak izi kalabilirdi yalnız üst tarafı x gibi yapsaydı çok makul kullanışlı bir tlf olurdu bence.

• Apple öyle at nalı gibi logo kullanmaz diye düşünüyorum...

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Tabletlerde fazla vergi yok demeseydin keşke sen üzülme vatandaş hemen bir zam yaparlar

• Bu ne aga çöp resmen istersen içine 60gb ram koy çerçeveli ve küçücük ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-888799C3D -- 27 Nisan 2018; 12:15:35 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.