Şimdi Ara

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Rockstar Games, Grand Theft Auto V: Premium Online Edition'ı resmi olarak duyurdu ve şu anda ulaşılabilir durumda.

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition Grand Theft Auto V hikaye deneyiminin tamamını, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümünü içeriyor. Ayrıca Grand Theft Auto Online'da kendi suç imparatorluğunu kurup geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de bulunuyor.

Criminal Enterprise Başlangıç Paketinde 1,000,000 GTA doları ve şu içerikler bulunuyor:

- Mülkler: Maze Bank West Yönetim Ofisi, Paleto Forest Silah Deposu, Senora Desert Sahte Para Basım Merkezi, Great Chaparral Motorcu Kulübü, 1561 San Vitas Street Daire, 1337 Exceptionalists Way 10 Araçlık Garaj

- Araçlar: Dune FAV, Maibatsu Frogger, Enus Windsor, Obey Omnis, Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Huntley S, Western Zombie Chopper, Banshee

- Silahlar, Kıyafetler ve Dövmeler: Compact Bomba Atar, Keskin Nişancı Tüfeği, Makineli Tabanca, Sokak Yarışı ve İthalat/İhracat Kıyafetleri, Motorcu Dövmeleri

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition şu anda Steam'de 266,04 TL, Xbox Store'da ise indirimli olarak 242,63 TL. Henüz PlayStation Store üzerinde satışı bulunmuyor.  

• Sazan avi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence direk 340tl'den koysun psn tr. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doymak bilmedin rockstar yeter be
  • Rockstar'ı para bile değiştirebiliyormuş vay be..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keriz silkelemek.

• Bır sonraki cıkacak oyun muhtamelen
    Grand Theft Auto V Onlıne Diamond edıtıon
  • Sırf satış fiyatını düşürmemek için... tabii bizdeki kur yüzünden günden güne artıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 milyon sattın doy artık

• Rdr 2 için para lazım beyler hadi...

• Anlamadığım için soruyorum; benim zamanında 189 liraya aldığım sürümden ne farkı var? Yukarıda sayılan her şeye ben zaten sahip değil miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BulaBaba

Anlamadığım için soruyorum; benim zamanında 189 liraya aldığım sürümden ne farkı var? Yukarıda sayılan her şeye ben zaten sahip değil miyim?
    söyle kısaca anlatayım seninki standart sürüm bu yeni sürümü alarak yüzlerce saat araba, ev, vs. almak için zaman harcayacağına bu dlcyi alarak kısadan bunlara sahip olabilirsin diyorlar :)

hiç kimsenin ulaşamayacağı farklı şeylerde vermiyorlar oyunda biraz zaman geçirerek kazandığın paralarla verdikleri materyallere sahip olabilirsin.
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Ben GTA 4'üme döneyim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: BulaBaba

Eyvallah hocam. Ben GTA 4'üme döneyim o zaman
    gta 4 forever hocam, gta 5i 4ten daha cok oynamama ragmen sanki 5te birseyler eksik gibi.. hele arac surus dinamigine hastayim.

• thanatos13 kullanıcısına yanıt
    Gta 5'i Gta 4'ün genele indirgenmiş hali olarak görüyorum. GTA 4 vermek istediğini -bana kalırsa- GTA 5'e göre daha iyi veriyor. Keşke GTA 4'e opsiyonel olarak daha fazla hile koyup veletlerin de eğleneceği şekle bürüselerdi. Burada tabii ki eğlenceyi tercih eden koca eşekleri tenzih ediyorum. Neyse "Let's go bowling!"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.