Şimdi Ara

23 Nisan özel - Asya ve Ömeralp minik konuklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asya ve Ömeralp yetenekleri ile hayran bırakıyorlar. 23 Nisan özel programımızda spor ve sanatın değişik dallarıyla ilgilenen minik kardeşlerimizi yakından tanıyoruz.

• Geleceğimiz o tabletlerde sabahtan akşama kadar oyun oynayıp, video izleyenlere değil; onların sağladığı kolaylık ve öğreticiliği kullanarak kendini geliştiren,sanat ve bilimde ülkemizi aydınlığa ulaştıracak çocuklarımıza emanettir. Apple'ı ve çocuklarımızı tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vegola -- 23 Nisan 2018; 0:37:14 >
  • seste iyi olsaydı çok güzel olurdu

• Ömer alp 12 yaşında! yaşıtları ona Bob Ross diyor..

• Herkesin elinde böyle imkanlar olmuyor isimlere bak zengin çocukları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda konu dışındaki çocukları çıkarsaydınız bari :D

• Önce 23 nisanın ne olduğundan bahsetseydiniz keşke. Videoyu sararak izlediğimden dikkatimi çekmedi ama açıklamada da Atatğrkten bahsedilmemiş. Göktenmi indi 23 nisan ?

• Maşallah arkadaşlar şöyle bir günde bile her şeye kulp takıp rezil bir şekilde çocukların isimlerinden kendinizde bir şeylere laf atmaya falan çalışmışsınız. Biraz dışarı çıkın ya da tedavi olun rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 23 Nisan 2018; 15:27:48 >
  • Hangi kolej ?
    Valla ne diyim tam bizden insanlar olmuş, kız 13 yaşında 5 yıldır ipad kullanıyorum diyor. Yahu kimin anne babası 8 - 9 yaşında al kızım ipad kullan diyor ?
    Becerisini takdir etmiyor değilim ama sanki ipad reklamı gibi olmuş keşke şuraya 2 dogulu kardeşimiz çıkıp ne zorluklarla okuduğunu neler kazandığını anlatsa herkese örnek olsa.
    https://www.sozcu.com.tr/2017/egitim/koyun-sagip-cobanlik-yapan-habibin-teog-basarisi-1875878/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.