Şimdi Ara

Sony Xperia XZ2 Premium yorumlarımız l Mobilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia XZ2 Premium olmak üzere Xiaomi Mi7 için son gelişmeleri, ZTE'nin 8GB RAM'li oyuncu telefonu ve Amerika ile yaşadığı sıkıntılar, Moto G6 serisi ve gündemdeki diğer gelişmeleri yorumluyorlar. 

• 1- Fiyat pahalı olursa fazla alıcı olmaz.
    2- Isınma olayı XZ1 de tamamen çözüldü. 1080p 60fps 5-10 dk video çekemezdik önceden ısınıp kamera kapanıyordu, şimdi 30 dk 1080p 60fps video çekiyorum telefon hiç ısınmıyor.
    3- İnce çerçevelere katılmıyorum. Bir telefona neredeyse 2 asgari ücret verip düştüğünde ekranı kırılacağına, Kalın çerçeveli telefon düştüğünde ekranın kırılmaması kullanıcı dostu telefondur.
  • sorun arka tasarımda mıydı? güç düğmesinde miydi? sony neden bunları değiştirdi ki?!

• 2018'in sonu değil yalnız 3. ceyrek demisler oda 7,8,9. aylar yapar, zaten telefon 6,7,8'de cikacak, belki cikmasından birkac hafta sonra gelebilir o bokeh ve monochrome efektleri.

• Dünya genelinde satışa çıkmayacak belli ülkelere çıkacak deniyor. XA2 ocak ta tanıtılıp daha gelmemişken. XZ2 nin geliş tarihi bile belli değilken. XZ2 Premium gereksiz şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony i severim. Ancak bu telefonun satabilmesi için en azından türkiye için konuşuyorum.
    1- Bu fiyat bandında türkiyede satamaz
    2- Sony telefonlar acayip ısınıyor yanıyor resmen ya çözmediler gitti şu sorunu.
    3- Hala telefon kalın ve çerçeveli. Çerçeveye çok fazla takılan biri değilim hatta xperia z5 kullanıyorum şuan ama bu çerçeveler direk duvara asmalık

• Tasarım tartışılır ama bana göre XZ2 serisinin tek eksiği kulaklık girişi.

• Honor 10 un fiyatı P20 lite ile ayni değil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 5 kullanıyorum hiç bir eksiği yok varsın 900 küsür kare saniyelik video çekemesin 1080p den fazlasını kullanmıyorum zaten hdd yetmez o videoları saklamaya. Ben nete XII yi bekliyorum inşallah telefonum arıza yapmaz o zaman a kadar.

• Bu telefonların çoğu Çin'de üretilmiyor mu(iPhone dahil)? Patentmiş bilmemneymiş, kim Çin'e artistlik yapabilir ki? Çin Seddi'ne kilit vursalar, kapılarını kapatsalar, dünya durur yeminle.

• selman1435 kullanıcısına yanıt
    1- Fiyat pahalı olursa fazla alıcı olmaz.
    2- Isınma olayı XZ1 de tamamen çözüldü. 1080p 60fps 5-10 dk video çekemezdik önceden ısınıp kamera kapanıyordu, şimdi 30 dk 1080p 60fps video çekiyorum telefon hiç ısınmıyor.
    3- İnce çerçevelere katılmıyorum. Bir telefona neredeyse 2 asgari ücret verip düştüğünde ekranı kırılacağına, Kalın çerçeveli telefon düştüğünde ekranın kırılmaması kullanıcı dostu telefondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkin -- 23 Nisan 2018; 10:38:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Honor 10 un fiyatı P20 lite ile ayni değil mi ?
    Sony Xperia XZ2 Premium yorumlarımız l Mobilite

Almanya Mediamarket P20 lite fiyatları, eğer Türkiye de P20 lite ile ayni fiyatlara gelmezse bizi kazıklama girişimi boşa çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• XZ2 premium, gemiyi batırır. Ağırlığı 236 gram.
  • mesut reyiz gezdin gezdin geldin güzel yanmışsın :)

• Umarım uygun fiyattan gelir. O zaman almayı düşünebilirim.

• Sony, yeni modelleri daha piyasada yok, Ne zaman türkiyede satışa çıkacak bilgisi olan varmı?

• Aylarca bekledik çıkan telefona bak 1.2 cm kalınlığında koca bi çöp 236 gram birde kusura bakma Sony tasarım grubunu değiştirmeden yenilik yapamazsın yapma bence.

Z5 P ve XZ P Sony'nin efsane telefonlarıdır o ekran gövde oranlarına rağmen ve elimde Z5 P Gold var iyi ki almışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: selman1435

Sony i severim. Ancak bu telefonun satabilmesi için en azından türkiye için konuşuyorum.
    1- Bu fiyat bandında türkiyede satamaz
    2- Sony telefonlar acayip ısınıyor yanıyor resmen ya çözmediler gitti şu sorunu.
    3- Hala telefon kalın ve çerçeveli. Çerçeveye çok fazla takılan biri değilim hatta xperia z5 kullanıyorum şuan ama bu çerçeveler direk duvara asmalık
    1- katılıyorum
    2- telefondan telefona ve anakarttan, anakarta fark ediyor. Z3 compact için konuşuyorum
    3- ben de böyle düşünürdüm ki, Iphone X' in 1000 feet (300 metre) düşüş testini görünceye kadar.

https://www.youtube.com/watch?v=ni2QgfnSrHI

iphone 8
    https://www.youtube.com/watch?v=lawQB868PjI

• Cihaz ülkemizde yok ama maşallah yorumlar boy boy tüm fanlar buluşmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.