Şimdi Ara

Sony 3D Oluşturucu ile artık üç boyutlu özçekim yapılabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony'nin  Xperia XZ Premium, XZ1 ve XZ Compact modelleri için geliştirdiği 3D Creator uygulaması yeni bir güncelleme aldı. Gelen özelliklerin arasında en dikkat çekici olanı, arka kameralarında kullanılan 3D algoritma, ön kamerasına da eklenmiş oldu. Belirtilen Sony telefonlardan birine sahipseniz kendi özçekiminizi 3 boyutlu ortamda oluşturup Facebook'ta paylaşabileceksiniz.

Gelen güncellemeyi yükleyenler kendi yüzünü 360 derece tarattıktan sonra 3D modelini çıkarabilecekler. Tarattıkları görüntüyü dilerse Facebook'ta paylaşabilir, dilerse de Sony'nin sunucusuna aktarıp 4K modelleme çıkartabilirler. Sistem şuan için sadece Xperia XZ Premium, XZ1 ve XZ Compact modellerinde çalışabiliyor. Sony de dahil olmak üzere başka cihazlarda kullanılamıyor. 3D Oluşturucu 2.0 hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. 

• Videodaki yengede erik gibi kütür kütür

• Bu bir yandan iyi, bir yandan kötü bir teknoloji.
    Sevdiğin birinin kafasını taratıp bastırttın diyelim. O kişi ölünce napacaksın o kafayı? Atsan atamazsın, baksan bakamazsın. Düşüncesi bile kötü...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet bugün güncelledim denedim güzel bir uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apk var mı arkadaşlar bu uygulamanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi düşünülmüş bişey düşünsenize oyunda yönlendirdiğiniz karakterin kafasını yüzünü böyle değiştirdiğinizi ilerde olur bu.

• Bu neyin kafası ?

• Kime ne faydası var

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Bu mesaj silindi.
    Amcacım seni görmüyordum bayadır buralarda nasılsın

• Şaka bi yana sen hoşlanmasan da ben seni seviyorum. Çünkü kaba saba birisi değilsin.
    Ayrıca 2006 dan beri forumdasın. İyi kötü 12 senedir bi yerde takılıyoruz.
    Kuşadası'nda oturuyorum. Tatile bu taraflara gelirsen ara, seni gezdiririm.
    Kendine iyi bak.
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Est. takılıyorum Antalya ya ya da İstanbul'a gelirsen ben seni gezdireyim

Bu arada annem Sökeli'dir

• Valla bende motor var. Bugün tüm gün Buca'da gezdik. Ama Antalya'ya gelirsem ararım. Arkadaş ekliyorum. Oradan numaramı veririm.
  • iPhone da Trnio uygulamasını kullanıyorum. Tavsiye ederim.

• Oha. DH'de ilk kez bu kadar vahim ve kötü konu altı mesaj bölümüne rastladım buralar ne olmuş böyle?

Biri çıkmış "benimkinin kafası" diye argonun an babasını en kabasını koyup like alırken bir diğerleri bildiğin randevu ve özel mesaj bölümüne çevirmiş ortamı, PM'den konuşacağı şeyi burada kaşımak nedir? Bu neyin kafası? Ya DH'yi trolleyen paralı bir rakip site, buraları çökertme işlemine girişti ya da bu üyelerin artık bir kendilerine çeki düzen vermesi gerekiyor. Alo, ergenleşmeyin yahu.

• ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    Ayıp ya bu neyin kafası? Bu siteyi 12 yaşında gençler de takip ediyor. Oldu mu böyle. Binbaşısın onca yıl DH'de böyle argo mesalar yazılmadığını hiç görmedin mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.