Şimdi Ara

Netflix ön izleme özelliği iOS uygulamasında başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Netflix’in mobil tarafta biraz daha etkileşim amaçladığı yeni ön izleme özelliği iOS uygulamasında etkin hale geldi. Kullanıcılar içerikleri sayfasına girmeden fragman tarzında ön izlemesini görebilecek.

Mobilde ön izleme dönemi

Netflix’in uzun süren deneyleri sonucunda ortaya çıkan ön izleme özelliği bir içeriğin 30 saniyelik kısa videosunu barındırıyor. Daha önce televizyon uygulamalarında ön izleme özelliği kullanıma sunulmuştu.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

Kullanıcının ilgisini çekecek tarzda hazırlanan ön izlemelerin sağa sola sürükleyerek arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Ön izleme başlatmak için pencerenin üzerine tıklamak yeterli. Hızlı bir şekilde yüklenen ön izlemeler kullanıcının istediği içeriği daha çabuk bulmasını ve sayfaların arasında kaybolmamasını sağlıyor.

Ön izleme özelliği şimdilik sadece iOS uygulamasında kullanılabiliyor. Android uygulaması için ise bir süre daha beklemek gerekiyor. Net bir tarih verilmiş değil.

• Çok güzel olmuş. İnstagram story tarzı bir şey yapmışlar.

• Netflixe para vermek akıl işi değil.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    @AMC bugünlerde bunu dile getiren çok. Kul hakkı diye birşey var. Birşeyin ücreti var ama değer ama değmez. Lakin belli bir işin parası bu. Bugün keyfini sürdüğünüz şeyler yarın gözyaşınız olur. Hoş bunu herkes biliyor. Allahtan korkmayan kuldan niye korksun...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 21 Nisan 2018; 1:33:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyrusefer kullanıcısına yanıt
    Izledigim diziler yok kardesim ondaki iceriginide begenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    @AMC o vakit ben tamamen yanlış değerlendirip yazmışım. Kusura bakma. Özür dilerim. Dediğiniz gibi zevkinize hitap etmiyorsa elbette satın olmazsınız. Tekrar kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Netflixe para vermek akıl işi değil.

Niye akıl işi olmasın?

netflix'e vermek akıl karı değil ama 2 katını gereksiz sansürlerle yada yarıda kalan maçlarıyla digitürke vermek akıl işi oluyor
  • KuvvetMira27 kullanıcısına yanıt
    Sansur olsun ulkenin kulturu 0 zaten ozenti milletiz yapacak birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 21 Nisan 2018; 10:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Izledigim diziler yok kardesim ondaki iceriginide begenmedim.
    izleyecek bir şey yok nasıl ya? Ben kendi listemi atıyorum şimdi aşağı izlemem gereken bir ton içerik var

ayrıca bitirdiklerim vikingler ,breaking bad,black sails, dexter ,the it crowd, , better call saul, marco polo, luther, making a murderer, freaks and geeks, that 70 show , rick and morty gibi diziler bu listede yok bile

şimdi allahını seversen harbiden hiç biri mi ilgini çekmiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Nisan 2018; 17:28:20 >

• İlk üye olduğum zaman ben de içeriği kısıtlı diyordum, evet kesinlikle bir ABD içeriğinin çeşitliliği yok ama kurcaladıkça izlenebilecek bir dünya şey buldum ve listemi doldurdum. İzlediklerimi listeden kaldırmama rağmen arkalarından yeni içerikler koyuyorum, liste kolay kolay daralmıyor. Burada HBO, Hulu gibi platformların orijinal dizi/filmlerini bulmayı beklemeyin, yeni çıkan sinema filmlerini de aramayın. Netflix'in ne sunduğuna bakmanız gerek, ilginizi çekmiyorsa üye olmazsınız olur biter arkadaş. Zorla mı üye ediyorlar, ne dert ediyor bu kadar millet anlamadım. Ben memnun kaldım, 4 aydır severek kullanıyorum. Çatır çatır da parasını veriyorum.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam dizi olarak

The walking dead ve supernatural izleyicisiyim ben bulamadim bunlari birde filmler hep cakma amerikan filmiydi ha belki ben bulamadim edemedim ona lafim yok ozaman bende bi mallik var ama goruntu kalitesine lafim yok o ayri

the walking dead yayın hakları fx'de , supernatural yayın hakları da digitürkte malesef

ama ileride netflix' e gelebilir tabi bilemeyiz.

bir yandan da game of thrones ve shameless izlemek için blutv açmayı bile düşünüyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.