Şimdi Ara

Yeni nesil iPhone'ların fiyatı ortaya çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple'ın Eylül ayı lansmanında üç yeni iPhone modeli tanıtacağı biliniyor. iPhone X benzeri tasarımla karşımıza çıkacak olan telefonlardan ikisinde OLED ekran paneli kullanılacakken, 6.1 inç boyutlu ve fiyatı nispeten daha ucuz olan modelde ise LCD ekran paneline yer verilecek. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir rapor ise yeni nesil iPhone ekranlarının Samsung tarafından üretileceğini ve ekran panellerinin, önümüzdeki ay itibariyle üretim bandına gireceğini ortaya çıkarmıştı.   

Yeni iPhone özellikleri

2018 yılının tepe iPhone modeli olarak ifade edilen iPhone X Plus'ın 6.5 inç boyutlu OLED ekran ile geleceği uzun zamandır konuşuluyor. Apple A12 işlemcisi ve 4 GB sistem belleğine sahip olması beklenen telefonun, 3.300-3.400 mAh büyüklüğünde LG imzalı çift “L” şeklindeki bataryadan güç alacağı yönünde bilgiler de mevcut. 

5.8 inç boyutunda OLED ekranın kullanılacağı kardeş model ikinci nesil iPhone X ise 4 GB RAM ve A12 çip setinden güç alacak. L şeklinde iki hücreli pilin kullanılacağı telefonun 2700-2800 mAh büyüklüğünde bir batarya ile donatılacağı biliniyor. 

Nispeten ikinci nesil iPhone X ve iPhone X Plus'tan daha ucuz olacak 6.1 inçlik iPhone için satış hedefleri bir hayli yüksek tutulsa da Cuperitino merkezli şirket, fiyatı düşürebilmek adına birtakım özelliklerden feragat etmek zorunda kalmış. Diğer modellerde kullanılan OLED ekran paneli yerine LCD panelin kendine yer bulacağı cihazda 3D Touch fonksiyonunun da yer almaması bekleniyor. 2850-2950 mAh büyüklüğünde tek hücreli dikdörtgen şeklinde bir bataryanın güç vermesi beklenen telefonda 3 GB sistem belleğine ve A12 işlemciye yer verilmesi de kuvvetle muhtemel. 

Yeni iPhone fiyatları 

Ortaya çıkan yeni raporlara göre yeni iPhone'ların fiyatlandırması şöyle: 
    • 6.5 inç OLED ekranlı model: 999 dolar
    • 5.8 inç OLED ekranlı model: 899 dolar
    • 6.1 inç LCD ekranlı model: 799 dolar

• Bu görsel gerçek mi? Gerçek ise, hani çentik gidiyordu?

• Yeni nesil iPhone'larda ki en büyük yenilik fiyatları olacak..

• 4 GB ram gelmez sanmiyorum.

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:59:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz olan hangisi seçemedim ben 🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.1" olanını tek kamera yaparak baltalamış zaten. 5.8" yap şunu ama çift kamera koy.

• Vay be zamanında küçük telefon ele tam oturuyor bilemem ne deyip küçük telefon yapmalarına bahane buluyorlardı. Simdi bu büyük telefonlar içinde ütopik bir bahaneleri var mı acaba merak ettim.

• ''iPhone X benzeri tasarımla karşımıza çıkacak''

Hadi Canımmmmmmm
  • Bu kadar vergi konulamaz. Bunun bir tek açıklaması var baskasının telefonuyla şeye girmeye benziyor denir. Ülkeye geliş fiyatından çok vergi koyuyorlar ayıp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekran samsung pil lg 😁

• iPhone daki ucuzluk kavramına bayılıyorum. 100 dolar fark olunca ucuz oluyor. Huawei 100 euro ucuz Mate 10 varken mate 10 pro yu kimse almaz diyer. Anlayış farkı işte

• 6.5 inçliğin 999 dolar olacağına inanan anca Apple fanboylarıdır. En az 1099$'dan başlar.

• Kaynak=🍑

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Ee aga rakiplerine ayak uydurmak zorunda...
    Bu akıllı telefon işinin de suyu çıktı.
    X Plus 256GB 10 bin ₺ ye yakın bir fiyat olur herhalde TR de

• Merakla bekliyoruz. Eski modeller yavaşlatılınca mı çıkacak yoksa yavaşlatılmadan mı çıkacak..

• Herkese merhaba.. ya benım ıphone 4s telefonuma ne zaman guncelleme gelecek arkadaslar. Hala gelmedı ?

• Bende iphone se var, gayet memnunum elimde kaput gibi telefon yok bence ideal boyut budur. Acaba iphone se boyutunda iphone x gibi ekranı olan telefon yaparlar mı ?

• Şu çentiği kaldırsalar keşke.
  • TFT mi?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.