Şimdi Ara

Xiaomi'nin çılgın oyun telefonu mercek altında: Black Shark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin yatırımcısı olduğu Black Shark oyun telefonu gerek sahip olduğu tasarım gerekse de güçlü donanımları, özel görüntü işlemcisi ve yepyeni soğutma sistemi gibi detaylarıyla mobil oyun dünyasında liderlik hedefliyor. Bilmeniz gereken tüm detayları bu videoda bir araya getirdik, işte Xiaomi Black Shark oyun telefonu. 

• bir insan telefonda niye oyun oynar ki? Bu yaşıma geldim halen anlamış değilim.

• ben almam bana hitap etmiyor ama ip x 'e 6000 tl vereceğime bunu alırım daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çılgın oyuncu telefonu derken içinde gtx1080ti mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlarda psp emülatörleri var. GOW serileri oynamaya değmez mi yani

• İnsanlar "oyuncu" kısmına takılıp cihaza bakmayı unutuyorlar. Ne bilgisayarda ne mobilde hiçbir oyunla alakam yok ama cihaz gerçekten çok güzel olmuş. Benimde sıradaki telefonum olacak çok büyük ihtimalle.

Erdi Hocam'a da bu hızlı videosu için teşekkürler.

Edit: Hocam tekrardan elinize sağlık çok doyurucu bir video olmuş. Bahsetmediğiniz en ufak noktası kalmamış. Kalite akıyor videodan

Benim için tercih etme sebepleri;
    1) Farklı tasarımı. Hepsi birbirinin aynı telefonlardan bıktım.
    2) Özel sıvı soğutma çözümü. Telefonlarda hissettiğim her türlü sıcaklık kullanım keyfimi baltalıyor.)
    3) Parmak izi sensörünü tam istediğim gibi ön alt çerçeveye sığdırmayı başarmışlar. Arka kısıma konulan parmak izi sensörünü kesinlikle sevmiyorum.
    4) Tüm bunlara ek 4000 mah pilide sığdırmayı başarmışlar. Bir günü yoğun kullanımda bile rahat rahat çıkarıcağına eminiz en azından.
    5) Başta yazdığım gibi oyun oynamayı hiç sevmem ama Shark GamePad isimli analog kontrolcü ilgimi çekti. Analog kontrolcü hatrına Pubg, Arena of Valor, Dungeon Hunter ve PSP Emülatör oyunlarına bir şans verebilirim aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 17 Nisan 2018; 21:48:22 >

• Akıllı telefon piyasasında tasarımların birbirine benzemesi ve bu darboğaza girişin sonucu olarak saçma bir konseptle ortaya çıkan saçma bir cihaz. Tamam telefon olarak donanım özellikleri iyi olabilir ama snd 845'in gücü ve yapacakları belli hali hazırda da bir çok cihazda kullanılacak ve kullanılıyor. Sıvı soğutma vs. tamamen pazarlama stratejisi. Bana iki güzel yanı var 4000 mah'lık batarya ve aşırı pahalı olmaması.

• AI Programmer A kullanıcısına yanıt
    Belkide tel oyunculuğu için ben fazla yaşlıyım 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düğme demek çok mu zor, ne kadar itici bir kelime, buton!!

• Xiaomi yine yenilikçi bir cihaz, helal olsun sana.

• Soğutma sisteminin iyi olmasından dolayı TV'ye bağlamak ve aynı zamanda şarj etmek için dock ünitesi yapabilirlermiş. PS Vita gibi arka kısma dokunmatik panel yerleştirilebilirmiş. Hiç düşünemiyorlar sanırım.

• 09.15'teki oyunun adını bilen yazabilir mi lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklık girişi olmadığı için alınmaz.

• __By_CiN_oO__ kullanıcısına yanıt
    strıke of kıngs
  • Telefonda oynancak oyun anca ketchapp oyunları falan olur. AAA oyun dediğin pcde konsolda oynanır.

• gamerlar için daha iyileri yapılabilir...bekleyeceğiz artık

• Bende yaşlıyım 36.. Tel de ayaklarım titrer diye köprüde oynuyorum. Heheheh :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.C.B

bir insan telefonda niye oyun oynar ki? Bu yaşıma geldim halen anlamış değilim.
    bu yaşıma geldim hala telefonda oyun oynarım
  • En büyük sıkıntısı kulaklık girişi olmayışı gibi duruyor. Oyun telefonu diyorsan adam akıllı kulaklık takılabilmesi lazım şarzdayken oyun oynamaya kalksan kulaklığı nasıl takacaksın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.