Şimdi Ara

Güç kaynağı (PSU) alırken nelere dikkat etmek gerekli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir güç kaynağı (PSU) seçerken dikkat etmeniz gerekenleri kısa videomuzda derledik. 

• ışıklı mışıklı olmasına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun sponsorları XIGMATEK ve FSP sanırım
  • Fsp iyidir ama benena beybii alırım 400w sınopi takarım binelli ti :d

• Karanlık tarafta olmamasına

• Everest,Rampage,Trust vs. gibi markalar olmamasına
  • fsp bu işin vakkosudur şaşmayın fspden

• Kızmayın adama abi sonuçta reklamlar da şart

Xigmatek ve FSP sponsor olup biraz bizi pohpohla demiş ne var bunda
  • + xigmatek olmaması gönül rahatlığıyla söyleyebilirim kullanmış biri olarak. Verime takık bir adam değil. Sağlam güvenilir sessiz olmasıdır benim için. Full japan kapasitör ve bromze silver gold oluşu yine ısıya dayanıklılığınartırdığı için yüksek ısılarda daha az fannrpm ile giden psu sessizdir iyidir. Silver seviye psu f/p oranı en iyi psular. Seasonic başkaymış. Herkese gönğl rahatlığıyla öneririm. Everest, frisby bazı üst modelleri f/p olabilir cougher frisby markasıyla bir ürünü vardı. Ama. Çok müşkül durum yoks kesinlikle seasonic derim. Fsp içinde iyi derler ama sessiz bir psu değil denir genelde. Corsiar, cooler master, thermaltake givi üretici oömayan markalarda modeline göre çok değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliOrmanlı0106 -- 17 Nisan 2018; 20:46:25 >
  • Fsp premium bir marka zaten. Diğerine birsey diyemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sahmat_78 kullanıcısına yanıt
    Fsp çok dandik ürünleri de var. Psu sektörğnde 80 plusın altında ürünü olmayan seasonic premiumdur, energymax, tagan fln premiumdur. . Fsp iyi bir markadır premium mu tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliOrmanlı0106 -- 18 Nisan 2018; 12:40:12 >
  • Abi beylikz düzüne gelirken haber verirmisin tanışmak isterim :D :D

• Geçen sene 200 liraya "FSP 600" almıştım. Malzeme kalitesi çok kötü, sonradan pişman oldum.
  • SeaSonic i tek geçerim. Sirtec firması corsair, cooler master vb. bir çok markaya psu üretiyor. Kendi markaları da High Power. High Powerın 80+ modelleri alt grupta tercih sebebidir.

• Video hiç faydalı değil sertifikalara dikkat edeceğiz ama hangi sertifikalara?
    İçinde kullanılan malzemenin kalitesi hakkında bilgi de verseydiniz iyi olurdu.
    Tabiki siz de bu işten ekmek yiyorsunuz reklam alacaksınız ama 2000lerden bu yana halkın forumu yardımlaştırma forumusunuz biraz bunlara da değinin bana kalırsa.

• Frisby Cougar STX-700 Modelini GTX1080 ile kullanmak için sipariş ettim . İnşallah kabak çıkmaz 80plus sertifikasını inceledim gerçek ama işin içine Frisby markası girince illaki düşünüyor insan. Gerçı Türkiye distribitörlüğünü Frisby üstlendiği için adı o şekilde geçiyormuş , Frisby ile başka bir ilgisi yokmuş ama sinek küçük , mide bulandırıyor . Kargom yarın şubeye geliyor , bakalım ne çıkacak . . .

• sizffren13 kullanıcısına yanıt
    Yetkilisinin mesajı: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/127830967
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.