Şimdi Ara

Xiaomi Mi A1, A101 marketlerine geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Xiaomi'nin son dönemdeki en popüler akıllı telefon modellerinden biri de Mi A1. Çinli üreticinin diğer modellerinden farklı olarak Google işbirliği ile hazırlanan yani Android One programının bir parçası olan Mi A1, saf Android deneyimi sunuyor. Android 8.0 ile gelen ve Android P güncellemesini de alacak olan cihazın KVK garantisi altında global versiyonu sunulacak. 5.5-inç boyutunda ve FHD çözünürlüğünde ekrana sahip olan telefon, Snapdragon 625'den gücünü alıyor.

A101 çatısı altında 4GB RAM ve 64GB depolama kapasitesine sahip versiyonu sunulacak olan cihazda çift arka kamera bulunuyor ve kullanıcılara bokeh efekti yani arkayı bulanıklaştırma özelliği de sunuluyor. Daha önce detaylı incelemesini yayınladığımız telefon, yekpare metal gövdesi ve ergonomik tasarım detaylarıyla rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Xiaomi Resmi 5X modelinin bir türevi olan cihaz, 3080 mAh kapasiteli pilden güç alıyor ve hızlı şarj desteği de sunuyor.

Ucuz fiyat merkezli A101 marketlerinde Xiaomi Mi A1'in satış fiyatı 1149TL olacak.

Detaylı incelemesi için; 

• EzioAuditore_ kullanıcısına yanıt
    Bi bitmediniz 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kvk ile ithalatçı garantiyi karşılaştırma bence. 50 lira fark verip kvk garantili ürün alınır
  • Fiyat ucuz mu evet. Cihaz guzel mi ? Evet. İhtiyaci olan alabilir. Sahsen 2 aydir pek memnunum. Erdi beyin incelemesi ve on incelemesi herseyi anlatiyor.

• yakin bir fiyata mi6 aldim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür uygıun mağazalarda 999 tl sınırı vardır üstü zor satar genelde.

• Aynı model Migros'tan 1300₺'ye aldım, kesinlikle tavsiye ederim. Şunu belirteyim, yerleşik kamera uygulaması berbat. Tavsiyem internetten Pixel kamera modunu yüklemeniz. Portre modunu ve HDR kalitesini uzaya çıkarıyor. Cihazınıza gelebilecek herhangi bir durumdan sorumlu değilim, zaten ne yaptığınızı az çok biliyorsanız bir sıkıntı çıkmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. el mi?

• mi mixx 2 isterik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    KVK dediğinde ithalatçı garantisi yalnız, he kvk diğerlerinden daha iyi servis verir dersen bilemem
  • Bu xioamiler ucuz diye satiliyirdu , 800 900 liraya iyi donanimiyla iş yapiyirdu , şimdi ise alt modelleri bile 1200 liradan satmaya başladilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden bulurum yada ne yazarak bulurum

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    KVK daha iyi bir garanti firması diyebilirsin ama o cihazlar da ithalatçı garantili. Diğer firmalar yerine KVK ile anlaşılıyor, tek fark bu.

Linkin kendisi bile "ithalatçı garanti" yazıyor.
  • Nerede kampanyası bunun?

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    BİM'deki resmi Xiaomi garantili falan mı sanıyorsunuz anlamadım?
  • Bin lira civarında gezerim ben telefon için baktım bin liraya diğerlerinde hep çöp telefonlar var a1 aldım büyük olması dışında bir sıkıntı yok 1100 TL ye bedava bence bu telefon ...

5.5 inc 1080p ekran..

2.0ghz işlemci..

12+12 MP arka 5 ön kamera

4k video ..

Çok güçlü hoparlör ve kulaklık sesi..

Kızılötesi kumanda ,otg,SD slot

Parmak izi okuyucu..

Teyp c hızlı şarj ..

Android 8.0..

Metal kasa ..

Bitmek bilmeyen pil vs.vs bu paraya yok millet

Ha kamera biraz daha iyi olsa hepten rakipsiz olacaktı bu cihaz ..

• Dolar yükselince daha ucuza satmalarını beklemiyordunuz galiba

• snapdragon 435 kullanmıyor yalnız o model
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.