Şimdi Ara

2018 Fiat Egea'nın yeni donanım ve fiyatları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
12.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili konumunda bulunan Fiat Egea, 2018 model yılı versiyonlarında yeni donanım paketleri ile yenilendi. 2018 model yılı ile birlikte tüm Egea ailesinin Easy ve Easy Plus versiyonlarında Stil Paketi opsiyon olarak tercih edilebilecek. Hem tasarım hem de konforu arttırma amaçlı Stil Paketi, 3 bin TL’lik bir fiyatla müşterilere sunuluyor.

Stil Paketi’nin tasarım tarafında krom ön panjur, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon simidi ve vites topuzu bulunuyor. Arka park sensörü ve hız sabitleyici donanımlarıyla da sürücünün konforunu arttırmayı hedefliyor.

Uconnect bilgi-eğlence sistemi 

2018 model yılı ile birlikte Egea Sedan Urban versiyonlarında ise LED gündüz farları standart olarak sunulmaya başlandı. Bunun yanı sıra, Egea Sedan Urban versiyonu ile hatchback ve station wagon Urban Plus versiyonlarında Uconnect bilgi-eğlence sistemi opsiyon olarak sunulmaya başlandı. Bu sistemin içeriğinde 7 inç boyutunda dokunmatik ekran, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerasını içeren “Teknoloji Paketi” yer alıyor. Fiat, bu paketi de Egea sahibi olmak isteyen müşterilere 3 bin TL’lik bir fiyattan sunuyor.

1.6 M.Jet dizel motora sahip Egea hatchback ve Egea station wagon Lounge Plus versiyonlarında da Bi-Xenon farlar ve 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, yine 3 bin TL’lik Spor Paketi ile tercih edilebiliyor.

2018 model yılı Egea ailesi yenilenen tasarım ve donanımıyla Nisan ayında 69 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla bayilerdeki yerini aldı.

• Öncelikler herkese Merhaba

Yorumları okuyorum ve sizi gerçekten anlayamıyorum; Arabayı eleştirenlerin yüzde %75'i bu arabayı kullanmamıştır. Sırf Fiat üretiyor diye bu yorumlar, aynı arabayı Alfa Romeo tarzı bi marka üretseydi çok farklı olurdu.

Bu araba premium ayarında, konfor ve iç malzemeleri piyasadaki çoğu arabadan çok daha kaliteli, dizel olarak 110.000 TL civarlarına sıfır alınabilecek en mantıklı araba, yol tutuşu olsun, hızlanması olsun gerçekten şaşırtıyor insanı, tipini beğenirsiniz beğenmezsiniz bilemem, sürücü koltuğuna oturmadıkça yorum yapmayın.

Arabanın tek eksi yönü medya ekranıydı onuda 7.inç bir ekran ile çözdüler, geriye bir tek eksisi kalıyor oda sunroof tavan olmaması, tavan yapısı yüzünden şimdiki nesillerde yok, bir sonraki nesilde olacağını umuyorum, bu arabadan hiç bir şekilde pişman olmazssınız.

Not: BMW 3.18D F30(2017) kullanıcısıyım.
    Egea bu ülkede yavaş yavaş yıkılmaya başlayan pejo ön yargısı gibi fiat önyargısınıda değiştirebilecek bir araç. Bu aracın hb i ve sw nu bildiğiniz fiatlara benzemiyor.

Yalıtımı kesinlikle focus tan, megandan ve astradan iyi. (Hb) desibel desibel ölçtük.

Motoru bende 1.6 var çok kuvvetli ve yakıtı fazla. Astra 136 lik bundan çok yakıyor. Megane 130luk bu kadar yakıyor.

Ses sistemi astradan megandan kötü

Konsolu astradan kötü focustan iyi, meganı ben beğenmiyorum.

Golften focustan kesinlikle geniş iç hacmi.

Sunroof yok ve olmayacak.

Fiyat olarak hepsinden mantıklı. Dizel Megane 160bin, benzinli astra orta paket 130bin oldu. Bu fiyatlara egea iyi.
    fiat egea veya tipo diye bir araba üretmiş, fena da bir araba değil ama şu yukarda okuduğum marka hastası, ön yargılı Türk vatandaşları kadar mantıksız yorumları hiçbir yerde okumadım. Armutla elmayı karşılaştıran mı istemezsiniz, 110 bit tl lik arabadan 250 bin lik BMW, Mercedes kalitesi bekleyen mi istemezsiniz. Az yaksın, çok kaçsın, her tarafı Premium olsun, taş gibi sağlam olsun ama ucuz olsun....böyle bir dünya yok.

Bana sorarsanız fiat, Renault, Peugeot, skoda, Toyota, Hyundai, kia, ford, seat yani orta sınıf arabalar üç aşağı 5 yukarı her konuda aynılar. artık dünyada markaların bir önemi kalmadı, çünkü bir çoğu aynı çatı altında birleşti ama bizim gibi toplumlar hala marka yarıştırıp hiç bilmedikleri, kullanmadıkları, içine bile oturmadıkları arabalar hakkında sırf markalarına bakarak yorum yapıyor.
    Artık kötü araba kalmadı, hepsi iyi, hepsi birbirine denk burda önemli olan fiyat, renkler ve zevkler.
  • en düşük egea 74.900 TL den başlıyor ama 2018 modeller?
  • Bir sıfır atılmasına az kaldı.Egea 200 bin olduğunda bir sıfır atılmalı.20 bin olmalı.

Ama o zamanda asgari ücret 250 TL olur yine birşey değişmez.

Güzel milletim hep fakir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞU TİPE, ŞU YAKIŞIKLILIĞA BAK. TÖVBE ESTAĞFURULLAH.2018 Fiat Egea'nın yeni donanım ve fiyatları açıklandı
  • Keşke sunroof/cam tavan opsiyonuda olsa :)

• Stil paketini yediğim...

• Şu arabanın HB versiyonu satışa sunulduğunda en dolusu 79bin TL civarıydı. Şu anda aynı donanımda 2018 modeli 119bin TL olmuş. Paketler falan ilgimi çekmiyor bu fiyatları görünce. Mutfağa gidip 1 bardak su içiyorum.

• şaptı şeker olmuş.
  • Yıl olmuş 2018 verdiği bütün ek özellikler standart olmalı teknoloji çağındayız boş paketlerin teyplerinde aux bile yok tamamen 3. Dünya ülkesi olmamız yüzünden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dacia duster 1.2 comfort 75.000tl ile çok rekabetçi durumda. egeanın işi gitgide zorlaşıyor.

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    duster ve egea?

• nikony kullanıcısına yanıt
    evet? Duster 1.2 comfortla egea sedan 1.4 easy 75.000tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

evet? Duster 1.2 comfortla egea sedan 1.4 easy 75.000tl
    duster egeanın yanında bile ağır çöp
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    tercih meselesi

• Verilen paraya yazık günah yeminle...

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

tercih meselesi
    yok hocam ya arkadaşımda var allah korusun binmem asla
  • Böyle saçma ve leş gibi plastik arabaya 100-110 bin vermek akıl kârı bile değil

• Carpisma testinden 3 yildiz almis arabaya binmek risktir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kapıdaki o malzeme hala leş ise boşver
  • Donanım, firmaların asıl ekmek yediği yer. O nedenle standart donanım araç satmak istemiyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.