Şimdi Ara

Doğan Grubu'ndan bir satış daha: D&R satılıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
6.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğan Holding, medya kuruluşlarını satmasının ardından şimdi de D&R'ı satmaya hazırlanıyor. Doğan Grubu, D&R'ın 440 milyon liraya satışı konusunda Turkuvaz TK Kitap ve Kırtasiye ile ön protokol imzaladığını sabah saatlerinde Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. 

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"Tamamı ödenmiş 50.000.000 Türk Lirası sermayesinde, %100 oranında paya sahip olduğumuz doğrudan bağlı ortaklığımız Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş.'nin ("D&R") sermayesinde sahip olduğumuz payların tamamının, Hisse Devir Sözleşmesi'nin imzalanacağı tarihte nakden ve peşin olarak ödenmek üzere, 440.000.000 Türk Lirası bedel üzerinden satışı ve devri konusunda, Şirketimiz ile Turkuvaz TK Kitap ve Kırtasiye A.Ş. arasında 13.04.2018 tarihinde (bugün) tarafları bağlayıcı bir "ön protokol" imzalanmıştır.

Konuya ilişkin gelişmeler oldukça, ilgili mevzuat hükümleri dahilinde ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır."

İlk mağazasını 1997 yılında açan D&R'ın 30 ilde 157 mağazası bulunmakta.    

• Tamam artık bundan sonra raflarda sadece dini yayınlar olur,

Güzelim dergiler, mecmualar sansüre uğrar satılmaz,

müzik bölümünde raflarda ilahi kasetleri,

oyuncak bölümünde diriliş kılıçları,

Aksesuar bölümünde Rahle, tespih, takke, seccade

D&R bildiğin Eyüp Sultan'daki kitapçılara döner.
  • Turkuvaz bu ATV, A Haber gibi kanalların sahibi değil mi ya?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğan Grubu'ndan bir satış daha: D&R satılıyor!

Çirkin mi çirkin bir logo da hazırlamışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 13 Nisan 2018; 10:35:31 >
  • Tamam artık bundan sonra raflarda sadece dini yayınlar olur,

• O değilde bu Doğan Holdingin varlıklarını alan şirketler çok manidar

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 13 Nisan 2018; 12:35:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A Kitap

• Görsel,yazılı ve sesli tüm yayınlar tek el olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abraxsas -- 13 Nisan 2018; 10:42:24 >
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Ta kendisi. Çok saçma adam gazeteleri kanalları sattı şimdi de d&r. Hepsinin de alıcıları aynı taraftaki kişiler. Aydın Doğan i savunacağım hiç aklıma gelmezdi.

• D&R Türkiyede lider olacakken olamamıştır doğan hepsiburadaya verdiği önemi bu şirketine vermedi satılması iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Tamam artık bundan sonra raflarda sadece dini yayınlar olur,

Ben Kitapsan'a daha çok uğruyordum zaten...Yani bizm burdaki DR küçüktü biraz,Kitapsan daha büyüktü o yüzden orda içerik daha çoktu...

Artık Dr'nin camekanlarına bile yaklaşmam bu saaatten sonra...
  • Yandaşlar Holding Gururla Sunar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D&R dan bişey almam artık

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Kitabın sonuna San koyup açıkça ticaretleştiren,

Mağazalarında da kitapçılığuı resmen bir sanayi, ticaret olarak gören

kitaptan, oyuncağa, süslemeden, fotokopiye envai çeşidin bulunduğu Taşra kırtasiyesinin büyümüş versiyonudur kitapsan bana göre

3-5 kere girdim, ondan sonra uğramadım.

ve Kitapsan'ın 'Öne çıkanlar' 'Çok Satanlar' raflarında da olan yayınlar genellikle belli kesmin yazarlarının ürünleri

Belki belli bir çizgisi yok ama firmanın sonunda ki SAN lafı bu şeyleri özetliyor olabilir.
  • Şu aralar indirim yapıyorlar alacaklarımı alırım sonra da girmem bile tamamen satıldıktan sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Kitabın sonuna San koyup açıkça ticaretleştiren,

Mağazalarında da kitapçılığuı resmen bir sanayi, ticaret olarak gören

kitaptan, oyuncağa, süslemeden, fotokopiye envai çeşidin bulunduğu Taşra kırtasiyesinin büyümüş versiyonudur kitapsan bana göre

3-5 kere girdim, ondan sonra uğramadım.

ve Kitapsan'ın 'Öne çıkanlar' 'Çok Satanlar' raflarında da olan yayınlar genellikle belli kesmin yazarlarının ürünleri

Belki belli bir çizgisi yok ama firmanın sonunda ki SAN lafı bu şeyleri özetliyor olabilir.
    Orası da doğru,Amazon Book felan gelse ülkeye güzel bir hizmet ve uygun fiyatlar sunsa da bunlardan kurtulsak..
  • Aahahahahaha bu arada okuma setlerinde seçtikleri kitaplara bakın ahahah

https://www.tvek.com.tr/tugva-okuma-seti

ahahahahah

Birde girin İdefix'in okma setlerine bakın kaliteyi görün,gerçi oda satıldı galiba içeriği yakında böyle olur....

Ülkedeki ufak kültür hareketlerinin de içine ediliyor beyler...

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır bunlar rahatsız mı ediyor seni kral?

Rahatsız da olsan saygı duyacaksın. Eminim senin de kendi değerlerin vardır, her ne ise ben onlara saygı duyarım. Senin de aynısını yapman gerekir.
  • yakında güllü yasin kitaplarını koyarlar mağaza girişine , muhalif siyasi kitapların da çoğu kaldırılır hatta yakarlar o kitapları direk.

doğan bile kaçıyor ülkeden bütün emeklerini satıp bu ülke bize neler yapmaz.
  • Arkadaş kitapevi, Dost Kitapevi Google kitaplık vs vs. Konsepti seviyordum ama yapacak bir şey yok.

• Turkuvaz grubu atv ve sabah'ın sahibi. Ayrıca yönetiminde berat albayrağın kardeşi serhat albayrak var. Feto sebebiyle el konulan çoğu yayın turkuvaz grubuna tek başına girdiği ihaleler ile verildi. Ödemeler yine devlet bankalarıyla yapıldı. Şimdi de D&R'ı aıyorlar. Diyecek pek bir şey yok alıştık artık. Herşey yandaşın oluncaya kadar durmazlar..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.