Şimdi Ara

Apple Music 40 milyon aboneyi geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Spotify ile kıran kırana bir mücadeleye girişen Apple Music yavaş da olsa abone sayısını arttırmaya devam ediyor. Hizmet önemli bir barajı geçerken yeni bir lidere de kavuştu.

Yavaş ama istikrarlı

Firma Apple Music hizmetinin 40 milyon ücretli abone sayısını geride bıraktığını ve başına da Oliver Schusser’in geçtiğini duyurdu. Jimmy Iovine’nin yakın zamanda Apple’dan ayrılma planları yaptığı bir dönemde bu değişiklik oldukça anlamlı.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

14 yıldır Apple bünyesinde çalışan Oliver Schusser, başkan yardımcısı Eddy Cue’ya yakın bir görev üstlenmişti. ABD dışında App Store, iBooks, Podcasts, iTunes movies gibi içeriklere projeler üreten Schusser ayrıca Shazam’ın satın alınmasında önemli bir rol oynamıştı.

Schusser’in yeni görevi Apple Music ve Uluslararası İçerikten sorumlu başkan yardımcısı. Bu bakımdan Londra’daki görev yerinden Kaliforniya’ya taşınacak. Hem Apple Park kampüsünde hem de çeşitli şehirlerdeki ofislerde zamanını geçirecek. Schusser’in müzik hizmetine nasıl katkılar yapacağı merak konusu.

• 9tl ken iyiydi 15tl olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ay kadar Apple Music kullandım ( iPhone üzerinde)
    Tabiki iPhone üzerinde sistemle iç içe olduğu için güzel fakat 4 ay sonunda hesabı kapayıp Spotify'a geçiş yaptım.
    Çünkü müzik kalitesini, özellikle kuytu şarkılarda "Serdar Ortaç'ı ikisinde de bulabiliyorsun. Sıkıysa Aysun Gültekin - Sivas Elleri'ni bulsun 😆"
    Spotify bayağı bir gömlek üstün.
    Ayrıyetten Ekolayzır ayarı da var. Kısacası Spotify şimdilik akar 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırım birçoğu kalitesi yüzünden değil de sırf Apple ürünü olduğu için kullanıyor.

• Spotify gercekten efsane ne ararsam cikiyor sadece liste sistemini biraz karisik buluyorum.

• "SUPOTÜFOY COH EYÜ"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.