Şimdi Ara

Yeni God Of War'ı oynadık | 2si1 Oyun ve Teknoloji Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayın akışı:

00:48 Enis, God of War kasabasını gezdi!
    02:50 God of War için yeni bir video yayınlandı
    05:55 Kişisel verilerin korunması nedir? Kullanıcılara gelen mesajlar ne anlama geliyor?
    13:16 PUBG'nin yeni haritası çıktı
    15:21 Middle-earth Shadow of War'un oyun içi ödemeleri kaldırılıyor
    18:00 Google çalışanlarından şirkete sitem dolu mektup: Pentagon'la çalışmayı sonlandırın
    19:19 Yapay zeka uzmanları Güney Kore'nin ''katil robot'' projesini boykot ediyor
    23:51 PS4'e özel Spider-Man'in ön sipariş fiyatı belli oldu
    28:39 Kafanızın içindekileri duyan giyilebilir cihaz: AlterEgo
    32:44 Telefon bağımlılığını kontrol altına alan uygulama: Thrive
    35:25 Sosyal medyada ayda 200 milyon TL’lik satış var, denetim yok
    38:32 Guacamelee 2 PC'ye de geliyor
    38:48 Lindsay Lohan'ın GTA'ya açtığı davanın sonucu belli oldu
    39:45 Nvidia’nın baskısı nedeniyle ekran kartı üreticileri AMD için farklı marka arayışına girdi
    41:47 SpaceX'in canlı yayını lisans engeline takıldı
    43:41 Ölümlü kazayla ilgili Tesla'dan açıklama: Autopilot aktifti
    47:31 A Way Out'un yapımcısı yeni bir oyun üzerinde çalışmaya başladığını açıkladı

• manevi tazminat davası konusundaki açıklamanız yanlış olmuş, dava açanı zengin etmeyecek, dava edileni fakirleştirmeyecek kadar tazminat belirlenir. yani her halükarda geliri düşük olana göre manevi tazminat belirlenir (tabi olayın niteliğide mühim, hakaret davası ile ölümde aynı tazminat verilmez).
  • ee oynamamışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

ee oynamamışsınız

Zaten clickbait yazmışlar oynamadiklarini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reisler matrix den çıkış yok zeon insanların kurtulduğunu sandığı başka bir matrix programı
    normal matrix programını kaldıramayan beyinler için alternatif bir dünya yani diğer insanları yok etmemeleri için insanları böyle ayırıyorlarmış yoksa ajan smith real hayata nasıl sızabilirki ? :)

• Mesut hocam otomobil alacaktım. Kullanmayı felan öğreneyim diye. Vergiler yüzünden var geçtim. Bu ülkede otomobil lüks.

• Autopilot'un yaptığı kaza sıklığı ile sürücünün yaptığı kaza sıklığı bu şekilde karşılaştırılmaz. Olaya etki eden normal sürücülü araçların aleyhine, yol deneyimi, araç sayısı, kullanıldıkları bölgeler gibi tonla değişken var.

Malesef tesla'nın ürettiği veri güvenirliği olmayan bir veri. Böyle bir karşılaştırma bu şekilde yapılmaz. Öncelikle örneklem oluşturmaları gerekiyor.

En basitiniden 100 autopilot ve 100 sürücünün kontrolündeki araç kırsal bir eyaletteki yollarda veya Türkiye'de test edilirse muhtemelen autopilot, normal sürücüye göre çok fazla kaza yapacaktır ki bu da güvenilir bir ölçüm olmaz.

Daha da basiti autopilot araç sayısı arttıkça kaza sayısı sabit oranla artmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 10 Nisan 2018; 9:56:8 >
  • Enis nedir bu yastıklardan istediğin? Kaç bölümdür dikkat ediyorum enis yanındaki yastığı yanından eksik etmiyor. Totem mi alışkanlık mıdır acep

• quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

reisler matrix den çıkış yok zeon insanların kurtulduğunu sandığı başka bir matrix programı
    normal matrix programını kaldıramayan beyinler için alternatif bir dünya yani diğer insanları yok etmemeleri için insanları böyle ayırıyorlarmış yoksa ajan smith real hayata nasıl sızabilirki ? :)
    Hep bunu düşündüm merak ettim hocam acaba Matrix'in yeni filmi çıkar mı? Bir de bana bu konuyu biraz daha derinlemesine anlatır mısınız? Filmin en sonunda kahin ile programcı buluşuyordu güneş batarken şehri izlerlerken. Orada ne demek istediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Arkadaşın bahsettiği teori ile ilgili yazı.

https://seyler.eksisozluk.com/the-matrix-uclemesindeki-bircogumuzun-kacirdigi-buyuk-resim
    Şuan aydınlandım. Teşekkür ederim. Animatrix izleyeceğim.
  • manevi tazminat davası konusundaki açıklamanız yanlış olmuş, dava açanı zengin etmeyecek, dava edileni fakirleştirmeyecek kadar tazminat belirlenir. yani her halükarda geliri düşük olana göre manevi tazminat belirlenir (tabi olayın niteliğide mühim, hakaret davası ile ölümde aynı tazminat verilmez).

• Güzel bölümdü.Emeğinize sağlık.
  • Video BSC'de yok :(

• Mesut bey , daha dün zaten zengin şirketler için milyarlarca liralık teşvik, vergi muafiyeti açıklanıp sonrada instagramdan penye satandan vergi alamıyoruz diye hayıflanılmamalı bence güvenlik, iade garantisi vs. Denilse anlarım ama zenginden daha fazla vergi alıp halka geri hizmet olaram verilceğine tam tersi oluyor gibi gözüküyor.. O teşvikler kötü oldu demiyorum , binlerce kişiye iş imkanı sağlayacak ama geniş perspektiften bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 11 Nisan 2018; 0:37:50 >
  • Mesut hocam hangi yayındı hatırlamıyorum ama sigortacı arkadaşım var demiştin bi videoda Sigortacıyım trafik kasko yardımcı olurum hertürlü bilgileri pm atman yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatlaxs -- 11 Nisan 2018; 3:22:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

ee oynamamışsınız
    +1
  • Kendine Müslümanim diyen bu oyunu oynamaz arkadas.Tanrilarin savaşı nedir uyanık olun.Allah tektir.

• Enis Kirazoğlu bu programın gördüğü en sağlam adam bence. Transferi için Mesut Çevik'e saygılar

• God of War yeni bir Trilogy, efsanenin başlangıcı olacak. Eski günlerdeki gibi xbox'ı atomlarına ayıracaktır. Spoilerlı bölümleri nasıl olacak, seri nasıl devam edecek merak ediyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.