Şimdi Ara

Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yerli otomobil çalışmalarını yürüten ortak girişimin 5 üyesinden biri olarak Turkcell, yapay zeka ve robotik gibi alanlarda aracın teknoloji tarafındaki çalışmalarını yürütecek. Turkcell kanadından Murat Erkan, yerli otomobilin Turkcell mağazalarında da olacağını açıkladı. 

Turkcell'in satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı Murat Erkan, mağazacılık anlayışını değiştirdiklerini ve hem mağaza çalışanlarına hem de mağazaların yeni neslin beklentilerini karşılayabilmesi adına ciddi yatırım yaptıklarını söyledi. Detaylar videomuzda. 

• Peşin fiyata 120.000 TL olacak olan araç ömür boyu Turkcell'li olmanız karşılığında faturaya ek ayda sadece 2000 TL'ya 240 ay vade ile sizin olabilir ;)

Not: Fiyat bu 2018 Nisan'a göre hesaplanmıştır, yıllık ÖTV ve Dolar artışını, ayrıca yeni gelecek olan "Fosil Yakıt Tüketmeme Vergisi"ni baz alırsak 2022'de ortalama "SADECE" 400.000 TL ila 500.000 TL arası bir peşin fiyat bekliyoruz.

Durmak yok, yola devam! Artık elektrikle...

İyi çarpılmalar Türkiye!
    Şöyle bir durum var.
    Ortada şirket yok, CEO yok (CEO atanacak açıklaması geldi, bu yüzden belirttim.), fabrika yok, ne geliştiriliyor. SAAB'tan bir aracın prototipi alındı. Yanlış değilsem otomobilin asıl hakları GM'deydi. Nasıl olduysa bu olayda Çinlilere yaptığımız ödeme ile adamlar Çinde sıfırdan otomobil fabrikası kurdu. Ne oldu o otomobil, Tübitak üzerinde çalışıyordu. Çöp.
    Bakan çıktı açıklama yaptı. "Şimdi sıfırdan başladık. 5 model olacak, Otomobilin menzili şu kadar, yakında CEO atayacağız vs. vs." Bir de "çok sayıda vatandaş sipariş veriyor." Allah aşkına bu siparişleri kim topluyor? Vatandaş daha fabrikası olmayan aracı nereden sipariş veriyor? Siparişleri bakanlık mı topluyor?
    Neresinden tutsan elinde kalıyor. Amatör iş bilmezlerin iş yapması gibi bir olay bu.
    Atanacak CEO anca kukla gibi bir şey olur. Kuklalığı yediremezse istifa eder.
  • Körler sağırlar birbirlerini ağırlar.

• tamam anladık.
  • Turkcell şimdiye kadar kendisi ne geliştirmiş ki arabaya teknoloji geliştirecek. Reklam yap kazık, fiyat koy tamam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hangi arabayı satıyor bu arkadaş?

• Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 9 Nisan 2018; 19:36:32 >
  • Yerli, milli, geleneksel, has, öz, hakiki ve yapay zekalı süpersonik uçak gemimizi satmayacaksa yazıklar olsun öyle mağazaya!

Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak
  • Peşin fiyata 120.000 TL olacak olan araç ömür boyu Turkcell'li olmanız karşılığında faturaya ek ayda sadece 2000 TL'ya 240 ay vade ile sizin olabilir ;)

Not: Fiyat bu 2018 Nisan'a göre hesaplanmıştır, yıllık ÖTV ve Dolar artışını, ayrıca yeni gelecek olan "Fosil Yakıt Tüketmeme Vergisi"ni baz alırsak 2022'de ortalama "SADECE" 400.000 TL ila 500.000 TL arası bir peşin fiyat bekliyoruz.

Durmak yok, yola devam! Artık elektrikle...

İyi çarpılmalar Türkiye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 9 Nisan 2018; 19:49:50 >
  • Bir urunde Turkcell kelimesi gectiyse ucuza almayi unutun.

• bakıyorumda hiç iyi bir yorum yapan olmamış
    saçma sapan yorumlar
    neyin havasındasınız
    2019 cenevre otomobil fuarına çıkaracağız
    2022 de seri üretime geçeceğiz diyorlar
    hala hani nerde hani nerde andavallı yorumlar
  • Kazık olacak desenize.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykuadam

bakıyorumda hiç iyi bir yorum yapan olmamış
    saçma sapan yorumlar
    neyin havasındasınız
    2019 cenevre otomobil fuarına çıkaracağız
    2022 de seri üretime geçeceğiz diyorlar
    hala hani nerde hani nerde andavallı yorumlar
    Jet Fadıl'ın İmza'sı da Cenevre'de tanıtılmıştı.

Hani nerede?

Bu arada bahsedilen bazı yorumlara ben de katılmıyorum, umarım olur ama nasıl olur göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 9 Nisan 2018; 20:20:38 >
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    jet fadılın imzası nerde dersen

arkasında tc devletinin olduğu

türkiyenin 5 tane büyük holdingini jet fadılla aynı kefeye koymuş olursun
    ayıp olur

türkcell vestel anadolu grubu karsan bmc gruplarının toplam işçi sayıları 200000 den fazladır
  • ucuz araba bekleyecek olanlara müjdeyi vereyim
    6'LI adet rakı bizde üretiliyor ve 650 TL
    ama "ALAMANYADA" 350 TL :D

BU ARABADA BÖYLE OLACAK ÖTV KDV HERŞEYİ KİTLEYECEKLER BAKIN GÖRÜN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 9 Nisan 2018; 20:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykuadam

jet fadılın imzası nerde dersen

arkasında tc devletinin olduğu

türkiyenin 5 tane büyük holdingini jet fadılla aynı kefeye koymuş olursun
    ayıp olur

türkcell vestel anadolu grubu karsan bmc gruplarının toplam işçi sayıları 200000 den fazladır
    Haklısınız ayıp olur elbette.

Ben istemezükçü kafasında değilim en az sizin kadar istiyorum bunu.

Ehliyet işlemlerimi hallettiğimden beri araba kullanamamanın absürtlüğünü ben bilirim.

Ama demek istediğim tarih vermekle, fuara gitmekle iş olmuyor.

Fiyatı avantajlı, yakıtı uygun, güvenlik ekipmanları sağlam bir araç yapsınlar da binelim.

Konfor, malzeme kalitesi vb. ekstra kriterler bile umrumda değil yeter ki laf yerine iş yapılsın.

• Yerli otomobil, Turkcell mağazalarında da olacak
  • uykuadam U kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir durum var.
    Ortada şirket yok, CEO yok (CEO atanacak açıklaması geldi, bu yüzden belirttim.), fabrika yok, ne geliştiriliyor. SAAB'tan bir aracın prototipi alındı. Yanlış değilsem otomobilin asıl hakları GM'deydi. Nasıl olduysa bu olayda Çinlilere yaptığımız ödeme ile adamlar Çinde sıfırdan otomobil fabrikası kurdu. Ne oldu o otomobil, Tübitak üzerinde çalışıyordu. Çöp.
    Bakan çıktı açıklama yaptı. "Şimdi sıfırdan başladık. 5 model olacak, Otomobilin menzili şu kadar, yakında CEO atayacağız vs. vs." Bir de "çok sayıda vatandaş sipariş veriyor." Allah aşkına bu siparişleri kim topluyor? Vatandaş daha fabrikası olmayan aracı nereden sipariş veriyor? Siparişleri bakanlık mı topluyor?
    Neresinden tutsan elinde kalıyor. Amatör iş bilmezlerin iş yapması gibi bir olay bu.
    Atanacak CEO anca kukla gibi bir şey olur. Kuklalığı yediremezse istifa eder.
  • Yeter artik somut birseyler gorelim sozle degirmen yurumuyor.

• anladım abi
  • Daha fabrikayı kurmamışlar boş boş konuşuyorlar ya.. hey allahım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.