Şimdi Ara

Kırmızı renkli iPhone 8 ve 8 Plus duyuruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple, 2006'da HIV/AIDS ile mücadele kapsamında başlattığı RED projesi için yeni bir duyuruda bulundu. Cupertino merkezli şirket tarafından (PRODUCT) RED Special Edition olarak adlandırılan kırmızı renk seçeneği, iPhone 8 serisinin renk portföyüne eklenmiş durumda. 

Kırmızı iPhone 7 serisinin aksine ön tarafta parlak siyah bir panelin yer bulduğu RED Special Edition iPhone 8'in başka herhangi bir ekstra özelliği bulunmamakta. Apple iPhone X için de (PRODUCT) RED renk seçeneğine sahip deri folyo kılıfını duyurdu. iPhone X için duyurulan yeni (PRODUCT) RED Deri Folyo Kılıf, yarından itibaren 229 TL fiyat etiketiyle satışta olacak. 

64 ve 256 GB iPhone 8 ve iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED Special Edition modelleri, 4.199 TL’den başlayan Apple perakende fiyatıyla ülkemiz dahil olmak üzere yarın saat 15:30'dan itibaren ön siparişe açılacak ve 13 Nisan Cuma günü ise mağazalarda satışa çıkacak. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Efsane bir renk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun önü zaten hep siyah, bunu almak yerine elinde kine kırmızı kılıf alsa millet daha iyi olur, ama olmaz cebi kaşınanlar için birebir olmuş...

• deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Kılıfsız kullananlarda skin yapıştırsın değil mi hocam, red product ın mantığını anlamamanızı zaten geçtim.

• Madem HIV/AIDS ile mücadele için yapılan bir model 256GB nedir allasen.
    Yap 64GB/3500tl, adet yerini bulsun.
    Sonuçta herkes bu rengi almaz diye düşünüyorum, hem firma zarar görmez, hem de biz fakirler de yardım etmiş oluruz.
    Edit: Haber güncellenmiş, sadece 256GB olacağı belirtilmişti, 64GB sonradan habere eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 9 Nisan 2018; 18:21:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Keşke haberi okuyup öyle yorum yapsaydın.

• Mantığı belli. Söğüşlemek.

• General. kullanıcısına yanıt
    Haberi okudum aynen söyle diyor
    """Kırmızı iPhone 7 serisinin aksine ön tarafta parlak siyah bir panelin yer bulduğu RED Special Edition iPhone 8'in başka herhangi bir ekstra özelliği bulunmamakta. Apple iPhone X için de (PRODUCT) RED renk seçeneğine sahip deri folyo kılıfını duyurdu.""""

AIDS kısmı bence zaten reklam amaçlı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_sea -- 9 Nisan 2018; 17:6:37 >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    O kadar saçma paraları vermeme gerek olmadığını anlamam yeterli, keşke sizde anlayabilseniz...

• Çok çirkin sanki siyah iphone a kırmızı kılıf takılmış gibi bari ön cam kırmızı olsaydı bence dh edition olarak turuncu rengi yapılmalı

Kimse kimseyi alma konusunda mecbur tutmuyor ki, siz almazsınız ama alanlara da laf edemezsiniz :)

• Yahu adamlar asgari ücretin yarısıyla şu cihazı alıyor kim kılıf kullaniyor düşürdün kırdın mı ? Git 800 dolara maaşının yarısından az bir ücrete al yenisini kullan. :) Onlar için dert değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dostum, mevcut cihazı iPhone 7 yada iPhone 8 olan adamın zaten değiştirmesine gerek yok. Red kılıf alsa kafi, bunda hemfikiriz.

Ama yeni bir cihaz alacak kişi alabilir, sonuçta fiyat aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Yahu adamlar asgari ücretin yarısıyla şu cihazı alıyor kim kılıf kullaniyor düşürdün kırdın mı ? Git 800 dolara maaşının yarısından az bir ücrete al yenisini kullan. :) Onlar için dert değil.
    He bir akıllı sensin zaten millet kira, fatura ödemiyor aldığı maaşı cukka hesabında tutuyor. Ben Avrupa'da yaşıyorum ve herkesin elindeki telefonda kap var çünkü öyle dediğin gibi kırıldı 800€ yenisini alayım olmuyor milletin de gideri var

• çok muhteşem olmuş. iyiki bekledim. gelsin artık alayım kırmızı renkten bitane 8 plus :D :D
  • İphone 8 alacaklar için güzel fırsat.

• X için niye yok ki ?
  • Kezbanlar çıldırdı..

• şu kırmızıyı baz renk yapsalar tanıtımda da çıksa keşke kırmızıyı seven biri olarak telefon alacakken acaba ilerde kırmızısını çıkartcaklar mı sorusuyla baş başa kalmak hoş değil..
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Abartmayın, bende yurtdışında yaşıyorum. Bahsettiğin maaşında yaklasık 3 katını alıyorum. Geçen ay telefonum çalındı evet gidip yenisini kolayca aldım. Ama o parayı keyfi olarak yiyemedim :D İnsanda bir burukluk yaratmıyor değil. Sonuçta havaya attığın bir para :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.