Şimdi Ara

La Casa De Papel’den Türkiye’ye özel tanıtım videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix’in ülkemizde sevilen dizilerinden La Casa De Papel’in ikinci sezonu yayınlandı. Yerelleştirme adına başarılı işlere imza atan Netflix Türkiye ekibi İstanbul’da tanıtım filmi çekti. Netflix Türkiye daha önce Stranger Things, Bright ve Black Mirror’a özel içerik hazırlanmıştı. Yerelleştirme anlamında o videolar kadar dikkat çeken bir video olmasa da böyle bir şeyin düşünülmüş olması güzel.

Netflix Türkiye’nin Twitter hesabında yayınlanan videoda, tıpkı dizideki karakterler gibi Dali maskeli ve kırmızı kostümlü karakterlerin İstanbul'da şehir turunu görüyoruz. Tanıtım videosunda Galata Kulesi, Kadıköy, Kapalı Çarşı ve İstanbul’un önemli pek çok mekânı yer alıyor.

La Casa De Papel, ülkemizde büyük ilgi gördü. Dizinin hayran sayısı her geçen gün artıyor. İstatistiklere baktığımızda DonanımHaber Forum’da geçtiğimiz ayın en çok konuşulan dizisinin La Casa De Papel olduğunu görüyoruz. İlgi bu kadar çokken, Türkiye’ye özel tanıtım videosu çekilmesi şaşırtmadı.

• bizim milletin hırsızlara karşı zaafı var dizinin bukadar tutmasını buna bağlıyorum

• Hafizami silip tekrar tekrar izlemek isterdim.çawbela

• Mükemmel bir diziydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi dünya geneli tuttu ama yine de sen bilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0LDB0Y

bizim milletin hırsızlara karşı zaafı var dizinin bukadar tutmasını buna bağlıyorum
    Lan iki dakika siyasi gönderme yapmadan duramıyorsunuz.

• Tanıtım fena olmamış aslında. Ben çoktan izleyip bitirdim güzel bir diziydi ama dublaj göremedik maalesef. Abartılacak bir şey de değil. Güzel dizi ama bir breaking bad, narcos değil yani. Fazla abartıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Alıntıları Göster
    Dizinin genel bir siyasi ve sosyalist göndermesi olduğu için burada bunu yapması çok doğal.

• karakterler cuk oturduğundan bu kadar tuttu , bide malum hırsızı seven bi milletimiz var
  • Netflix çok iyi diye övünürdüm ben diziyi bitirdikten 1 ay sonra ikinci sezonu yayınladılar. Hesabın şifresini unuttu herhalde netflix bey

• Netflix tr den en büyük tepkiyi bu diziyi geç yayınlaması yüzünden aldı. Herkes harici sitelerden aylar öncesinden 2.sezonu bitirdi. Ben hala aylık parasını ödüyorum ama geç de olsa diğer dizileri bence hakediyor.

• Adam dizinin konusundan temasından bahsetse eyvallah da bunun dediği çok alakasız

• izlemedik dövecekler..

• quote:

bizim milletin hırsızlara karşı zaafı var dizinin bukadar tutmasını buna bağlıyorum
    Buradan sosyolojik tespit kasmak saçma yalnız. Tüm dünyada izleniyor bu dizi.
  • quote:

Hehe

• Hani video nerde?

• quote:

Bu diziyi izleyen kesim hangi partiye oy veriyordur sence.. herkes kendini iyi tanıyor..

• Dikkat spoiler içerir !

Netflix Berlin ölünce acısına dayanamadı heralde. Yoksa çoktan yayınlanması gerekiyordu.

İlk sezonu izledikten sonra dizi bu kadar heyecanlıyken ve başka sitelerde dandik de olsa alt yazılı paylaşılmışken 'yok lan ben netflix'i bekleyecem' diyip 2. sezonu izlemeyen var mı aramızda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrxy81 -- 6 Nisan 2018; 22:51:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Alıntıları Göster
    donanım haber siyaset uzmanları ve her şeye muhalefet eden tayfa durmadan usanmadan çalışıyor :)

La Casa De Papel’den Türkiye’ye özel tanıtım videosu

• Tanıtımı izledim de... Amatör çalışması gibi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 7 Nisan 2018; 8:15:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.