Şimdi Ara

Dacia Sandero Stepway Style paketi Türkiye'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mart ayından itibaren yeni Duster modeliyle bayilerini renklendiren Dacia, şimdi de 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttığı Sandero Stepway Style’ı Türkiye pazarında satışa sunuyor. İşte Dacia Sandero Stepway Style özellikleri ve fiyatı:

Dacia, Cenevre’de sessizce tanıttığı Sandero Stepway Style’ı iç ve dış tasarımındaki ayrıntılarla standart versiyonlardan ayrı bir kefeye koyuyor. Müşteriler, bu versiyonu benzinli ve dizel motor seçenekleriyle tercih edebiliyor. Bu seçenekler, 90bg 0.9 litre turbo benzinli ve 90bg 1.5 dCi motorlardan oluşuyor.

İç ve dış tasarımdaki farklar 

Sandero Stepway Style’da bulunan yeni bej renk seçeneği, parlak gümüş ve siyah olmak üzere iki renkli 16 inç Stepway Style jant kapakları, kapı sütunlarında Stepway yazısı ve parlak siyah yan aynalar, bu özel serinin dış tasarımında göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Zıt renk dikişle süslenmiş özel döşemeler, ön koltukların orta kısmında Stepway yazısı, parlak krom detayları ile havalandırma kanalları ve ön panel ise iç tasarımdaki farkını yansıtıyor.

Standart ve opsiyon donanımlar 

Sandero Stepway Style’da Anti Blokaj Sistemi (ABS) + Acil Fren Yardımı (AFU), Elektronik Denge Programı (ESP), Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR), Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HSA), sürücü ve ön yan hava yastıkları, ön sis farları, stop & start özelliği gibi donanımlar standart listesinde yer alıyor.

Style donanımında konfor başlığı altında otomatik klima, elektrikli arka camlar, direksiyondan kumanda, kol dayama, hız ayar ve sınırlayıcı, yol bilgisayarı, USB ve Bluetooth bağlantısı özellikleri standart olarak bulunuyor. Müşteriler ayrıca, arka park sensörü, Dacia Media NAV ve multimedya sistemi, ve geri görüş kamerasını opsiyon olarak özelliklere ekleyebiliyor.

Dacia Sandero Stepway, Türkiye’de 66.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

• 0.9 Tce motor candır :) hem seri gidiyor hemde az yakıyor. Lpg ile uyumlu olması da güzel. Şuan 0.9 symbol lpgli kullanıyorum. Yakıt tüketimiyle ve parça ucuzluğuyla gerçekten severek kullandığım bir araç. Daha öncede 0.9 clio vardı ve ondanda çok memnundum. Neden renaultda satmıyorlar anlamış değilim. Motor aşırı ısınınca benzin ile kendini soğutma mantığı saçmaydı ama yeni kasa jazzımdan bile az yaktığı için o durumuda önemsemiyorum. Dacia da bari satışa devam etsinler.!! Bilgi için tşkler.
  • 0.9 Tce motor iyide otomatiklerde titreme sorunu vardı yeni seride(2018) düzeldi mi bir bilgi yok...
  • Maliyeti 1000 lira tutmayacak 2-3 parçayı konfor paketi altında satan güzel marka.
    Elektrik arka cam özelliği diye birşeyi hala özellik diye satabilmek hangi kafanın ürünü acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 5 Nisan 2018; 19:4:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Maliyeti 1000 lira tutmayacak 2-3 parçayı konfor paketi altında satan güzel marka.
    Elektrik arka cam özelliği diye birşeyi hala özellik diye satabilmek hangi kafanın ürünü acaba.

Gerçi 5yıldızlı Pola diye baz versiyon da 2hava yastığı var bunda baz versiyon 4hava yastığı var firmalar kes biç ne yaptıkları belli değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 5 Nisan 2018; 19:54:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo motorsiklet motoru heehalde, 0.9 nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Turbo motorsiklet motoru heehalde, 0.9 nedir

O beğenmediğin 0.9 yeni nesil 1.4 eski nesil 1.6 atmosferiklerden daha seridir. Bu motorun 0-100 değeri 11 sn, kötü bir değer değil.
  • Bu yine aynalar manuel olarak satışa çıkarsa ,alana çok pis sektiririm..Yine her tarafı laylon!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda bilmeden yorum yapan sayısı çoğaldı. Bende güncel kasa 1.6 ford focus ve 2012 civic vardı ama bu tce motorun düşük devirdeki torku yokmu çok eğlenceli :D eski arabalarımı hiç aratmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTalliCaLi -- 6 Nisan 2018; 10:36:2 >
  • şu koltuklarını saçma sapan yapmayı bıraksalar gayet güzel olacak da
  • Jant kapağını makyajlamış adamlar. :)
    Otomatik klima dışında kayda değer bir değişiklik yok. O da sanırım konfor paketiyle alınabiliyor.
    Bende de makyajlı kasa 0.9 var, son derece seri ve keyifli bir motor. Bir de LPG taktırdım gayet ekonomik oldu. Çok az yakıyor.
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    ah hocam ah. coni 3.0 cc V6 motorlu jiplere biner. galonuna 1 dolar verdiği benzini sömüre sömüre gezer. bizde 0.9 cc 3 -4 silindir araçlara para yetirmeye çalışırız. zar zor alabilirsek birde lpg taktırırız. çok tutumlu milletiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

ah hocam ah. coni 3.0 cc V6 motorlu jiplere biner. galonuna 1 dolar verdiği benzini sömüre sömüre gezer. bizde 0.9 cc 3 -4 silindir araçlara para yetirmeye çalışırız. zar zor alabilirsek birde lpg taktırırız. çok tutumlu milletiz.
    bence bunun tutumluluk ile alakası yok bilinçli olmak ila alakası var. artık bu düşüncelerden sıyrılmalıyız.

örnek vereyim bir belgesel izlemiştim leonardo dicaprio sunuyordu , hindistanda bir bayan ile sanırım bir bakan yada bir yetkili ile konuşuyordu o kısmı hatırlamıyorum , daha çevreci olmalıyız felan demişti bayana , hintli bayan ona şöyle bir cevap vermişti : siz amerikalılar yüksek yakıtlı büyük motorlu araçlara binmeye alışmışsınız birisi size az yakan düşük motorlar kullanın dese siz hemen kişilik haklarına saldırı diyorsunuz ama bizim gibi ülkelere gelip çevreci olun diyorsunuz kendinizden başlamaya ne dersiniz örnek olmak için? gibi bir şeyler demişti. hayran kalmıştım bu cevaba.

bugün şehir kullanımında 2.0 motorlar bile gereksiz hale geliyor. uzun yol için belki 2.0 motor ama daha üstleri sade ve sadece gereksizlik. tek yaptıkları daha çok yakıp daha çok çevreyi kirletmesi.
    umarım elektrikli araçlar buna bir son verecek.

• 1.6 juke ile çıkamadığın yerleri 0,9 sandero ile rahat rahat çıkarsın... Aradaki fark..
    150 bin tl ver 3008 al 4 bin km sonra her tarafından tirim sesi gelsin. Servis yapacak bir şey yok desin. Tok kapı sesi duycam diye işe yaramaz bir arabaya 120 bin tl ver.. Hoş türkiyede 1.6'nın üstündeki modelleri ne zaman toplayacaklar merak ediyorum.

Yani şunu demek istiyorum, eğer mercedes c,e serisi ya da auidi alacak paran yoksa en ucuzunu alacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcload

1.6 juke ile çıkamadığın yerleri 0,9 sandero ile rahat rahat çıkarsın... Aradaki fark..
    150 bin tl ver 3008 al 4 bin km sonra her tarafından tirim sesi gelsin. Servis yapacak bir şey yok desin. Tok kapı sesi duycam diye işe yaramaz bir arabaya 120 bin tl ver.. Hoş türkiyede 1.6'nın üstündeki modelleri ne zaman toplayacaklar merak ediyorum.

Yani şunu demek istiyorum, eğer mercedes c,e serisi ya da auidi alacak paran yoksa en ucuzunu alacaksın.
    Sandero sahibi misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcload

1.6 juke ile çıkamadığın yerleri 0,9 sandero ile rahat rahat çıkarsın... Aradaki fark..

Juke ve 3008 var dizel. Kayın pederimde sandero var dizel. Şirket aracı şimdilik symbol. Hepsini bol bol kullanıyorum. Dacia çöpünü nasıl altın yaptınız hangi kafayla merak ettim.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    2017 Sandero ve 2018 3008 sahibiyim ayrıca 2015 model juke sahibiydim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcload -- 7 Nisan 2018; 15:19:35 >
  • Hangi bakımdan çöp acaba ? Açıklar mısın ? 2015 model juke şanzuman arızasında garantili araca 17 bin tl para istediler zamanında, Avcılarda ambarlı yokuşunu çıkamıyordu araba.. 3008 4 bin km sadece e5 te kullanılıyor ses gelmeyen tarafı yok! 3008'i alalı 3 ay oldu 5 kez servise gittim.
  • parasina gore guzel araba. dacia yerine vw logosu olsa fiyat +20bin olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Maliyeti 1000 lira tutmayacak 2-3 parçayı konfor paketi altında satan güzel marka.
    adam volvo oncall özelliği eklemiş araca, kaza durumunda 112yi arayabiliyor, bu marka ise hala elektrikli cam ülkeye alınmaması lazım, zaten öyle ucuz da değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.