Şimdi Ara

## Yahoo'dan E-Posta kullanıcılarına Sınırsız Alan Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Yahoo'dan E-Posta kullanıcılarına Sınırsız Alan Geliyor ##

Arama motoru ve e-mail sağlayıcısı Yahoo 10. kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor. 10. yılını kutlamaya hazırlanan Yahoo Mail'in kullanıcılarına büyük bir sürprizi var. Zira firma Mayıs 2007'den itibaren e-mail kullanıcılarına sınırsız depolama alanı sunarak rekabeti farklı bir boyuta taşımayı ve rakipleri Microsft'un Hotmail ve Google'ın da GMail servisilerine ciddi çelme takmayı amaçlıyor. Bundan 10 yıl önce kurulan Yahoo hizmete ilk başladığında kullanıcılarına sadece 4MB kapasiteli e-posta depolama alanı sunuyordu. 10. yılında kullanıcılarına sınırsız alan sağlamaya hazırlanan Yahoo global anlamda sahip olduğu 250 milyon kullanıcısı ile bugün dünyanın en büyük e-posta hizmeti sağlayan kuruluşu durumunda.

Bu konuda daha fazla bilgi almak isteyenler için,
    http://yodel.yahoo.com/2007/03/27/yahoo-mail-goes-to-infinity-and-beyond

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Mart 2007; 19:09:52 >

• önemli olan ek dosyalar için limit. onları da sınrsz yapsn bakalm. o zmn illegal dosya cenneti olr.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nacde

önemli olan ek dosyalar için limit. onları da sınrsz yapsn bakalm. o zmn illegal dosya cenneti olr.

+1
  • Benim Yahoo'dan e-posta hesabım var ama sürekli spam aldığından kapatacağım.

(Şimdilik yabancı sitelerde üyelik başvuruları yaparken kullanıyorum )
  • spamdan şikayetci isen gmail tafsiye ederim
  • 8 yıldır yahoo kullanıcısıyım ve sadece yahoo'yu kullanıyorum çok memnunum ama ara yüklemeyle ilgili limitler can sıkıcı. .
  • quote:

Orjinalden alıntı: refqref

spamdan şikayetci isen gmail tafsiye ederim

Gmail hesabım var ama yahoo hesabımı ufak işler için kullanıyorum. (Çöplük niyetine de diyebiliriz.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: refqref

spamdan şikayetci isen gmail tafsiye ederim

spamda yahoo dan farkı yokki gmailin

valla kapasite önemli değil , zaten 10 mb üstüne çıkmıyor
  • kim mail alanının tamamını kullanıyor ki zaten
  • Bir gün gelecek bilgisayarlarımız böyle kalas gibi olmayacaklar, İnternet hızı o kadar artmış olacak ki şimdiki HDD lerini veri aktarma hızlarıyla eşdeğer bağlantı hızlarına ulaşacağız bu nedenle de harddisk denilen dandik parçaları da olmayacak herşey internet olacak , bütün kullanmak istediğimiz programlar gmail gibi kuruluşların ana bilgisayarında çalışacak, dosyalarımız uzaklardaki bu yerlerde depolanacak ve bizler sadece bir ekrandan bir kalemden ibaret bilgisayarları kullancağız.
  • Yukarıda da söylendiği gibi, ek dosya boyutunu artırmadıktan sonra, istediği kadar sınırsız olsun, (PHI) şuan kullandığımız 2 gb alanı dolduramıyoruz, sınırsıza dönse ne olur.

Forum kayıtlarında filan Hotmail kullanıyorum, ciddi kayıtlarda Yahoo kullanıyorum. Adsense'de neden Hotmail kullandığımı ben de bilmiyorum. Öyle büyük dosya geleceği de yok zaten.
  • look beyond ben size söyleyeyim 1 ay sonra gmail de sınırsız olur goggle'ın onlardan çok daha fazla hazırlıklı bu işe kanımca
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umit

Bir gün gelecek bilgisayarlarımız böyle kalas gibi olmayacaklar, İnternet hızı o kadar artmış olacak ki şimdiki HDD lerini veri aktarma hızlarıyla eşdeğer bağlantı hızlarına ulaşacağız bu nedenle de harddisk denilen dandik parçaları da olmayacak herşey internet olacak , bütün kullanmak istediğimiz programlar gmail gibi kuruluşların ana bilgisayarında çalışacak, dosyalarımız uzaklardaki bu yerlerde depolanacak ve bizler sadece bir ekrandan bir kalemden ibaret bilgisayarları kullancağız.

Bu yazdıkların genelde bilimkurgu filmlerinde olur gerçi şu andaki kullandığımız teknolojilerin çoğunu filmlere borçluyuz .Ama bu yazdıkları bir gün elbette olacak yalnız biz görürmüyüz orası meçhul...

• yahoo önce türkçe sorununu çözsünde
  • Sınırsıa alan vereceğine bedava POP3 desteği versin yeter...

Bir de spam filtresi çalışsın bi zahmet...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umit

Bir gün gelecek bilgisayarlarımız böyle kalas gibi olmayacaklar, İnternet hızı o kadar artmış olacak ki şimdiki HDD lerini veri aktarma hızlarıyla eşdeğer bağlantı hızlarına ulaşacağız bu nedenle de harddisk denilen dandik parçaları da olmayacak herşey internet olacak , bütün kullanmak istediğimiz programlar gmail gibi kuruluşların ana bilgisayarında çalışacak, dosyalarımız uzaklardaki bu yerlerde depolanacak ve bizler sadece bir ekrandan bir kalemden ibaret bilgisayarları kullancağız.

Güzel bi ütopya

Bu arada:
    Yahoonun spam filtresi çalışıyor diyen olursa bi zahmet bi ilgilensin benimle
    keza mail adresimi ve şifremi vereyim de ince ayar falan varsa yapsın
    şu anda yahoo gelen kutumda 5000 (beş bin) küsür tane mail var
    ve bundan 2 ay önce mailiimde olan yaklaşık 2000 tane maili spam işaretlemiştim halen aynı adreslerden geliyor

Gmaile de günlük 20 tane spam geliyor ama hepsi spam kutusundA

• You have 35618 unread messages:
    Inbox(33164), Bulk(2454) ben de bu kadar email var işlerimi bitirirsem anca okuyorum. Sınırsız olursa TDI olurum.
  • Şuan 2GB mi?
  • sınırsız alan yerine ücretsiz pop3 desteiği daha isabetli olurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuppi

You have 35618 unread messages:
    Inbox(33164), Bulk(2454) ben de bu kadar email var işlerimi bitirirsem anca okuyorum. Sınırsız olursa TDI olurum.

Okunmamış 5351 mesajınız var:
    Gelen kutusu(754), Depo(30), SPAM(4567)

hepsi de yahoo grouplardan

o kadar unsubscribe maili yolladım hala geliyor
    işi garip tarafı hiç bir groupta falan üyeliğim yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.