Şimdi Ara

Acer kablosuz şarj özellikli ultra ince AIO masaüstü bilgisayarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer, AIO (hepsi bir arada) masaüstü bilgisayar serisine yeni bir model eklediğini duyurdu. Şimdiye kadarki en ince ve en şık seçenek olarak lanse edilen Acer Aspire S24, ultra ince "şampanya-altın" çerçeveleri ile sadece 5.9 mm ekran kalınlığına sahip.

Ayrıca Bkz.Apple, 2020'den itibaren Mac'lerde kendi işlemcilerini kullanacak
    Acer, S24'ün estetik açıdan daha fazla öne çıktığını düşünüyor. Cihazın 178 dereceye kadar doğru renk verebilen 24 inç 1920x1080p IPS ekranı var. Acer ayrıca S24'ün tabanına bir kablosuz şarj istasyonu entegre etmiş. Kullanıcılar akıllı telefonlarını veya diğer Qi özellikli cihazlarını bu bölüme koyarak makine üzerindeki ekstra bir USB portunu işgal etmeden şarj edebilecekler.

Acer Aspire S24'ün fiyatı ne kadar?

S24, tek bir USB 3.1 Gen-1 Type-C portu, üç standart USB 3.1 Gen-1 portu ve bir USB 2.0 portuna sahip. Acer her ne kadar DisplayPort veya DVI-D gibi diğer ekran bağlantı seçeneklerinden bahsetmese bile S24'ün ikinci bir monitör için bir HDMI yuvası içerdiğini söylüyor.

Bilgisayarda ne yazık ki paylaşımsız bir ekran kartı yok. Grafik işleme kısmını cihazın 8. nesil Intel i5 8250U işlemcisindeki entegre Intel UHD 620 üstleniyor. Ayrıca makinede 2400 MHz hızında 12 GB DDR4 RAM (32 GB RAM'e kadar yükseltilebilir) ve depolama için 5400 RPM'de çalışan 1 TB HDD var.

Windows 10 Home işletim sistemiyle satışa sunulan Acer Aspire S24 şu anda ABD'de 899 dolar fiyat etiketiyle satın alınabiliyor.

• Tasarım güzel ama o donanımla o fiyatı haketmiyor. En azından mx150 ekran kartı ve ssd sürücü olmalıydı.

• Fiyat bişey değilde paramızın değersizoluşu ulaşılması imkansız hale getiriyor.

Misal bu 1000 lira olsa yok satardı ama 4 ile çarpınca hmm fiyatı pahalıymış deyip geçiyoruz malesef.

• uçak gibi makina yap 5400rpm disk koy. Tam bir angutluk öyküsü.
    kocaman ekrana 1920 x 1080 koy, ya gerçekten aklım almıyor.
    Basit Bir Konfigürasyon
    2K & 4K ekran
    256 min olmak üzere 512 ve 1024 ssd seçenekleri sun
    mx 150 ekran kartı & onboard intel koy.

laptop değil birşey değil , prizde çalışıyor , güç sıkıntısı yok. bu nedir ?

• bu makine zaten ofis ortamı için . şık ve az yer kaplaması önemli. ama o mekanik hdd bu makinaya yakışmışmı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: JeamBeam

uçak gibi makina yap 5400rpm disk koy. Tam bir angutluk öyküsü.
    kocaman ekrana 1920 x 1080 koy, ya gerçekten aklım almıyor.
    Basit Bir Konfigürasyon
    2K & 4K ekran
    256 min olmak üzere 512 ve 1024 ssd seçenekleri sun
    mx 150 ekran kartı & onboard intel koy.

laptop değil birşey değil , prizde çalışıyor , güç sıkıntısı yok. bu nedir ?

500 lira olsa bu ürün yada 800 lira olsa bu ürün aynı yorumu yapmazdın. Alım gücümüz düştü artık vasat bir notebook bile 1000 liralardan başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetSomeRest

Tasarım güzel ama o donanımla o fiyatı haketmiyor. En azından mx150 ekran kartı ve ssd sürücü olmalıydı.

bence en büyük eksiği ekran kartından çok ssd. güzel bi ssd ile bu makine çok şık ofis pc si olur. her yapılan pc yi oyun odaklı görmek bu forumda kanun olmuş. tümleşik ofise yeterli. veya 2 versiyonu çıkabiliridi. bir tümleşik bide ekran kartlı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreXXX -- 4 Nisan 2018; 10:57:55 >
  • 1ses1 kullanıcısına yanıt
    yanlış anlama ama ben üründen bahsediyorum fiyatla ilgili bir yorum yapmadım ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeamBeam

yanlış anlama ama ben üründen bahsediyorum fiyatla ilgili bir yorum yapmadım ki ?

Yok ne yanlış anlaması. Diyorumki eğer bu 800 tl olmuş olsaydı eeehh zaten donanımıda bu olurdu diye. Yoksa söyledikleriniz donanım bazında tabiki haklısınız.
  • 1ses1 kullanıcısına yanıt
    dostum tl yok olayda fiyat yok , fiyat şu anda değerlendirme dışı.

Diyorum ki ürün direkt olarak ölü doğmuş belirttiğim nokta bu. Fiyatıyla ilgili hiç yorum yapmadım spesifik ürün , ve hitap ettiği kitle 5400 rpm diski al-maz.

onboard hadi bir nebze.

256 ssd ve mx150 koy ekle 120 $ daha hop satsın mis gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.