Şimdi Ara

Samsung Galaxy A6 ve Galaxy A6+ modelleri FCC onayı aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un bu yıl çok sayıda orta sınıf cihaz çıkarması bekleniyor ve Galaxy A6 da bunlardan biri olacak. Galaxy A6 ve Galaxy A6+ modellerinin bazı benchmark ve sertifikasyon sitelerinde görünmesi tanıtım tarihlerinin yaklaştığını ortaya koymuştu. İki akıllı telefonun bir sonraki durağı ise ABD Federal İletişim Kurulu (FCC) oldu. Yani bu da çok yakın bir tarihte resmiyet kazanacaklarını gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Apple, Siri'yi daha akıllı hale getirmek için yüzlerce mühendis işe alıyor
    Galaxy A6 serisinin Avrupa, Rusya ve Orta Doğu pazarlarına sunulacağı söyleniyordu. Telefonların FCC onayı alması, Amerika Birleşik Devletleri'nde de satılacaklarını ortaya çıkardı. Ancak Galaxy A6 ve Galaxy A6+ modellerinin Kuzey Amerika'dan ziyade Samsung'un uygun fiyatlı akıllı telefonlarının satıldığı Güney Amerika pazarlarında piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Android 8.0 Oreo ile gelecekler

Önceki raporlar Galaxy A6'nın Exynos 7870 ve 3 GB RAM'le geleceğini, Galaxy A6+ varyantının ise Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti ve 4 GB RAM'le donatılacağını öne sürmüştü. Samsung'un bu sene piyasaya süreceği yeni orta sınıf telefonlardan beklendiği gibi, Galaxy A6 serisi muhtemelen Android 8.0 Oreo ile birlikte kutudan çıkacak.

Cihazların nasıl bir fiyat etiketine sahip olacakları ise henüz bilinmiyor. Orta sınıf kategorisine girdikleri için sırasıyla 350 euro ve 450 euro fiyatla satışa sunulacakları yönünde söylentiler var.

• 625?!?!?!

• quote:

Orijinalden alıntı: Colouse

625?!?!?!

Orta seviyeye ne koysun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolarda değil Euro EURO EURO!

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

625?!?!?!

Xiaomi SD 625li cihazlari çok daha uygun fiyata veriyor.

Orta seviye diyince insan Samsung dan SD 660 bekliyor en azindan. Hatta yeni duyurulacagina göre SD 670 bile olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

quote:

625?!?!?!

Orta seviye diyince insan Samsung dan SD 660 bekliyor en azindan. Hatta yeni duyurulacagina göre SD 670 bile olabilirdi.

Samsung ile Xiaomi arasında da çok kalite farkı var ama. Cihazda bir sorunu çözemedin diyelim destek alabileceğin bir mecra var mı Xiaomi de? Yok, Samsung, sadece Türkiye departmanına yıllık ne kadar para harcıyordur kim bilir o kadar da fiyat farkı olsun..

• quote:

quote:

quote:

quote:

625?!?!?!

Samsung ile Xiaomi arasında da çok kalite farkı var ama. Cihazda bir sorunu çözemedin diyelim destek alabileceğin bir mecra var mı Xiaomi de? Yok, Samsung, sadece Türkiye departmanına yıllık ne kadar para harcıyordur kim bilir o kadar da fiyat farkı olsun..

Bu fiyatlar Türkiye fiyatlari değil. Sizin bahsettiğiniz durum Türkiye için geçerli.

Ben cihazda kalite farki olayına girmedim, sadece Samsung Orta Segment olarak tanitacaksa bu cihazi, Samsung dan en azindan SD 660 beklerdik dedim.

• quote:

quote:

625?!?!?!

2 senelik işlemciyi koymasın mesela.
    350euroya hem de
  • Snapdragon 625 kadar başınıza taş düşsün. 650ler 660lar varken 3 5 doları kovalıyor bu aç gözlü firmalar. Xiaomi den başka kullanan firma yok oda 1 bilemedin 2 modelde

• zero fear kullanıcısına yanıt
    625'in üstüne ne çıktı tam bilmiyorum ama 626, 630 falan koyulabilir. 625 artık eskidi. 660 derdim ama bu sefer fiyatı iyice yükseltir.
  • S7 EDGE parasına gelir anlamsız işler yani , a8 gibi ölü doğar ... ben aslında bi j7 bekliyorum o eksik şöyle bi j7 core plus prime turbo falan gelsin artıkın..
  • Bi A6'miz eksikti tam oldu. Alfabe'de harf birakmadin be Samsung.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

625?!?!?!

kalite farkindan kasit malzeme farki ise Xiaomi'nin cihazlari gayet guzel ve premium hissi veren cihazlar. servis destegi konusunda da kiyaslama yapman yanlis zira Turkiye'de resmi bir servis destegi yoktu paralel ithalat disinda... diger ulkelerde misal Ukrayna'da Xiaomi'nin servisi Apple ile yarisir vaziyette... telefonumla ilgili bir sorun ciktiginda hic ugrastirmadan direk degisim yapildi, baska bir cihazimin yazilimsal bir sorununda guler yuz ile karsilayip, cay, kahve ikram edip yazilimsal onarim yapilincaya kadar misafir gibi karsilandim, arkadasim aldigi modelin ozelliklerinin bekledigi gibi olmadigini soyledi ve direk ucret iadesi ya da farkli bir modelle degisim secenegi sundular... bunun disinda o kadar Android cihaz kullandim ve bunlarin bir cogu da amiral gemi diye tabir edilen cihazlardi fakat Xiaomi'nin MIUI arayuzu kadar sorunsuz calisan bir arayuz yoktu... fiyata gelirsek ayni donanimdaki cihazlar 250 - 300 dolar arasinda satiliyorken Samsung artik nasil bir kalite sunuyorsa (ki marka ismini satmaktan baska bir sey degil bence) 250 - 300 dolar arasi (450 euro yaklasik 550 dolar ediyor) fazladan fiyat koyuyor... tuketicilerde "ama Samsung bilindik marka" mottosuyla ayni donanima iki kati fiyat odeyip orta segment Samsung telefonlari S ya da Note serisi amiral gemi modeli havasinda satin aliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 2 Nisan 2018; 5:26:44 >

• Fashionality kullanıcısına yanıt
    sırf mıstore görmek için Lviv e gitmek istiyorum. dolar düşük olsa bir laptop bile alabilirim aslında
  • Redmi note 5 pro akar gider . S636 var. Hemde Resmi olarak 1499 geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

quote:

quote:

quote:

quote:

625?!?!?!

kalite farkindan kasit malzeme farki ise Xiaomi'nin cihazlari gayet guzel ve premium hissi veren cihazlar. servis destegi konusunda da kiyaslama yapman yanlis zira Turkiye'de resmi bir servis destegi yoktu paralel ithalat disinda... diger ulkelerde misal Ukrayna'da Xiaomi'nin servisi Apple ile yarisir vaziyette... telefonumla ilgili bir sorun ciktiginda hic ugrastirmadan direk degisim yapildi, baska bir cihazimin yazilimsal bir sorununda guler yuz ile karsilayip, cay, kahve ikram edip yazilimsal onarim yapilincaya kadar misafir gibi karsilandim, arkadasim aldigi modelin ozelliklerinin bekledigi gibi olmadigini soyledi ve direk ucret iadesi ya da farkli bir modelle degisim secenegi sundular... bunun disinda o kadar Android cihaz kullandim ve bunlarin bir cogu da amiral gemi diye tabir edilen cihazlardi fakat Xiaomi'nin MIUI arayuzu kadar sorunsuz calisan bir arayuz yoktu... fiyata gelirsek ayni donanimdaki cihazlar 250 - 300 dolar arasinda satiliyorken Samsung artik nasil bir kalite sunuyorsa (ki marka ismini satmaktan baska bir sey degil bence) 250 - 300 dolar arasi (450 euro yaklasik 550 dolar ediyor) fazladan fiyat koyuyor... tuketicilerde "ama Samsung bilindik marka" mottosuyla ayni donanima iki kati fiyat odeyip orta segment Samsung telefonlari S ya da Note serisi amiral gemi modeli havasinda satin aliyor...

Kaliteden farkım hem malzeme hem müşteri desteği hem servisi.

Servis konusunda kıyaslama yapmam yanlış değil parayı bir tek telefonun kendisine vermiyoruz. Xiaomi'de resmi olarak garantili şekilde satsa bu telefonları aynı fiyata sunar. Adamların giderleri yok satsınlar bir zahmet ucuza..

• quote:

Orijinalden alıntı: TIME

quote:

quote:

625?!?!?!

2 senelik işlemciyi koymasın mesela.
    350euroya hem de

Hadi SD neyse Exynos 7678 nedir be kardeşim J7'de kullanılan işlemci

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

S7 EDGE parasına gelir anlamsız işler yani , a8 gibi ölü doğar ... ben aslında bi j7 bekliyorum o eksik şöyle bi j7 core plus prime turbo falan gelsin artıkın..

Hocam Doblo mu bu J7 Turbo nedir

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    SDM660 koymasının imkanı yok. Çünkü hali hazırdaki A8'in çipseti Exynos 7885 SDM660 ayarında bir çipset. Bu haliyle Nokia 6 (2018)'in rakibi olmuş ki Nokia 6 (2018)'de SDM630 var ve üstelik 280 avro. Hem daha ucuz hem de daha iyi bir cihaz. Daha iyisi ve üstelik Android One'lısı varken bu telefona kesinlikle para verilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

SDM660 koymasının imkanı yok. Çünkü hali hazırdaki A8'in çipseti Exynos 7885 SDM660 ayarında bir çipset. Bu haliyle Nokia 6 (2018)'in rakibi olmuş ki Nokia 6 (2018)'de SDM630 var ve üstelik 280 avro. Hem daha ucuz hem de daha iyi bir cihaz. Daha iyisi ve üstelik Android One'lısı varken bu telefona kesinlikle para verilmez.

İşte bu sebeple Orta Segment diyemeyiz bu cihaza, çünkü A8 serisi orta segment. Bu cihaz Giriş segmenti olmuş ne yazıkki...

Nokia 6 yorumunuza da katılıyorum Samsung bu cihazı kime satmayı düşünüyor bu fiyat ile?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.