Şimdi Ara

49 TL'ye satılan Spec Ops: The Line oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2K Games tarafından 2012 yılında çıkış yapan, PC ve konsollar için geliştirilen Spec Ops: The Line oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz. Aksiyon, macera türündeki oyunun Steam kodunu Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Kampanya, 31 Mart 20:00'da sona erecek.

Spec Ops: The Line ücretsiz indirme linki

Third-person shooter oyunu Spec Ops: The Line’ın Steam kodunu bu link üzerinden edinebilirsiniz. Eğer Humble Bundle üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturup oyun sayfasında “Free” ibaresini görüyorsak sırası “Add to Cart”, “Checkout” ve son olarak “Get it Free” butonuna bastıktan sonra Steam kodunuz oluşturulacak.

Oluşturulan Steam kodunu maile gelen bağlantıdan veya profil sayfasındaki “Keys” sayfasından oyunun yanında bulunan “Reveal your Steam key” butonuna basarak edinebilirsiniz. Spec Ops: The Line, Steam’de 49 TL’ye satılıyor. Bu yöntem ile 49 liralık oyunu para vermeden satın alacaksınız.

• Link yok

• Link :https://www.humblebundle.com/store/spec-ops-the-line

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 30 Mart 2018; 21:48:50 >
  • humblebundle reis yardırıyor bu aralar

• Harika oyundur değeri fiyatı yüzünden bilinemedi ya da daha iyileri ile aynı anda çıktı. Ancak doğru dürüst oyun yok şu aralar çok iyi gideri var.

• "Referral" koymak niye? Koydun bari yaz, bu nasıl bir cinliktir merak ettim ne elde edeceksiniz?

• 49 TL'ye satılan Spec Ops: The Line oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz!
    Var mı arttıran ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 31 Mart 2018; 19:57:11 >
  • oyun 6$ nasıl ücretsiz onu anlamadım

• 6 dolar istiyor?
    f1 2015 ve darkness 2'yi bedava kaptım diye yeter lan dedi heralde :D

• 6 dolar para değil mi editör arkadaşım?

• "Kampanya, 31 Mart 20:00'da sona erecek."

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.