Şimdi Ara

Huawei Y7 Prime 2018 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bahara hızlı bir giriş yapan Huawei ardı ardına akıllı telefonlar tanıtmaya devam ediyor. P20 ve Porsche Design gibi amiral gemisi sınıftan sonra şimdi de giriş seviyesine yakın bir telefon tanıtımı geldi.

Huawei Y7 Prime 2018 özellikleri ve fiyatı

Huawei Y7 Prime 2018 adını taşıyan akıllı telefon segmentine göre öne çıkan özelliklerle genç kullanıcılara hitap ediyor. Yaklaşık bir yıl önce piyasaya çıkan Y7 Prime modeline göre biraz daha kendisini geliştirmiş.

6 inçlik IPS ekranında 720 x 1440 piksel çözünürlük sunan akıllı telefon ince çerçeve tasarımına sahip. Metal çerçeve üzerine cam kaplama tercih edilirken parmak izi okuyucusu da arka kısma konumlanıyor.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

8 adet Cortex-A53 çekirdeği barındıran Snapdragon 430 yonga setinin güç verdiği modele 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi eşlik ediyor. 3000mAh kapasiteli batarya geçen yıla göre biraz düşüş göstermiş.

Arka kısımdaki 12MP+2MP çözünürlüğünde çift kamera başarılı bulanıklık efektleri uygulayabiliyor. Ön kısımda ise özçekim tutkunları için 8MP çözünürlüğünde bir kamera tercih edilmiş. Android 8.0 üzerinde EMUI 8 arayüzü barındıran akıllı telefon yaz aylarına doğru piyasaya çıkacak.

• fiyatı yazmıyor

• Fiyatı 250 doların altında olacakmış. Tahminim Türkiye fiyatı 1299.

• Kur değişmezse tr fiyatı 1099 olur :p

• quote:

Huawei Y7 Prime 2018 özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Peki ya fiyatının haberde olmaması :/

• P20'den daha şık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyatını yazsaydınız da ona göre yorum yapsaydık :D
    tasarımı beğendim ama donanım orta seviye bile değil. fiyatının düşük olacağını da zannetmiyorum

• Şu telefonun o çözünürlükte ve o platformdaki işlemci ve o batarya ile pili efsane gider.

• 430 Olmadı :(

• huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    Neden olmadı? Giriş seviyesi için gayet de iyi olur. Her şey SD 8** serisi değil.
  • Huawei yeni samsung oldu sürekli telefon çıkartıyor.

• ya biz beğendik güzel ama fiyat lazim

• Ayrıca konu açmak istiyorum ancak yeğenim satın aldı, hemde 1.800 tl ye vodofone kakalamış

BU telefon doğumu ile arızalı, yetersiz ve AYIPLI.

Telefon çalışmıyor, kasıyor,kasılıyor donuyor.

FİXSMART Mecidiyeköy çay beleş ( ben asla sularını da içmedim. )

Gelenlerin içinde pek çok Y7 adlı telefon benzeri ürün ile geliyorlar.
    Dediğim gibi bu telefonda ciddi sıkıntılar var.

İçine sözde oyunlar yüklemişler ama oyunu bırakın normalde kasıyor,

Konu altına kullananların yorumlarını yazarsak çok iyi olur.

Bu ayıplı ve kusurlu modelden uzak dursunlar.
    1800 tl ye 2 gb telefon soygundur ( mecazi manada )
  • Turkiye de satisa cikmayan telefonlar ancak Turk tuketicisini aldatir,cok kisi hala ram,islemci nedir bilmez,model diye aldigi Y7 2 gb ram,16 gb hafiza ile resmen cop. Sadece konusmak icin. Bu millete yazik oluyor...gidim Huawei sersi FİXSMARTA insanlarin cilesine sahit olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.