Şimdi Ara

Westworld'ün 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016'da yayınlanan ilk sezonu ile hem televizyon eleştirmenlerinin hem de izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran Westworld, bir yıllık aranın ardından ekranlara geri dönüyor. Dizinin merakla beklenen 2. sezonu önümüzdeki ay izleyiciler ile buluşacak. Sevilen dizisi için tanıtım çalışmalarına hız veren HBO, yeni sezon için ilk fragmanı yayınladı.

Aynı isimli 1973 yapımı bilim-kurgu filminden uyarlanan Westworld; yapay zekaya sahip robotlar kullanılarak vahşi batının canlandırıldığı futuristik bir tema parkta geçiyor. Senaryosunu Jonathan Nolan ve Lisa Joy Nolan'ın kaleme aldığı dizi, "yapay zekanın doğuşunu ve günahın geleceğini inceleyen karanlık bir serüven" olarak tanımlanıyor.

Yazının bundan sonraki kısmı Westworld'ün 1. sezon finalini henüz izlemeyenler için spoiler içerir.

Büyük beğeni toplayan ilk sezonunda Westworld'deki robotların yavaş yavaş içinde bulundukları durumun farkına varmasını anlatan dizi, ilk sezon finalinde Westworld'ü ziyaret eden insanlar ile robotları karşı karşıya getirmişti. Dizinin ikinci sezonu için yayınlanan bu ilk fragman, Dolores'in öncülük ettiği robot ayaklanmasının yeni sezonda daha da büyüyeceğini gösteriyor. 

Fragmanda dikkat çeken bir diğer detay da Samurai World oldu. Westworld'de robotlar kullanılarak vahşi batı yeniden canlandırılırken, Samurai World'de ise robotlar ile feodal Japonya yeniden canlandırılıyor. İlk sezonun sonunda kısaca görme şansı yakaladığımız Samurai World, dizinin ikinci sezonunda daha önemli bir rol oynayacak.

Westworld'ün 2. sezonu, 22 Nisan'da yayınlanmaya başlayacak.

• Efsane geri donuyor da ilk sezonu unuttuk bir daha izlemek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Hbo yu anlamıyorum ya yıl olmuş 2018 tamam 4k ya geçmedin daha anladık ama bari fragmanları 720p atmayın be.

• Felsefesi sağlam bir diziydi. Dönmesi güzel oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 sene sonraya atınca görebilirmiyiz demiştim, günler çabuk geçiyor :)

• Samurai World iyiymiş :D İlk sezon çok iyiydi. İkinci sezon da umarım ilki kadar kaliteli olur.

• Dolores bring yourself back online

• Efsane dönüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geliyor gönlümün efendisi :)

• Her şey tamam da o müzikler. Yine müzikleriyle de sarsacak gibi gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Abiciğim müzikleri beni orgazm etmeye yetti yaaaa

Ben 1.sezona başlıyorum, 22'sine kadar anca biter

Westworld'ün 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı

Kesinlikle güzel olur...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için top dizi olmasa da güzel bir dizi , birinci sezonu izledim, denk gelirse ikinci sezonu da izlerim. Nirvana ezgileri güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılmazfb -- 31 Mart 2018; 21:30:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakikaten birisi şöyle sezon 1 özeti yapsa 10 dakikalık ne iyi olur hatırlardık herşeyi şimdi herşey karmakarışık :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.