Şimdi Ara

Uygun fiyatlı yeni iPad 9.7” 2018 fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Apple etkinliğinde tanıtılan ve “uygun fiyatlı” olarak lanse edilen Apple Pencil desteği bulunan Yeni iPad 9.7 2018 modelinin fiyatı ve Türkiye’de çıkış tarihi belli oldu.

Yeni iPad 9.7 2018 fiyatı ve çıkış tarihi

Yeni iPad’in eğitim amaçlı kullanılması ve uygun fiyatlı Chromebook cihazlara rakip olması amaçlanıyor. Bu nedenle cihazın ABD fiyatı oldukça düşük tutuldu fakat ülkemizdeki kurun etkisiyle ortaya çıkan fiyatın pek de uygun olmadığını görüyoruz.

Yeni iPad 9.7” 2018 32 GB depolama alanına sahip modeli 1699 TL’ye, 128 GB depolama alanına sahip modeli ise 2149 TL’ye satılacak. Eğer öğrenci iseniz 32 GB’lık versiyonunu 1631 TL’ye, 128 GB olanını ise 2063 TL’ye satın alabilirsiniz.

Yeni iPad 9.7” 2018’in 4G destekleyen 32 GB modeli 2349 TL’ye, 128 GB modeli ise 2799 TL’ye satılıyor.

Yeni iPad, Apple Pencil’ı destekliyor ancak kutudan Apple Pencil çıkmıyor. Apple Pencil’ı 479 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. En ucuz iPad 9.7 inç modeli ile birlikte satın alındığında 2178 TL’lik bir toplam tutar karşımıza çıkıyor. Yeni iPad modeli, henüz stoklarda bulunmuyor. Apple’ın sitesinden satın alan kullanıcılara gönderiminin 12-19 Nisan tarihlerinde başlaması planlanıyor.

• Bu zamana kadar yüksek teknoloji fiyatlarını gördüğümde şöyle düşünürdüm "tamam teknoloji pahalı fakat temel ihtiyaçlar çok ucuz diğer ülkelerle kıyaslandığında"
    Fakat yurtdışına çıktığımda gördüm ki bir yalan içinde yaşıyormuşum. Tamam domates peynir hergün yiyorsun fakat avrupada da kendi maaşları ile kıyaslayınca gene aynı paraya denk geliyor. Sağlık ülkemizde bedava fakat kaliteli bir deneyim almak istiyorsan gene avrupa-amerikadaki fiyata yakın bir ücret ödemelisin.
    Kimse yanlış anlamasın fakat ülkenin bu durumda olmasının sebebi muhalefettir. Yönetimde bunu bildiğinden kafasına göre takılıyor. İnsanların karşısında şu anki yönetimden daha iyi bir seçenek yok. Herkes koltuk derdinde.
    Sonumuz hayrolsun
  • aşırı uygun fiyatlı.

• Rabia fiyatlandırmasına rağmen uygun fiyat.

• Niye canım eskiden 500 dolarken şimdi gelişmemizin de etkisiyle 400 dolara düştü. (Yeni Akit Gazeteciliği- Temsili Değil Gerçek)

• Tasarımsal bir değişimin olmaması ayrı bir olay. Bu fiyatta rakipsiz değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bedava 3 tane alayım hemen duble yol da kullanırız.

• Öğrenciler Apple Pencil'i 431 tl'ye alabiliyor. öğrenci indirimi bu üründe de geçerli

• "Kimse ekonomimizin gücünü sınamasın. Şaha kalktı, uçtu gidiyor. Dolar/Euro ekonomik gücümüze engel değil. İsterse dolar 10 lira olsun, bizim ekonomi çok sağlam. Yani öyle böyle değil, aşırı sağlam..."

Yerseniz...

Sonra oturup bakarız; 3.000$ maaş alan adamların 300$'a tablet, 600-700$'a amiral gemisi telefonları kullanıp üstüne maaşlarının büyük bir bölümünü kenara koyarken, bizim orta halli telefonlara neredeyse tüm maaşlarımızı (yer yer bir kaç katını) gömüşümüze.

Son kurlarla birlikte artık resmi olarak 3. sınıf dünya ülkesiyiz. Teknoloji bizde lüks. Parası olana hitap eden bir tüketim...

• Bu zamana kadar yüksek teknoloji fiyatlarını gördüğümde şöyle düşünürdüm "tamam teknoloji pahalı fakat temel ihtiyaçlar çok ucuz diğer ülkelerle kıyaslandığında"
    Fakat yurtdışına çıktığımda gördüm ki bir yalan içinde yaşıyormuşum. Tamam domates peynir hergün yiyorsun fakat avrupada da kendi maaşları ile kıyaslayınca gene aynı paraya denk geliyor. Sağlık ülkemizde bedava fakat kaliteli bir deneyim almak istiyorsan gene avrupa-amerikadaki fiyata yakın bir ücret ödemelisin.
    Kimse yanlış anlamasın fakat ülkenin bu durumda olmasının sebebi muhalefettir. Yönetimde bunu bildiğinden kafasına göre takılıyor. İnsanların karşısında şu anki yönetimden daha iyi bir seçenek yok. Herkes koltuk derdinde.
    Sonumuz hayrolsun

• Artık teknoloji haberlerine böyle bakıyorum

Uygun fiyatlı yeni iPad 9.7” 2018 fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu
  • Ben aldığımda geçerli değildi, yeni koydular herhalde.

• Yavaşlatılanı varsa daha ucuza ondan alalım.

• Ne güldüm şuna ya...

• bari burada siyaset yapmayın yahu
  • 5-6 bin liralık telefonları düşündüğümüzde fiyat gayet uygun. ben apple ürünlerini sevmiyorum. ama eğer kullanacak olsam 4-6 bin liraya iphone alacağıma gider ipad alır kalan paraya xioami telefon alırım.

• ne bekliyordunuzki fiyatını 500TLye satmalarınımı? Avrupa fiyatı 349€, burda avrupadan daha ucuza satılacak

• Bugun ipad new 2017 almayı düşünüyordum.2018 i beklesem mi acaba ? Çok bi fark yok sanırım.fiyatı düşer mi çok 2017 modelinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    En buyuk fark kalem. Kalem ihtiyaciniz varsa bekleyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 gelince fiyatıda biraz düşebilir hocam 2017 nin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Belki bir 200 tl oynar. Buradaki husus şu, kaleme ihtiyacım olur diyorsanız yeni ipadi alın (2018 modeli) . Yenisinin ömrü güncelleme bakımından 1 sene daha fazla olur. İpadlerin pilleri güçlü olduğu için ve işlemcileri de ipade göre revize edildikleri için, iphonelardaki gibi sürüm güncellemelerinde yavaşlama olmaz. Zaten ipad dünyasında rakibi olmadığı için, ona pek karışmıyor Apple.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.