Şimdi Ara

Apple Watch 4 daha büyük bir ekranla gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknoloji dünyasıyla ilgili güvenilir açıklamalarıyla tanıdığımız KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, bu yılın sonlarında çıkacak Apple Watch Series 4'ün %15 oranında daha büyük bir ekrana sahip olacağını öne süren yeni bir rapor yayınladı.

Kuo, büyük ekranla birlikte Apple'ın yeni akıllı saatinin mevcut Series 3 modelinden daha gelişmiş sağlık izleme yeteneklerine ve daha uzun pil ömrüne sahip olacağını söylüyor. 2015'teki ilk modelinden bu yana aynı formu koruyan Apple Watch'un tasarımının değişmesi akıllı saate ilgi duyanlar için önemli bir yenilik olacak.

Ayrıca Bkz.OnePlus 6'nın ilk yüksek çözünürlüklü görseli yayınladı
    Bununla birlikte Kuo, Apple Watch 4'ün daha büyük bir ekranla geleceğini söyledi ancak kasa büyüklüğünün artıp artmayacağını veya Apple'ın mevcut boyutu koruyarak sadece çerçeveleri mi küçültmeyi düşündüğünü söylemedi.

Kasa boyutu aynı kalırken ekran çerçeveleri küçülebilir

Tasarımcı Ben Geskin, Kuo'nun tahminlerine dayanarak yeni saatin nasıl görüneceğini ortaya koyan bir görsel hazırlamış durumda. Geskin'in tasarımı saatin boyutunun değişmeyeceğini ancak çok daha ince çerçevelere sahip olacağını gösteriyor.

Ancak pil ömrü artacaksa, daha büyük kapasiteli pile yer açmak çin saatin kasasının da büyümesi gerekebilir. Kuo, yeni nesil akıllı saatin geri kalanıyla ilgili olarak çok fazla ayrıntıya girmedi ancak yeni tasarım ve ek sağlık sensörlerinin satışlar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağını belirtti.

• Hayret bunda çentik yok...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oo watch hem de yüzde 15. 2 lirayı bulur bu sene

• Yeni aldim ya ben hemen daha iyisi cikar

• 42mm bilekte büyük duruyor. Eğer 38mm kasa boyutunda ekran büyütülürse çoğu kişiye ilaç gibi gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 28 Mart 2018; 13:51:21 >
  • çentik olsa yüz tanımada olurdu ve baktığımızda açılıp direkt saatin kaç olduğunu görebilirdik,çentik şart
  • sonunda ya...

• Olması gereken olcak yani, ekran artik tam kare olmalı bu sekilde hic modern değildi zaten. Tercihim yuvarlak klasik saat ekranı ama ios beycim kafasinin dikine gitmede bir dünya markası olduğundan sorgulamiyorum artik

• Kasa büyümezse iyi olur.Asıl diğer detaylar önemli , artık işte bu oldu diyecek bir tasarım ,değişiklik şart saatlerde.Hep bekledik bekledik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Hayret bunda çentik yok...

ekranı görür görmez bu çümleyi kurdum ilk mesajda okuyunca dejavu oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 28 Mart 2018; 17:42:13 >
  • ÇENTİK NASIL YOK ?!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım kasa büyümez. İnce bileklerim var, Apple Watch büyüklüğü ideal oluyor bana. Bir de yuvarlak yerine kare tasarımı da seviyorum, Milanese Loop'la Apple Watch bence piyasadaki her saatten daha şık ve modern duruyor.

Son olarak keşke kadranları artırsalar ve kullanıcılara sıfırdan kadran yaratma özgürlüğü getirseler.
  • Alacağımdan değil ama bu tasarımı beğenmiyorum, yuvarlak çerçeve daha iyi bence.

• 3. nesil ne ara çıktı yav :D

• Keşke yuvarlak tasarima gecseler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 28 Mart 2018; 21:25:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

3. nesil ne ara çıktı yav :D

Geçen sene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Hayret bunda çentik yok...

ekranı görür görmez bu çümleyi kurdum ilk mesajda okuyunca dejavu oldum

Ahahaaa :) hepimizi bıkmışız çentikten hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.