Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7' elimizde | Apple'ın etkinliğine katıldık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih projesinin ic siyasete yonelik bir manevra oldugunu anlamaniz icin daha ne olmasi lazim?

yeniden gundeme gelen secimlerle birlikte sizinde bildiginiz gibi olay tabletten laptop'a uzun zaman once donmustu, bir dahaki secimlere de artik neye evrilir bilemem.

ilaveten tanitimi sizde izlediniz android ekosistemi bunun icin oldukca yetersiz. Telefon icin ayni seyi soyleyemeyecegim belki ama Tablet=Apple.
  • Mesut kardeşim huawei bir canavar tanıttı siz demode tablet etkinliğine mi gittiniz..

• cunku o cavarin daha dislisi Apple tarafindan cok onceden yapilmis oldugu icin olabilir mi? istersen bir incele...

2.si burada konsept farkli @axiprens

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 28 Mart 2018; 1:27:31 >
  • Bi noktaya değinmek istedim .Fatih projesine denk gelmiş bi öğrenciyim . Lisedeyken dağıtıldı ve geçtekten hoş bi adımdı ama hiç bir hoca kullanmadı .
    Derslerde kullanan bi tane hoca bile yoktu gerçekten beklediğim hiç bi etkileşimde bulunamadık
    Hiç bi şekilde yazılım öğrenmek isteyenlere , yazılım öğretilmedi .. Seçmeli dersler boş geçti ( test çözdük )

Zaten şarjı 3 ders gidiyordu çünkü wifisi kapanmıyordu yazılım gereği ..
    Bla bla bla yani türkiyede bi gaza gelip atılım yapılıyor hoş güzel ama devamı yok temeli yok düşünülmeden yapılıyor .

Devlet okulunda ha ipad olmuş ha general mobile ikisi de etkin kullanılmadığı sürece sadece israf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 28 Mart 2018; 2:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

cunku o cavarin daha dislisi Apple tarafindan cok onceden yapilmis oldugu icin olabilir mi? istersen bir incele...

Daha dişilisi derken daha çentiklisi mi demek istedin, haa doğru...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cunku o cavarin daha dislisi Apple tarafindan cok onceden yapilmis oldugu icin olabilir mi? istersen bir incele...

Sen o etkinliğe gitsen o tableti salya sümük alkışlardın bence, Bravo bravoooo dünyamı değiştirdiniz, bravo apple..
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

troll musun nesin? niye 2 ayri cevap?

2.si dis ile centigi ayirt edemiyorsan bu senin sorunun.

son olarak linki incelemedigin ortada ben orada iPhone'dan bahsetmiyorum, iPad pro'dan bahsediyorum ben senin gibi fan degilim. sizin (andoid kullanicilari) sorununuz bu zaten her Apple urunu kullanani kendiniz gibi fan zannediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 28 Mart 2018; 5:15:34 >

• Keşke fatih projesi altı doldurulup öyle sunulsaydı insanlara. Sadece tablet vermekle iş bitmiyor. O tabletlerin hepsi çöp oldu şimdi. Daha güzel bi çalışma görürüz inşallah ama bu eğitim sistemiyle biraz zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim ipad'lerden önce bu teknolojiyi ders için kullanmaya hevesli öğrencilere ihtiyacımız var. Bizim çocukların teknoloji ile ilgili bildikleri tek şey sınıflarda yaptıkları zibidilikleri sosyal medyaya nasıl servis edecekleri. Başka bir şey değil.

• Bunun aynısının farklı renklisini 3 sene önce almıştım ben

• axiprens kullanıcısına yanıt
    Donanım dan ziyade daha farklı bir kullanım modeli tanıtımı söz konusu diye düşünüyorum.
  • Ülke Olarak Bunu Bekliyorduk.
  • Darussafaka Cemiyetinde Sistem Yöneticisi olarak çalışıyorum Apple'in yeni diye bahsettiği Deslik uygulamasını Airwatch 3 MDM Yazılımı ile 600 tablet üzerinde 1 seneye yakın bir zamandır aktif olarak okul ortamında kullanmaktayız.

İnsanlar bilmedikleri yada canlı olarak o ortamı simüle edemedikleri için herşeyi yeni sanıyorlar.

Okullar icin biraz daha uygun olabilirdi.

• Eğitim odaklı gelişmiş bir versiyon. Sınıf kontrolü çok gelişmiş. Uygulama kontrolü
    başarılı. Sınıfta kullanmak için merakla bekliyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Darussafaka Cemiyetinde Sistem Yöneticisi olarak çalışıyorum Apple'in yeni diye bahsettiği Deslik uygulamasını Airwatch 3 MDM Yazılımı ile 600 tablet üzerinde 1 seneye yakın bir zamandır aktif olarak okul ortamında kullanmaktayız.

İnsanlar bilmedikleri yada canlı olarak o ortamı simüle edemedikleri için herşeyi yeni sanıyorlar.

Okullar icin biraz daha uygun olabilirdi.

Merhaba,

Airwatch ile Apple'ın sistemi arasında ikisinin de eğitim için kullanılabiliyor oluşu hariç bir bağ yok :)

Airwatch, cihaz başına aylık para alıyor diğer ücretsiz.

Apple'ın sisteminde sınıfta 1 tane iPad varsa dahi kullanım mümkün. AirWatch'ı tek bir iPad için satın alıp başına sizin gibi bir sistem yöneticisi dikmek ne kadar mantıklı?

Apple, sistem yöneticilerini, pahalı sunucuları ve merkezi işlemi bir kenara atıyor her şeyi tek bir tablet üzerinden öğretmenin yönetebileceği halde sunuyor :)

Eğer yanlışım varsa lütfen bilgi verin ama siz nasıl oluyor da bu sistem yıllardır var diyorsunuz? Ben pek bir alaka göremedim.

• quote:

quote:

quote:

son olarak linki incelemedigin ortada ben orada iPhone'dan bahsetmiyorum, iPad pro'dan bahsediyorum ben senin gibi fan degilim. sizin (andoid kullanicilari) sorununuz bu zaten her Apple urunu kullanani kendiniz gibi fan zannediyorsunuz.

Sen benim ne kullandigimi ne biliyosun, son 1,5 yildir iphone 7 oncesinde iphone se oncesinde iphone 5s, oncesinde iphone4, simdi soyle bakalim hangimiz fanboy... aramizdaki fark ben elestirmesini biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiprens -- 28 Mart 2018; 13:53:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple in bu vizyonu hicbirinde yok. Adamlar herseyiyle kendileri gelistirdikleri icin her turlu olayi cok kolay implemente edebiliyorlar. 2 sene once gelen apple pencil bugun e learning in kalbi olacak gibi duruyor.

En guzel yani da apple bir donanimi getiriyorsa yazilimi da arkasindan aninda geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sen benim ne kullandigimi ne biliyosun, son 1,5 yildir iphone 7 oncesinde iphone se oncesinde iphone 5s, oncesinde iphone4, simdi soyle bakalim hangimiz fanboy... aramizdaki fark ben elestirmesini biliyorum

• Dunkunun aynisi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.