Şimdi Ara

Corsair yeni Hydro Series H60 sıvı işlemci soğutucusunu sunar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Corsair’in beğenilen ve çok satan Hydro soğutucu serisi 2018 yılına da hızlı başladı. Kolay kurulması ile dikkat çeken yeni Hydro Series H60 modeli işlemcilerinizi soğutmaya geliyor.

Hydro Series H60 özellikleri ve fiyatı

Yeni Hydro Series H60 işlemci soğutucusu 120mm radyatör barındırıyor ve alet edevatsız takılabilme özelliğine sahip. Bu sayede ilk kez sıvı soğutma kullanacaklar kolay bir şekilde kasasına monte edebilecek.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

Hoş bir tasarıma sahip olan H60, LED aydınlatmalı bir pompaya sahip. Termal olarak optimize edilmiş soğuk plaka ve düşük sesli pompa verimli bir şekilde ısıyı işlemcinizden uzaklaştırıyor.

Herhangi bir Corsair kasası ile uyumlu olan soğutucunun 120mm fanı 600 ve 1700RPM hızları arasında ayarlanabiliyor. AM4, LGA 1151 ve LGA 2066 soketleri ile uyumluluk, yeni soğutucuyu geniş bir işlemci seçeneğine açık hale getiriyor. Corsair Hydro Series H60 sıvı işlemci soğutucusu için istenen fiyat 79 Avro olarak belirlenmiş.

• Yıllar önce H80 vardı, sesli çalıştığı için forumdan satmıştım. Euro olmuş 5 lira, üste vergisi var, yeni seride düzelttilerse bile para yetmez...

• 100 dolara Evga CLC 280MM RGB soğutucu alınabiliyor, buna 80 euro vermek için kafayı yemiş olmak lazım.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Pavyoncu olmayanlar degerlendirebilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

RGB sevmeyen gider başka soğutucuya yönelir, ben sadece örnek olarak yazdım o soğutucuyu.

Biri 120'lik 80 euro, diğeri 280'lik 100 dolar.

Sen olsan hangisini alırdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

RGB sevmeyen gider başka soğutucuya yönelir, ben sadece örnek olarak yazdım o soğutucuyu.

Biri 120'lik 80 euro, diğeri 280'lik 100 dolar.

Sen olsan hangisini alırdın?

Hangisi uygun ve isime geliyorsa onu alirim. Rgb yerine Masalambasi'ni tercih ediyorum.

• Corsair marka sıvı soğutmayı hayatta almam daha. Daha 1 sene dolmadan pompası buzuldu.

• Hail Hydro...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.