Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 için kılıf tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıttı. Galaxy S9 ve Galaxy S9+, geçtiğimiz hafta ülkemizde satışa sunuldu. 

Samsung'un yeni amiral gemisi modelleri, kısa süre önce satışa sunulmuş olsa da bu sürede çok sayıda kılıf modeli üretildi. Biz de Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için seçtiğimiz kılıfları listeledik.

https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=samsung+galaxy+s9+k%C4%B1l%C4%B1f 

Samsung Alcantara Kılıf

VRS Design Single Fit Kılıf

Spigen Neo Hybrid Urban

Spigen Neo Hybrid

Niss Silikon Deri Görünümlü

• şimdi reklamlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen sırf haber yapmak için haber yapıyorsunuz..gereksiz diyecem hadi faydalananlar olabilir diyelim ama kardeşim bu içerikteki tembellik ney!!!

• En iyi kılıf spigen inkiler. Samsung nedense yan tuşları da koruyan silikon kılıflara sıcak bakmıyor.

• Bana göre, en güzel kılıf Baseus Glitter Case ve Galaxy S8 için de en güzel kılıf.
    S9 olanı henüz yapmamışlar sanırım ama yaparlarsa iyi olur. Tasarım yakıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 25 Mart 2018; 19:23:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

şimdi reklamlar...

Siteye gireyim, haberleri okuyayım videoları izleyeyim ama sakın site para kazanmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıfsız kullanın en güzel hali o. paranızla rezil olmayın
  • Ben kilif alirken tek dikkat ettigim ön tarafidir.Ön tarafi ekrandan birkac milimetre disarda olmasi en önemli unsur benim icin.Düsünce ekranin yerle temas etmesini önlemesi gerekiyor.Suan kullandigim 6s'i apple'in kendi kilifiyla kullaniyorum en az 10-12 kere düsürdüm ama ekranda kilcal cizik bile yok.
  • Reklâm meklam gayet isabetli bir konu. Telefon konularının yarısı kılıf muhabbeti diğer yarısı root rom muhabbeti. Diğer konular arada kaynayıp gidiyor.

Her modelin kılıf ve rom konuları ayrı olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.