Şimdi Ara

Deadpool 2 fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Marvel’ın sevilen karakterlerinden Deadpool’un merakla beklenen devam filminden yeni fragman geldi. Serinin ikinci filmi, bol bol aksiyon ve komedi vaat ediyor.

Yayınlanan fragmanda hikâyeye yeni katılan isimleri ve X-Force ekibinin oluşumuna şahit oluyoruz. Deadpool 2’de kötü karakter olarak Cable’ı izleyeceğiz. Fragmanda da Deadpool’un Cable’a karşı zorlandığını ve ardından X-Force’u toplayıp gücünü mutant karakterler ile birleştiğini görüyoruz.

Yönetmenliğini David Leitch (John Wick, Atomic Blonde)'in üstlendiği filmin başrollerinde Ryan Reynolds ve Josh Brolin'e Zazie Beetz (Domino), Morena Baccarin, T.J. Miller, Jack Kesy, Julian Dennison ve Brianna Hildebrand eşlik ediyor. Deadpool 2, ülkemizde 18 Mayıs'ta vizyona girecek.

Deadpool 2 fragman izle 

• Deadpool kendi x-man takımını kurmuş resmen :D

• Bir thunderbolts değil, yinede iyi olacak gibi.
  • X gücü (!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürekli ekle babam ekle karakter doldu heryer.

• Tekerlekli sandalye kısmında proffesor x'e gönderme vardır kesin :D

• Bunun kadar küfürlü film seyretmedim türk film lerini bile solladı.

• Bir filmim çevirisi ve dublajı ancak Deadpool kadar güzel yapılabilirdi. Umarım ikinci filmin çeviri ve dublajını aynı ekip yapar.

• Sanırım çizgi romanlarda Thanos Deadpool ile kapışıyormuş. Belki Avrngers IW part 2’de Deadpool ortaya çıkıp ekibi kurtarır kim bilir. Yalnız Deadpool filmini izlemedim, çok güçlü bir karaktere benzemiyor nasıl Thanos ile savaşıyor orasını anlamış değilim. Tip hareketler falan anca Daredevil seviyesinde çünkü :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatun fena
  • süper kahramanlıkla dalga geçmesi süper olmuş.

• Bridget Moynahan 'dır kendisi doğru mu yazdım bilmiyorum ama böyle okunuyor ehehe.. :) :) Bir zamanlar yengendi, şimdi başkaları ile ele kadar düştü..
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    O değil vanessa carlysle

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

O değil vanessa carlysle

Harbii la şaşırttı beni de,http://www.imdb.com/name/nm1072555/?ref_=tt_cl_t1 Vanessa filmdeki ismi galiba Morena Baccarin diyor ismine, bu kadın X-Man 'da da oynayan kadında sandım ama o da değilmiş ilginç çok benziyorlar birbirlerine 3 kadın da.. :) :) Teşekkürler bilgi için..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.