Şimdi Ara

Spotify Premium, 60 gün boyunca ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijital müzik platformu Spotify, bugüne kadar Spotify Premium’u denememiş kullanıcılar için yeni bir kampanya başlattı. Promosyon sayfası üzerinden kampanyaya dâhil olarak Spotify Premium aboneliği başlatanlardan ilk 2 ay boyunca herhangi bir ücret alınmayacak.

Spotify, yeni üyelerin Premium’u deneyebilmesi için zaman zaman ilk 3 ay 1 TL kampanyası yapıyordu. Bu sefer daha bonkör davranarak “60 günlük Premium: 0 TL” kampanyasını devreye soktu.

Spotify Premium nedir?

Spotify Premium ile Spotify arşivindeki tüm müzikleri yüksek ses kalitesi ile dinleyebilir veya çevrimdışı dinleyebilmek için indirebilirsiniz. Telefonda, bilgisayarda, otomobilde, oyun konsolunda ve daha pek çok platformda Spotify ile müzik dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium kampanyasından nasıl yararlanılır?

“60 günlük Premium: 0 TL” kampanyasından yararlanabilmek için daha önce hiç Premium üyeliği başlatmamış olmak gerekiyor. Eğer daha önce Premium üyeliği başlattığınız bir hesabınız varsa yeni bir hesap açarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Spotify Premium kampanya sayfası:

Yeni üyelik açıktan sonra bu bağlantı üzerinden 60 günlük Premium aboneliğini ücretsiz olarak başlatabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için kredi/banka kartı bilgilerini sisteme girmek gerekiyor.

60. günün ardından sistem otomatik olarak aboneliğinizi yenileyecek ve kartınızdan 14 TL Premium ücreti çekecektir. Eğer üyeliğinizin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsanız “Üyelik” sayfasından Premium’u iptal edebilirsiniz. Premium’u iptal etseniz dahi 60 gün boyunca Premium’u kullanabileceksiniz.

• kartı kabul etmiyorlar sıkıntı var sanırım

• Apple Music kullanıyorum ve gayet memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Bu ulvi bilginin konu ile alakası nedir acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Apple Music kullanıyorum ve gayet memnunum.

Ne alaka? Sorduk mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3ay premium (1TL) >> 2ay premium (0TL)

'daha bonkör' lük bir durum yok, yaz aylarına girerken geleneksel olarak yaptığı güzelliği bir miktar kısmış.
  • Guzel firma, sirketin borcu ve enflasyona ragmen hala trye iyi fiyat biciyorlar
  • Aboneliğim bu ay bitiyor . Bunu alırsam eski listelerime ulaşabilecek miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

Aboneliğim bu ay bitiyor . Bunu alırsam eski listelerime ulaşabilecek miyim?

Dostum sana bir taktik vereyim. Listelerini herkese açık yap.
    Daha sonrasinda linkleri kaydet not defterine mi nereye kaydediyordan kaydet.
    Yeni üyelik aç linklere gir. Listeleri yeni üyeliğine çek. İstersen sonra herkese kapat. Yine 60 gün bedava dinlersin :)

• "Eğer daha önce Premium üyeliği başlattığınız bir hesabınız varsa yeni bir hesap açarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz." Abi bizim milletin kanında var dolandırıcılık. Kimse Mehmet Aydın'a kızmasın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

Aboneliğim bu ay bitiyor . Bunu alırsam eski listelerime ulaşabilecek miyim?

Dostum sana bir taktik vereyim. Listelerini herkese açık yap.
    Daha sonrasinda linkleri kaydet not defterine mi nereye kaydediyordan kaydet.
    Yeni üyelik aç linklere gir. Listeleri yeni üyeliğine çek. İstersen sonra herkese kapat. Yine 60 gün bedava dinlersin :)

teşekkür ederim

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    İroni yaptım kedi kardeş.

• bedavaya kullanıyorduk ne güzel

• asaltek kullanıcısına yanıt
    Ben de bu cümleye takılmıştım daha bonkorluk durum yok daha kotu olmus hatta. 3 ay 1 lira daha iyidi. Spotfy pintileşmiş.

Ben de bu cümleye takılmıştım daha bonkorluk durum yok daha kotu olmus hatta. 3 ay 1 lira daha iyidi. Spotfy pintileşmiş.ogrenci indiriminden yararlaniyorum %50 kullaniyorum memnunum. Ayin enparalisi olursam ordanda %50 indirim aliyorum neredeyse bedava geliyor

Ben de bu cümleye takılmıştım daha bonkorluk durum yok daha kotu olmus hatta. 3 ay 1 lira daha iyidi. Spotfy pintileşmiş.ogrenci indiriminden yararlaniyorum %50 kullaniyorum memnunum. Ayin enparalisi olursam ordanda %50 indirim aliyorum neredeyse bedava geliyor

.

• eee biz ne zamandır premium kullanıyoruz bize de bir ay beleş versinler

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Ben Apple müzikten Spotify a geçtim ve gayet memnunum.
  • Ne mutlu size.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.