Şimdi Ara

General Mobile ofisi ve teknik servisini gezmek ister misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • General Mobile, Donanım Haber kullanıcılarını ofis ve teknik servis turuna davet ediyor. Bu gezide bize eşlik edecek olan General Mobile yetkililerine sorular sorabilecek aynı zamanda sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaksınız.

Etkinlik için bu Perşembe öğleden sonra General Mobile'ın Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezindeki ofisinde olacağız. 

Etkinlikte yer almak isterseniz bu adresteki formu doldurmanız yeterli: https://goo.gl/2uFfCY 

3 sene önce gerçekleştirdiğimiz General Mobile ofis ve teknik servis gezisine ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Gm4g telefonumun sararan ekranını gm5 panel ile değiştirmişti Tekirdağ servisi,sonra farkettim ki bazen ekran dokunmayı birden fazla parmakla yapmışım gibi algılayıp kendi kendine işlem yapıyor ve parmağımı ekrandan kaldırana kadar bu sapıtma devam ediyor.En sonunda bunun videosunu çekip Tekirdağ servisine götürdüm biz birşey yapamayız çünkü yeni değiştirildi ekran dediler,Telpa'ya gönderdim sorun göremedik dediler ve ben de o günden beri GM markasına el fatiha okudum.Batsınlar inşallah.
  • İstemezük

• gm batsın bi zahmet

• Sürpriz hediyeler güncellemeleri daha da ertelemek sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giden arkadaşlar güncelleme sorununa ve Android One fiyaskosuna değinirse güzel olur.
  • • General Mobile neden beta olarak güncelleme vermiyor?

• General Mobile'ın bir PC Suite programı yok mu?

• Bu sene güncellemelerin bu kadar gecikmesinin nedeni/nedenleri ne?

• Neden hala "Google ile her zaman en yenisi" vs. diye bir slogan kullanılıyor?

• Android One programı şu an nasıl işliyor? Güncellemeleri gönderen kim? Cihazlara uygulayan kim? Neleri uyarlamakla uğraşıyorlar? Uygulamak, uyarlamak zor mu? Testini yapan kim? Final sürümünü onaylayan kim? Güncellemeyi ota ile dağıtıma başlatan kim? Google ile General Mobile arasındaki bu süreç nasıl işliyor?

• Mesela GM 5 Plus'a 8.1'in verilip verilmeyeceğine vs. Google mı karar veriyor? General Mobile'ın GM 5 Plus sahiplerine 8.1 güncellemesi verebilmesi için Google'a bir ücret mi ödemesi gerek vs? Google ile General Mobile arasındaki bu ortaklık nasıl işliyor? Telefonu alacak olan biri "2 yıl boyunca güncelleme alacağı" söylenen yazılıma ne kadar bir ücret vermiş oluyor?

• GM geliştirici ekibi kaç kişiden oluşuyor?

• General Mobile orta ve üst segment arasında neden bir telefon çıkarmıyor? Yapılan bir çalışma var mı? Varsa bunun hakkında 3-5 bilgi sızdırılamaz mı?

Oraya giden biri olur ise lütfen şu soruları sorsun. 🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apopleksi -- 19 Mart 2018; 18:47:57 >

• Önceden de böyle bir etkinlik yapılmıştı diye hatırlıyorum. GM satışları düştü herhalde.
  • Android 8.1 in Aralık ta çıktığını ve güncellemenin gelmesi gerektiğini ve güncelleme konusunda GM5+ kullanıcılarını kanser ettiklerini iletirseniz iyi olur. İstanbul da olsam katılırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile TELPA dan cihaz almak sacmaliktir. Adamlar dusuk kalite eskimis parcalari toplamislar habire bozuluyor . Garantisi de bitmisse vay halinize :D

Elimde cok az kullandigim yillar once aldigim General Mobile 4G var. Yazilim olrak WilefoyFox Swift ile donanimi birebir ayni yazilimini attim.

Fastboot dosyasi ile resmi olarak ...

General Mobile TELPA ya sorulacak seyler ek olarak benden de :

Resmi sitesinde Kernel kodlari urun cikar cikmaz neden yayinlanmiyor illa benzer modellerde baska OEM firmalarin kaynak kodlari mi kullanilacak ?

Resmi web sitesinde factory imaj dosyalari paylasilacak mi ? Diger Android One firmalari resmi olarak paylasiyor yillardir.

Kaliteli saglam eskimemis orta seviye hatta giris seviye yeni cihazlar cikacak mi ?

Android One ekibi mevcut kapasitesi en az 2 kat artirilmali.

• İstanbul'da olanlar ve işi olmayanlar lütfen gitsin ve GM'nin ne kadar dandik bir firma olduklarını yüzlerine vursunlar.
    Utanmadan bide gezi vs diyorlar.
    Önce güncellemeyi verin sözünüzde durun sözünüzde...
    Lakayit sokak arası mahalle telefoncusu gibi hareket ediyorsunuz, rezillik.
  • Android One programı ile güncellemeleri ilk alacak cihazlar aylar sonra mı güncelleme alıyor?
  • General mobile 4g kullanıyorum mecburiyetten 1.5 yıldır lanet olsun böyle telefona. Yeni telefon aldığım gün yere vurup kıracağım bütün sinirimi kıracağım o telefondan.

• Şunlara bi söyleyin boş boş oturmasınlar Android Oreo sözlerini tutsunlar.

• gitmişken bir sorsanıza 4g modelin hala ekranı sararıyor mu? güç tuşu düşüyor mu :)

• İstemem!

• Giden arkadaşlar lütfen güncelleme sıkıntısını ve sosyal medyada ki şikayetleri iletsinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi marka bir telefon kullanip 10 ay arıza ile karşılaşmayınca benim için General Mobile markası bitmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gm büyük çıkış yapıp aynı lg gibi dibi görmüş bir firmadır gm'nin de sıkıntısı sürekli dandik sorunlu kronik arızaları olan cihazları piyasaya sürmek ve verdiği sözleri tutmamak oldu. İnsanlar xiaomi ile ucuz ürünün aynı zamanda sorunsuz olabileceğini gördüğünden beri çırpınıyor gm ama allah var teknik servisi gayet iyi anında değişime şahit olmadım ama sorunumu çözmeden gönderdikleri de olmadı. Evet bir zamanlar kullanıcısıydım şimdi varsa yoksa xiaomi.

• GM 5 plus 6.0.1 gelmişti 7.1.2 aldı cihaz. 8.0 eninde sonunda alacak neden bu kadar hızlı güncelleme bekleyen var. 7.1.2 direk 8.0 geçince ne olacak oda önemli soru. Gelicek ama ne zaman kim bilir.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Gm5+ 7.1.1'de,7.1.2 gelmedi diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.