Şimdi Ara

Galaxy Note 8 için Android Oreo güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S8 ve Galaxy S8+ bu yıl Android 8.0 Oreo güncellemesi alan ilk Samsung telefonlar oldu. Şirket geçtiğimiz haftalarda yeni sürümü tüm kullanıcılara sunmadan önce her iki cihaz için uzun bir beta test süreci yürütmüştü. Oreo'ya yükseltilecek bir sonraki modelin Galaxy Note 8 olması bekleniyordu ve nihayet güncelleme başladı.

Ayrıca Bkz.Kayıp Malezya uçağı MH370, Google Earth'de ortaya çıktı
    Samsung, Fransa'daki Galaxy Note 8'ler için N950FXXU3CRC1 firmware sürümünü dağıtmaya başladı. Bu özel sürüm Mart 2018 güvenlik yamasını da içeriyor. Android 8.0 Oreo'dan beklenen tüm özelliklerin yer aldığı sürüm, yeni resim içinde resim modu (picture in picture), gelişmiş bildirimler, otomatik doldurma ve çok daha fazlasını getiriyor. Ayrıca genel performans ve kararlılık iyileştirmelerinin yanı sıra kullanıcı arayüzünde bazı küçük yenilikler de var.

Güncelleme Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Galaxy Note 8 için Android 8.0 güncellemesinin dünya genelindeki diğer pazarlara ulaşması biraz zaman alacak. Samsung Türkiye tarafından hazırlanan ve kullanıcıların güncellemelerle ilgili tüm sorularına yanıt bulabilecekleri Guncelmiyiz.com adresinde Türkiye'de ne zaman yayınlanacağına dair resmi bilgi var. Takvime göre şu an test aşamasında olan Oreo güncellemesi 30 Mart 2018 tarihinde ülkemizdeki Galaxy Note 8 modellerine gönderilmeye başlanacak.

• Samsung güncelleme verebiliyor muymuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsun unutmamışlar
  • Gecikmeye bakıyorum, birde cihazın fiyatına bakıyorum. Ne desem bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 8 bile bu kadar zaman sonra alıyorsa biz ölelim o zaman...

• Doğrudan 8 ile gelmesi gereken cihaz 7 ay sonra güncelleme alıyor... Üstelik çıkış fiyatı 4999 TL...

Rezalet kelimesinin kifayetsiz kaldığı bir durum doğrusu...
  • 8 de böyle oldu ise, 9 gelene kadar kullanıcılar arasında verem hastalığı vakalarında artış yaşanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky -- 18 Mart 2018; 22:49:47 >
  • Samsung ve güncelleme, düşman başına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nokia'ya bak az ders al samson..

• Galaxy S den beri Samsung kullanıcısıyım... S3 den beri kusursuz çalışması ile cep telefonunda vazgeçilmezim olan note serisinde Note3, Note5 ve en son Note8 ile hiçbir zaman eksiklik hissetmedim... Bu güncellemeler Samsung cep telefonu kullanıcıları için neredeyse tamamen kozmetik eklerden ibarettir... Note8 gibi bir telefonunuz varsa en ufak bir sorun yaşamazsınız, dolayısıyla güncelleme ihtiyacınız olmaz. Mevcut haliyle Note8 cihazımı en az 3-4 yıl kullanırım diye düşünüyorum...

• Essential phone kullanıyorum. 8.1 (Mart güvenlik güncellemesi ile.. ) ;)

• Almanyadayim o2 note 8 hala yok bakalim 30 una.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Devamı gelmeyecek, tutmamış bir telefon için büyük sözler.

Edit: adamların uğraşacak başka telefonu da yok bir zahmet. :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lynxed -- 19 Mart 2018; 3:39:11 >
  • Turkiye icin test asamasinda...

Iddia ediyorum bu yavaslamanin arkasinda GSM Operatorleri var.. Isi agirdan aliyorlar...

VOLTE ViLTE yi bile standart uyumlu tum cihazlara vermiyorlar sonra da bizleri ugrastiriyorlar ...

Fransa 3 gun once 16 sinda resmi olarak Android 8.0 i yayinladi.

Ben de dun aksam firsatim oldu yukledim .

Root filan yok KNOX SIFIR ...

Artik CSC degistirmek gecis yapmak son gelen guncellemeler dahil cok basit ve sorunsuz.

Factory Binary ile bircok ince ayar hic gormedigim testler vs yapilmakta... Note8 de su gecirmezlik testi bile var . Donanim bilesenleri sensor veya modullerine ait firmware guncellemesi intenete bagli iseniz kolayca yapabiliyorsunuz da ...

• İnsanlar bu güncellemelere fazla anlam yüklüyor. Hayır ne bekliyorsunuz ki. Çoğu zaman kullanıcı deneyimine biraz etkisi olan küçük makyajlar. Telefonun stabil çalışıyorsa en güzeli bu bence.

• yeni çıkan cihazlarda mutlaka güncelleme gerekiyor hatalr gidieriliyor ve sistem daha stabil çalışıyor.
  • Xperia XZ1 kutudan çıktığından beri Oreo
  • Hiç bir telefon markası ile bağlantım yok hangisi hoşuma giderse onu kullanılırım şahsi görüşüm yakın tarihte iphone 6 plustan note 8 e geçmiş biri olarak diyorumki son android deneyimim olacak bunun biraz da samsungla da alakası var malasef

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Apple kullanıcıları Samsunga, Samsung kullanıcıları da Apple ürünlerine, ios sistemine alışamıyor... ipx deneyimim sadece 1 hafta sürdü, hemen note8e döndüm, yurtdışında tatilden istanbula dönüşüm gibi hissettirdi bu... Root yapmıyorum telefona, bu bile beni kısıtlanmış hissettiriyor... Dolayısıyla iyi cihazlarda android alışkanlığı olan biri de sizin gibi ios sistemini çekilmez bulacaktır...
  • bende grey cihaz var qualcomm lu yeni gelmis yapayim mi bilemedim ? biraz daha beklemeli miyim ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.