Şimdi Ara

Avengers: Infinity War filminden muazzam bir fragman geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılın merakla beklenen filmlerinden Avengers: Infinity War filminin posteri ve yeni fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Avengers ve Guardians of Galaxy ekibinin birleştiğini görüyoruz.

Fragmanda Thor, iki takımı bir araya getirerek Gamora ile buluşturuyor. Gamora, filmde kötü karakter olarak gösterilen Thanos’un amacını ve yeteneklerini anlatıyor. Avengers ve Guardians of Galaxy ekibi, Thanos’u yenmek için  güçlerini birleştiriyor.

Thanos, fragmanda da gözüktüğü üzere çok güçlü bir süper kahraman. Beyaz perdede büyük bir savaşı izleyeceğiz.

Onlarca süper kahramanın bir arada olduğu Avengers: Infinity War filminde, çok sayıda süper kahramanın ölümüne şahit olacağız. Fragmanda Doctor Strange ve Thor’un zor duruma düştüğünü görüyoruz.

Avengers ve Guardians of Galaxy ekibi, sozluk taşları toplayarak gücüne güç katmak isteyen Thanos’u durdurabilecek mi? Bu sorunun yanıtını 27 Nisan’da vizyona girecek Avengers: Infinity War filminde alacağız.

Avengers: Infinity War fragman: 

• Şu Galaksinin koruyucularını izlemedim hiç tavsiye ediyor musunuz bu filmden önce izlenmeli mi?

Buarada Marvel'a kötü karakterleri üzerinden yapılan eleştiri karakterlerin gücüyle alakalı değil, kişilikleri zayıf kalıyor. Dc'de daha iyi. Onlarda da kahraman sorunu var. En iyisi Dc'nin kötüleriyle Marvel'ın kahramanlarını savaştırsınlar topluca izleyelim.

Yine de film baya iyi olucak gibi. Kahramanlar fazla iyi olduğu için durumu kurtarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orientem -- 16 Mart 2018; 19:5:13 >
  • Muazzam derken... senaryo mu? oyunculuk mu? müzik mi? kostüm mü? yoksa render mi?

• Sıkıldım..

• bu filme gireceğime arif 216a giderim her açıdan daha iyi, şaka lan şaka, infinity warı 2 yıldır bekliyorum fragmandan film ben gişeyi yıkıp dağıtacağım ne kadar rekor varsa diyor

• Aboooo nasıl bir fragman bu arkadaş....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

Muazzam derken... senaryo mu? oyunculuk mu? müzik mi? kostüm mü? yoksa render mi?

Şu kendisini film kritiği sananlardan öyle tiksiniyorum ki...
    Trailer'ı görüp oyunculuk muazzammış, kostüm tasarımları muazzammış diyen adam gördün mü sen?
  • film güzel hoşta kötü olan adam sanki çizgi filmden fırlamış gibi duruyor.ayrıca artık çok saçmalamaya başladılar gişe yapıcaz diye bir sürü kahramanı bir araya getiriyorlar ama bu kahramanların çoğu kendi kahraman zaten ve ayrı dünyalar ayrı zamanlarda ama nedense birleştiriyorlar mantıklı gelmiyor hiç konu ve efect dersen var ama bir sürü karaman var abarmasınlar artık.

• Aslında hep dünyayı iyi adamların kurtarma klişesinden yürümeseler keşke, mesela Dr doom var adam kimlerin güçlerini ele geçirmedi ki?

Pekala Thanos'un da güçlerini ele geçirip onu yenebilir mesela, veya gene korkutucu güçlere sahip galactus'tan yardım alınabilinir, aslında ondan da güçlü franklin richards var thanos'u eldiveni olmadığında rahat altedebilicek güçtedir vs.

Ama gene aynı kadroyla işi bağlıyacaklar gibi görünüyor, ciwil war'da da kısıtlı bir hero grubuyla filmi kotardılar çünkü, gene aynı olur gibi.
  • Thor tek gözü olayı sinir bozucu.

• Ne kadar adam varsa toplamışlar piyasaya vurgun yapacaklar sanırım
  • Şu fragmanları izleyip de genel olarak aynı şeyler vardı diyenlere acıyorum , izleme arkadaş özellikle komedi filmlerini izliyorlar fragmanları sonra filmde gülemiyor bile adamlar :D

• Deadpool olsa yeterdi. Adam olumsuz zaten. Ki olse bile olum manitasi herifin, oldukce geri gonderiyor. :D
    https://www.youtube.com/watch?v=adkT1wSlMaI

• Iron man in bu filmde oncu ve on planda olacagi kesin gibi. Yinede olme ihtimali en yuksek karakterler arasinda olmasi uzucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mladenbmv

film güzel hoşta kötü olan adam sanki çizgi filmden fırlamış gibi duruyor.ayrıca artık çok saçmalamaya başladılar gişe yapıcaz diye bir sürü kahramanı bir araya getiriyorlar ama bu kahramanların çoğu kendi kahraman zaten ve ayrı dünyalar ayrı zamanlarda ama nedense birleştiriyorlar mantıklı gelmiyor hiç konu ve efect dersen var ama bir sürü karaman var abarmasınlar artık.

Aslında hiç birinin ayrı dünyası , ayrı zamanı yok. Hepsi aynı dünya ve aynı zamanda. Kimse birleştirmiyor , bu birleşme 70-80 li yıllarda yapılmış , film olarak anca günümüze uyarlanmış :)
  • Ya kusura bakmada hangi avenger filmi senin en sevdiğin film?
    boş akiyon filmi. git izle ve unut. Şu filmden en iyi erkek oyuncu çıkar mı? o kapasite de bir oyuncu var mı?
    trailer o kadar boştu ki. Sırf aksiyonu dayayacaz iki küçük güldürme repliği koyacaz traillerı bu. Şu yorum sanki bu film bence imdb top 10 a girer neden olmasın yorumu.
    Göz var nizam var.
    İlk arkadaş kostüm mü yazmış. Allah için kostümler iyi diğer herşey vasat ötesi.
    Black panther e gittim. İmdb 7.8 verimiş. İzlenir ama 7.8 in yanına yaklaşamaz o film nasıl olmuş anlamadım ben!!
    Haftasonu en işsiz anında gidebileceğin bir film, ertsei gün bahsini bile açmazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: muroooo19

Ya kusura bakmada hangi avenger filmi senin en sevdiğin film?
    boş akiyon filmi. git izle ve unut. Şu filmden en iyi erkek oyuncu çıkar mı? o kapasite de bir oyuncu var mı?
    trailer o kadar boştu ki. Sırf aksiyonu dayayacaz iki küçük güldürme repliği koyacaz traillerı bu. Şu yorum sanki bu film bence imdb top 10 a girer neden olmasın yorumu.
    Göz var nizam var.
    İlk arkadaş kostüm mü yazmış. Allah için kostümler iyi diğer herşey vasat ötesi.
    Black panther e gittim. İmdb 7.8 verimiş. İzlenir ama 7.8 in yanına yaklaşamaz o film nasıl olmuş anlamadım ben!!
    Haftasonu en işsiz anında gidebileceğin bir film, ertsei gün bahsini bile açmazsın.

haklısın ama kulvar farkı var, bu neye tekamül ediyor bknz: dünyada çizgi roman takipçisi ve özellikle DC+ marvel çizgi roman dünyası geniş bir yelpaze,milyonlarca takipçisi okuru vs var, bu tür hero kahraman filmleride bu içerikle yapılıyor, tür farkı var senin dediğin şuna tekamül ediyor...esaretin bedeli-yıldızlararası-12 angry-man-the gotfather, gibi felsefik hayata bakış açısı ışık tutan filmler gibi örnekler..bu filmden herhalde oscar yada oscar adayı oyunculuk vs çıkar ama her filmin bir nedeni var nedensiz bir yapım olmaz ha hak veriyormuyum sana elbette görsel efektler olmazsa bu filmler tutarmı asla ama asla tutmaz bu gibi filmlerin ana temeli görsellik bunun üstüne kuruluyor,yoksa sana kattığı senin hayat bakış açını değiştirecek yapımlar değil hiç bir zaman..sen ben esareti bedelini 1000000 kere izlemişizdir yine izliycez ama bu gibi hero kahraman filmler 3+5'izlemeden öteye geçemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminio

quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

Muazzam derken... senaryo mu? oyunculuk mu? müzik mi? kostüm mü? yoksa render mi?

Şu kendisini film kritiği sananlardan öyle tiksiniyorum ki...
    Trailer'ı görüp oyunculuk muazzammış, kostüm tasarımları muazzammış diyen adam gördün mü sen?

Arkadaşım benden tiksinebilirsiniz sorun yok (tanısanız seversiniz orası ayrı konu), bence yanlış olan ifadeniz niyet okumada bulunmanız, Trailer'a bakarak filmin tarzı hakkında fikir sahibi olabiliriz ve bu tarzı sevmiyorum sadece buna vurgu yapmak istemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: muroooo19

Ya kusura bakmada hangi avenger filmi senin en sevdiğin film?
    Göz var nizam var.

haklısın ama kulvar farkı var, bu neye tekamül ediyor bknz: dünyada çizgi roman takipçisi ve özellikle DC+ marvel çizgi roman dünyası geniş bir yelpaze,milyonlarca takipçisi okuru vs var, bu tür hero kahraman filmleride bu içerikle yapılıyor, tür farkı var senin dediğin şuna tekamül ediyor...esaretin bedeli-yıldızlararası-12 angry-man-the gotfather, gibi felsefik hayata bakış açısı ışık tutan filmler gibi örnekler..bu filmden herhalde oscar yada oscar adayı oyunculuk vs çıkar ama her filmin bir nedeni var nedensiz bir yapım olmaz ha hak veriyormuyum sana elbette görsel efektler olmazsa bu filmler tutarmı asla ama asla tutmaz bu gibi filmlerin ana temeli görsellik bunun üstüne kuruluyor,yoksa sana kattığı senin hayat bakış açını değiştirecek yapımlar değil hiç bir zaman..sen ben esareti bedelini 1000000 kere izlemişizdir yine izliycez ama bu gibi hero kahraman filmler 3+5'izlemeden öteye geçemiyor

Esaretin bedelini gerçekten inanılmazdı. Beni iyi yakaladın
    Ama benim en sevdiğim film yıldızlararası'dır. Her anlamda beni etkilemiş bir filmdi.
    Murphy nin beni dünya da ölüme terk mi ettin dediği an ağlamışımdır bile.

• 'Onların sonsuzluk taşları, uzay gemileri, orduları olabilir.Olsun be bizimde One Above All'ımız var.'

-Captain America
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.