Şimdi Ara

Volkswagen'den yeni Passat müjdesi, yakında geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Volkswagen, sekizinci nesil Passat’ı yeniden elden geçirerek makyajlı bir versiyonunu önümüzdeki aylarda Avrupa pazarına sunacağını açıkladı. Şirketin yıllık medya konferansında duyurulana göre, 9’u Çin pazarına olmak üzere bu yıl çıkarılacak 22 yeni modelin bir parçası olarak makyajlı Volkswagen Passat’ın Avrupa versiyonu satışa sunulacak. 

Variant ve hibrit versiyonları devam edecek

Herbert Diess’in yaptığı konuşmaya göre makyajlı Passat Avrupa yollarına oldukça yakın. Her zaman olduğu gibi zengin versiyonlarla satışa sunulacak Passat ailesinde hibrit versiyonlar da bulunacak. Bu aileyi yıl sonunda şirketin kompakt SUV modeli T-Cross izleyecek. İpuçlarını bu kadarla sınırlandıran Diess, yeni Passat’ın Avrupa versiyonuyla ilgili daha fazla detay ne yazık ki paylaşmadı.

Makyajlı Passat, Kuzey Amerikalı kardeşinden farklı olarak grubun birçok modelinin de temelini oluşturan MQB platformu üzerinden yükselecek. Yapılacak değişikliklerin ön ve arkadaki ışık grubunu kapsaması beklenirken, kabin tarafında küçük değişikliklerin yanı sıra bazı teknik güncellemelerin de yapılacağı düşünülüyor.

Passat seçenek olarak zengin 

Şuanda Türkiye’de satılan Volskwagen Passat’ta Trendline, Impression, Comfortline ve Highline gibi zengin donanım seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerin kaputunun altında benzinli olarak 125 ve 150 beygir güç üreten 1.4 TSI ünite yer alırken, dizel tarafında ise 120 beygirlik 1.6 TDI ile 150, 190 ve 240 beygirlik 2.0 TDI motorlar yer alıyor.

Volkswagen, Passat'ın yanı sıra 2018 yılının sonlarında yeni nesil Jetta’nın tamamen elektrikli bir versiyonunu Bora adı altında Çin’de satışa sunacak. Aynı zamanda üreticinin merakla beklenen modellerinden biri olan yeni nesil Touareg de 23 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

• Yeminlen geçen ihaleden 300.000 lira para kaldırmıştım.ne yapacağımı şaşırmıştım.bu haber çok iyi geldi.
    Müjdelik olarak ne istersin sayın editörüm ya...paramla alacağım ürüne ne müjdesi?
    indirim mi yapıyor ötv yi devlet mi karşılıyor kdv indirimimi var?
    asgari ücretin 1600 lira olduğu ülkede 120000(artık ne haltsa fiyatı) liraya araba almak akıl karı işmi? müjdeyi anlat bi hele ekonomi çok mu iyileşti?
    Sizin çarşı pazardan haberiniz mi yok yoksa baba parası mı yiyorsunuz? yoksa haberleri bu tarzda yapmak için özel mi görevlendirildiniz.
    Allah büyük!...
  • Yeni Passat demişsiniz, değişen bir şey yok arabada nerdeyse :) Şu arabanın bizim ülkemizde nasıl bu kadar tutulduğunu anlayamıyorum adamlar Amerika'da talep yetersizliğinden üretimi ve satışı kaldırıyorlar bu arabanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 16 Mart 2018; 17:53:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Yeni Passat demişsiniz, değişen bir şey yok arabada nerdeyse :) Şu arabanın bizim ülkemizde nasıl bu kadar tutulduğunu anlayamıyorum adamlar Amerika'da talep yetersizliğinden üretimi ve satışı kaldırıyorlar bu arabanın.

Resimdeki şimdiki kasa zaten, yeni kasayı makyajlayıp itelerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat GTE adlı hibrit bir model zaten var.

Volkswagen'den yeni Passat müjdesi, yakında geliyor

• ozmenakif kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, alt başlıkta hata olmuş. Uyarı için teşekkür ederim.

• Volkswagen'den yeni Passat müjdesi, yakında geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni arabam geliyor demek, hemen isim yazdırayım doğuş abeme, 3-5 ay sıkıntı yok ama 8-10 ay bekleyemem valla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle Arteon’un daha kalıplısı olur.

• berkayjan kullanıcısına yanıt
    Haberi okusan haberde yazıyor zaten okumadan hemen vw kötüleme çabaları

• Tok kapı sevdalıları için muazzam haber 😁
    Ülkemizde satılan araba markalarında bana volkswagen ve renault hep en mantıklı gelen markalar.
    İkinci elde anında satılıyor “en azından model gamının %90 ı”, yedek parçası çok kolay bulunuyor.
    Renault ile volkswagen i bir tutmuyorum burada. Sadece neden ikisinden birini almanın mantıklı olduğunu söylüyorum.
    Yoksa parası olan gitsin Maybach serisine binsin...

• Farlar ve stoplarda bi oynama olur

• 1.4 TSI gelmez yahu! Haberde yanlışlık omasın? Artık 1.5 TSI'ya geçti VW.
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    1.5 TSI'ya geçtiği doğru haklısınız. Ben de zaten 1.4 ile gelecek demedim onlar şuan Türkiye'de satışta olan motor seçenekleri :)

• Devlet bunu beğendi :D

• 0.8 ve 1.0 motor seçenekleriyle yakında Türkiye de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 16 Mart 2018; 20:26:57 >
  • Yeminlen geçen ihaleden 300.000 lira para kaldırmıştım.ne yapacağımı şaşırmıştım.bu haber çok iyi geldi.
    Müjdelik olarak ne istersin sayın editörüm ya...paramla alacağım ürüne ne müjdesi?
    indirim mi yapıyor ötv yi devlet mi karşılıyor kdv indirimimi var?
    asgari ücretin 1600 lira olduğu ülkede 120000(artık ne haltsa fiyatı) liraya araba almak akıl karı işmi? müjdeyi anlat bi hele ekonomi çok mu iyileşti?
    Sizin çarşı pazardan haberiniz mi yok yoksa baba parası mı yiyorsunuz? yoksa haberleri bu tarzda yapmak için özel mi görevlendirildiniz.
    Allah büyük!...

• Bence bu az gelir.Müjde 2 böbrek karşılığında yeni passata sahip olabilirsiniz?
    ne bileyim biraz daha yaratıcı olun.

• Kullanıcı kitlesi yüzünden bu araçtan soğudum...
  • Gene kuyruk oluşur para verip üzerine 6-8 ay bekler bizim insanımız :)

• verdi daireleri bunu beğendi :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.