Şimdi Ara

Apple Music, 38 milyon ücretli abone sayısına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple’ın müzik dinleme servisi, geçtiğimiz Şubat ayından bu yana iki milyonluk abone artışı sağlayarak 38 milyon ücretli aboneye ulaşmayı başardı. Apple'ın İnternet Yazılımları ve Hizmetlerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Eddy Cue, güncel abone sayısını SXSW festivalinde açıkladı.

Ayrıca Bkz.Amazon'un patronu dakikada 230 bin, ayda 10 milyar dolar kazanıyor
    Kıyaslayacak olursak, sektör lideri Spotify'ın Aralık 2017 itibariyle 71 milyon ücretli abonesi vardı. Amazon Music Unlimited'ın 16 milyon müşterisi bulunurken internet radyosu Pandora'nın toplamda sadece 5.48 milyon abonesi var. Google ise Google Play Müzik hizmeti için ücretli abone sayısını açıklamıyor.

Abone sayısındaki artışın nedeni HomePod olabilir

Bildiğiniz gibi Apple’ın akıllı hoparlörü HomePod, 9 Şubat'ta piyasaya sürüldü. Muhtemelen yeni kullanıcıların bir kısmı Apple Music ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanan HomePod için servise abone olmuş durumdalar.

Müzik akış hizmetinin aylık Bireysel aboneliği 13.99 TL'ye sunulurken altı kullanıcıya kadar erişim desteği sunan Aile planının fiyatı 20.99 TL. Öğrencilerin ise bu hizmetten aylık sadece 6.99 TL ödeyerek yararlanmaları mümkün.

• 2 senedir aktif olarak spotify kullanıyorum. geçen hafta apple mucis denemesi açtım. alışmak zor geldi sanki spotify daha kolay ve kullanıcı dostu gibi. yada bana alışkanlıktan öyle geldi.birde spotify windows phone ios ve pcde aktif olarak kullanabilmek çok iyi bence. apple mucis kullanan sadece telefonda kullanıyorlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 13 Mart 2018; 9:13:31 >
  • 2 yıldır Apple Music kullanıyorum ve beni hiç üzmedi. Daha önce Spotify'da denedim o da gayet iyiydi. Ancak bir daha Spotify kullanmayı hiç düşünmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende spotify kulanıyordum. Premium üyeliğim bitti. Bunun yerine alternatif bir müzik playformu düşünüyorum. Ancak apple müzik türkçe müzik arşivi nasıl acaba kullanan arkadaşlar varsa bilgi paylaşımında bulunabilir.
  • xmustiy X kullanıcısına yanıt
    Çıktığından beri kullanıyorum, ilk zamanlar zayıftı ama şimdi çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hâla , random - dinlediğim türe göre en iyi - kategoride müzik dinlemeyi beceremedim Apple Music'te... Spotify bunu otomatik yapabiliyor.
  • 6 aydır Apple Music kullanıyordum, 5 gün önce Spotify a geçtim. Şahsen spotify ın listeleri daha iyi olduğundan burada durmaya karar verdim.

• Ülkemizde ilk zamanlarına göre çok daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. Öğrenci hesabı profilide olması diğerlerine göre öncü olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

2 senedir aktif olarak spotify kullanıyorum. geçen hafta apple mucis denemesi açtım. alışmak zor geldi sanki spotify daha kolay ve kullanıcı dostu gibi. yada bana alışkanlıktan öyle geldi.birde spotify windows phone ios ve pcde aktif olarak kullanabilmek çok iyi bence. apple mucis kullanan sadece telefonda kullanıyorlar herhalde.

Bilgisayarda da kullanılıyor iTunes ile.
  • Spotify da Apple Music te kullandım ancak Apple Music bana daha basit ve kullanışlı geliyor. Ancak bazı sevdiğim şarkıları bir anda çalmamaya başlayınca üzmeye başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Ben hâla , random - dinlediğim türe göre en iyi - kategoride müzik dinlemeyi beceremedim Apple Music'te... Spotify bunu otomatik yapabiliyor.

haklisiniz. bu konuda gercekten spotify'in gerisinde.
  • Spotify çok daha başarılı

• Apple kullananlar Apple Music kullanıyor işte. Kısa surede bu kadar abone kazanmasının sebebi bu.

• biliyorumda işyerindeki laptopa itunes yükleyince sapıtıyor gariban bilgisayar neden se işyerinde radyo niyetine kullanıyorum spotify güzel oluyor. otobüste falan zaten telefondan devam. bisikletle gezerken lumia cihazimi alıyorum oradan devam ediyorum. baya bağımlıymışım aslında
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Lumia :D :D Desteği kesilmedi mi ona daha ilginç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spotify ezer geçer deezer da iyidir.

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bende en kısa zamanda geçmeyi düşünüyorum dediğin gibi madem.
  • Apple'in iosu mu zannettiniz hocam microsoft mobile'ı siz windows mobile 8 de bile çalışıyor spotify.
  • Anlamadı bile hocam boşver çok şey yapma Spotify için aylık 3.5 lira çıkıyor cebimden hala nasıl bu kadar ucuz anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Spotify da Apple Music te kullandım ancak Apple Music bana daha basit ve kullanışlı geliyor. Ancak bazı sevdiğim şarkıları bir anda çalmamaya başlayınca üzmeye başladı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.