Şimdi Ara

Grand Theft Auto 6'nın 2022 yılında çıkması bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD'li oyun şirketi Rockstar Games'in efsaneleşen oyunu Grand Theft Auto'nun yeni versiyonu ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Görünen o ki, serinin merakla beklenen yeni oyunu Grand Theft Auto 6'nın çıkışına daha bir hayli zaman var.

Ayrıca Bkz.Uber'in trafikten men cezası alması için kanun tasarısı hazırlandı
    Youtube'da yer alan The Know kanalına göre, Grand Theft Auto 6'yı yakın bir zamanda görmeyi umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Zira yeni oyunun çıkış tarihi en erken 2021-2022 olarak belirlenmiş durumda. Grand Theft Auto 6'nın ABD (Miami) ve Güney Amerika'da geçeceği ve oyuncuların zorlu görevler için iki bölge arasında mekik dokuyacağı belirtiliyor.

GTA 6'nın Miami'de geçecek olması heyecan yarattı

Project Americas kod adıyla geliştirilen oyunun belli bir bölümünün Miami şehrinde geçecek olması, GTA severleri heyecanlandırmış durumda. Zira serinin en çok beğenilen oyunlarından biri de 2002 yılında çıkan Grand Theft Auto: Vice City versiyonuydu. Olayların Miami'de yaşandığı Vice City'den esintiler taşıyacak Grand Theft Auto 6'da ilk kez bir kadın karakterin yer alacağı da sızan bilgiler arasında.

• steam e https den girilmiyor yanlis miyim ?

• Bu seride olur mu bilmem ama bir gün birebir gerçek hayatı simüle etmeyi başaracaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 12 Mart 2018; 17:41:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer öyleyse ps5 2020 den önce çıkmayacak demektir

• Kısaca yeni nesil konsolları bekliyorlar işte.

• Belirli dönemlerde ciddi teknolojik sıçramalar olacağını düşünüyorum ben de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pcciler 2030 da anca oynar heralde..

• Grafik şişirmeli ruhsuz oyun yapmasınlarda.

• Tamam her yıl oyun çıkarın demiyoruz da bu nedir arkadaş. Şimdi biz Gta çıkardık diğerini 14 yıl sonra co-op moduyla çıkaralım da çocuklarıyla oynasınlar falan mı diyorlar?

• tommy reyiz geri dönsün

• Las Venturas ile San Fierro olsa keşke.

• hedef 2023

• Hic unutmam klavyede en hizli yazdigim kelime aspirine ydi ?? hey gidi genclik

• sıkıcı bir oyun. oyun dinamikleri daha fazla geliştirilmeli.

• umarım 3 karaktere devam ederler ve ps4’e çıkar

• Her gta serisi beni ayrı heyecanlandırmış. Aşırı keyif alacağımdan şimdiden Eminim.. Küçük yeğenime daha yeni vice city yüklemiştim. Temelden başlasın çocuk bizim gibi.. Gta 5 - Gta 6 için daha çok yolu var

• Bu bilgileri herkes kafasında kurup söyleyebilir. Kaynak da gizli dersin oldu bitti.

Şahsen ben tek karakter isterim. Bence birden fazla karakter hem gelişim sürecini zorlaştırıyor hem de oyuna bağlılığı azaltıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 12 Mart 2018; 19:49:32 >
  • Ne yani şimdi insanlar(!) Ekran Kartı/İşlemci alırken;
    Bu GTA6 kaldırır mı? diye sormak için 4 yıl mı bekleyecekler ?

• 2021'de yeni konsollar çıkacaktır zaten, onlar için çıkış oyunu olur.
  • Ya oha ya tamam gta5ten hala iyi para kırıyorsunuz anladik da 2018 oldu 5 yil gecti bari 2020de falan gelsin 9 yil ara vermek nedir gta5ten sıkılmış bir suru oyuncu var korkmayin oynayani alani yine olur yeni oyununuz da gayet satar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.