Şimdi Ara

Mercedes-Benz, Toyota'yı geçerek dünyanın en değerli otomobil markası oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brand Finance tarafından hazırlanan bir rapora göre, Mercedes-Benz dünyanın en değerli otomobil markası olmayı başardı. Şirket, Alman otomobil üreticisinin değerinin bir önceki yıla oranla %24 artış göstererek 43.9 milyar dolara yükseldiğini açıkladı. Bu sıçramadaki en önemli katkı ise otomobil satışlarının yüzde 9.9'luk artışla 2.3 milyon araca ulaşması oldu.

Ayrıca Bkz.Volvo, Beşiktaş'ın premium otomotiv partneri oldu
    Mercedes-Benz'in ilk sırayı alması kadar Toyota'nın ikincilğe düşmesi de dikkat çekici. Japon şirketin değeri 43.7 milyar dolara gerilemiş durumda. Brand Finance, markanın ana vatanındaki müşterilerin, Toyota modellerinden çok Mercedes-Benz gibi daha yüksek kaliteli markalara odaklandıklarını belirtiyor. Üçüncü sırada ise yüzde 6 artış göstererek 41.8 milyar dolar değere ulaşan BMW var.

Aston Martin ve Tesla'nın değeri fırladı

Brand Finance CEO'su David Haigh "Mercedes-Benz otomobili icat etti ve şimdi otomobili yeniden icat etmeye odaklanmış bir marka stratejisiyle sektöre öncülük ediyor” dedi. Mercedes, Toyota ve BMW'nin ardından en değerli diğer markalar ise Volkswagen, Honda, Nissan, Porsche, Ford, Audi ve Chevrolet olarak sıralanıyor.

2017 ile 2018 yılları arasında marka değeri değişimi açısından birinciliği ise yüzde 268 oranında değer sıçraması yaratmayı başaran Aston Martin aldı. Değeri fırlayan diğer markalar arasında BYD (yüzde 211), Haval (yüzde 124), Tesla (yüzde 106), Jaguar (yüzde 105) ve Smart (yüzde 103) var.

• Saçma en değerli firma Fiat olmalıydı

• yıldızı yetmiş harbiden:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes ve diğerleri.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    BMW, Mercedes dururken boşuna Toyota'nın üretim sistemi ders olarak gösterilmiyor üniversitelerde. En basitinden bunu düşünün. Demek adamlar birşeyleri iyi yapıyor, premium olmadığı halde yıllardır en değerli markaydı Toyota. Şimdi de burun farkıyla geçilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 11 Mart 2018; 17:56:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

BMW, Mercedes dururken boşuna Toyota'nın üretim sistemi ders olarak gösterilmiyor üniversitelerde. En basitinden bunu düşünün. Demek adamlar birşeyleri iyi yapıyor, premium olmadığı halde yıllardır en değerli markaydı Toyota. Şimdi de burun farkıyla geçilmiş.

Ayrıca eklemek gerekir ki toyota'nın premium markası lexus'un çoğu aracı, bmw nin çoğu aracına konfor olarak beş basar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • toyotanın ne işi var orda zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bence normal.

Toyota'nın ilk 5'e girmesi bile skandal.

Mercedes-BMW vs... gibi markaların ilk 3'de olması Dünya tarafından kabul edilir ama Toyota anlamsız.

Gerçekten büyük skandal sana sormayı unutmuşlar. Acilen mail atın düzeltip toyota yı çıkarsınlar ilk 3 ten

Burda zotacing varken koskoca şirketin ne hattine liste hazırlamak.

• msansertekin kullanıcısına yanıt
    Lexus başka zaten. Amerikada lüks araç denince akla gelen ilk marka. Biraz gelenekçiler ama üretim kalitesi ve konfor olarak inanılmazlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

quote:

Bence normal.

Toyota'nın ilk 5'e girmesi bile skandal.

Mercedes-BMW vs... gibi markaların ilk 3'de olması Dünya tarafından kabul edilir ama Toyota anlamsız.

Gerçekten büyük skandal sana sormayı unutmuşlar. Acilen mail atın düzeltip toyota yı çıkarsınlar ilk 3 ten

Burda zotacing varken koskoca şirketin ne hattine liste hazırlamak.

Aferin.

Rica ederim.

• quote:

Ayrıca forumda "graphys" kullanıcısını aratıp yaşanan MB rezaletini de hatırlatabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 11 Mart 2018; 19:38:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota ne ki ya Allah Allah

Premium markası lexus bile bmw audi mersodan geride lexus iç kapı kollarına bakın Toyota dan hallice

Yüzbinlerce aracını topladı araçları konforsuz yalıtımsız

Neden tercih ederler bilmem 4 ileri çağ dışı otomatik vites kullanıyorlardı ama durun vurmayın sorunsuzdu :)

• (Brand Finance, markanın ana vatanındaki müşterilerin, Toyota modellerinden çok Mercedes-Benz gibi daha yüksek kaliteli markalara odaklandıklarını belirtiyor.)

Bu cümle tamamen yanlış mercedesin bıyıklı başkanının ağzından aksini ispat ederim. Her yıl yapilan en az sorun çıkaran markalar araştırması da ayrı.

• Hissedarlar yine birbirine girmis

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bana bana lexus mu merso yada bmw mi deseler lexus tercih ederim :) bu kadar net yani aralarindaki fark tabi benim gorusum bu herkezin zevki rengi kendine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digerleri kuma.

• Aston martini sicratan da mercedes. Eli degen kazancli cikiyor

• BMW'ye beş basarmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Ayrıca forumda "graphys" kullanıcısını aratıp yaşanan MB rezaletini de hatırlatabiliriz.

toyota nın üretim sistemi başarısı malum da yıllardır c -d sınıfının en zayıf modeli corolla ile avensis i de üreten de yine onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 12 Mart 2018; 19:43:49 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.