Şimdi Ara

Galaxy S9 serisi ilk güncellemesini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    25 Şubat günü tanıtımı yapılan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ilk güncellemesini aldı. Herhangi bir iyileştirme veyahut yeni bir özelliğin yer almadığı güncelleme, Galaxy S9'daki birtakım hataları düzeltirken aynı zamanda Google'ın Mart ayı güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Galaxy S9 için G960FXXU1ARC5 ve Galaxy S9+ için G965FXXU1ARC5 sürüm numaralarını taşıyan 242 MB boyutundaki güncelleme Google'ın son birkaç ay içinde tespit ettiği bazı güvenlik sorunlarının yanı sıra, yazılımsal birtakım hataları da bertaraf ediyor. 

Şimdilik Almanya'da yayınlanan güncellemenin önümüzdeki günlerde diğer ülkelerdeki Galaxy S9 ve S9+ cihazları için de kullanıma sunulması bekleniyor. Güncellemeyi Ayarlar »Yazılım güncelleme adımlarını izleyerek cihazınıza indirebilirsiniz. 

• samsung telefonu göndericek de güncellemesi kaldı.

• Hep böyle olsalar keşke, bir kaç ay sonra note 9 ayağına güncelleme işi sarkar durur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S9+ ön siparişi ettim Perşembe günü geldi. Telefon çok hoş daha bu güncelleme gelmemiş baktım da

• Bu kadar erken güncelleme gelmesi iyi değildir, hataları bile bile piyasaya sürüyorlar demektir yani acelecilikle çıkmış ürün var karşımızda. İleride başka hataları düzeltmeye zaman kalmadan güncelleme süresi bitecek ve elinizde hatalarla dolu bir cihaz. Güncelleme gerektiğinde iyidir, sürekli gelmesi iyi değildir şu olayı artık benimsemek lazım.

• Aga bızım s3 mini ne oldu.. Hani güncelleme

• kalavar kullanıcısına yanıt
    Çöpe atabilir yada 4500₺ gibi ufak bir fark ödeyip s9 alabilirsin diyor samsung.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakansah kullanıcısına yanıt
    Neden atayım ya taş.gibi maşallah... Bıde parmak ızı dıye bısey cıkmış benım s3 mınıde var mı? Bulamadım da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalavar -- 11 Mart 2018; 1:50:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.