Şimdi Ara

E-devlet’e bir özellik daha: Rekabet Kurumu Başvuru Portalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soy ağacı ve miras sorgulama özellikleriyle büyük ses getiren e-devlet platformuna bir yeni özellik daha eklendi. Bundan böyle Rekabet Kurumu başvuruları e-devlet üzerinden kolay bir şekilde yapılabiliyor. Şuanda yoğunluktan dolayı portal açılırken hata veriyor.

Rekabet Kurumu’na nasıl başvuru yapılır?

Rekabet Kurumu’na başvuru yapmak için e-devlet platformunda Rekabet Kurumu hizmet sayfasından Rekabet Kurumu Başvuru Portalı’nı kullanabilirsiniz. Portala ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı hizmet verilemiyor.

Rekabet Kurumu Başvuru Portalı üzerinden şu işlemler yapılabiliyor:

• Birleşme/devralma başvuruları

• Birleşme/devralma başvurularına üçüncü taraflarca itiraz veya bilgi verme başvuruları

• Birleşme/devralma başvurularına üçüncü taraflarca bilgi verme başvuruları

• Menfi tespit/muafiyet başvurularının alınması

• Soruşturmalarda tarafların yazılı savunmaları için ek süre taleplerinin alınması

• Rekabet kurumuna yapılan dosyaya giriş başvurularının alınması

• Rekabet kurumu nezdinde sözlü savunma toplantısına katılım taleplerinin alınması

• Tv8 gibi bir kanaliniz mi var?

O halde basvurun rekabet kurumuna gelsin Netflix sansuru.

Yoksa Venus isminde leş gibi telefonlari pahaliya satamiyormusunuz?

Basvur rekabet kurumuna, dayasin yabanci cihazlara vergiyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon94 -- 8 Mart 2018; 19:41:38 >
  • Bunları yapacaklarına, önce 200 bin kişi birden yüklenince çökmeyen sistem yapmaları gerekiyor. Koskoca devletin paraları - bizden alınan vergiler, ÖTV'ler bilmem neler nerelere harcanıyor?

• Peki Fetöyle ilgili nereye başvuru önerirsiniz? Çok enteresan bir olay anlatacağım. İstanbul/Kadıköy/Söğütlüçeşme Gezinme Sokaktan İtfaiyeye kadar otopark mafyasının elinde ve neredeyse 4 sene oldu. İlk bir iki ay çok kavgalıydı. Belediye geliyor dev bloklar getiriyor bu mafya nasıl oluyorsa 2-3 saate kaldırtıyor. Hararetli tartışmalar sürüyor falan. Sonra bunlar rahat rahat at oynatır oldu. Başta araç sahipleri ile tartışıyorlar kavga ediyorlar falan ama it sürüsü gibiler zaten, bir anda kalabalıklaşıyorlar. Bu bahsettiğimde Kadıköy gibi nezih bir yerin göbeği. Sahrayıceditteki emniyettekiler bunları tanıyor, hem de baya iyi tanıyor. Şikayet etseniz onların davası var, dava bitene kadar müdahale edemiyoruz gibi saçma bir açıklama yapıyorlar. Bunların başında bir topal var, bunun babasıda topaldı. Babasının eskiden bir odunluğu vardı minnacık kulübe. Şimdi ondan yola çıkarak tüm gezinme sokağı ve itfaiyeye kadar giden sokağı ele geçirmiş durumdalar. Ki ilk aylarda bu ortadaki eski pazar meydanını da kullanıyorlardı da sonra ispark orayı kapatınca paşa paşa kuyruk kıstırdılar.

Bu arada sokaktaki hırsızlıklarda ne hikmetse arttı. Bunlar 5-6 kişi iskemle masa çekip sokak başında takılmaya başladılar, hatta arada ateş yakıyorlar falan. Bu Bim in karşısındaki 2-3 yeri de aldılar, cafe falan yaptılar. Çünkü beleş para basıyorlar. Kaç kere büyük kavgalar hatta silahlı kavgalar yaşandı. Gelen polisler mesela birini yakalıyor, bu it bağırıyor o bizden diye. Ha bu onlardanmış bırakın o zaman diye polisler bırakıyor.

Bu işin arkasında belli ki büyük bir şey var. Senelerdir İstanbul'un Kadıköy'ün göbeğinde bu yaşanabildiğine göre, polisler bunlara dokunmadığına göre ya bu polisler de fetöcü, ya belediye de bir şey var. Yani bir arkası var bu işin zira aylık yaklaşık gelirleri 100-200binTL arası. Maç günleri yan sokaklara kadar taşıyorlar. Ambulans vs sokağa giremiyor.

Bunların arkasında polisler olduğuna göre polislere şikayet edilemez. Hani böyle e-devletten falan bakanlığa ulaşılacak ya da ancak basında falan çıkacak o şekilde önü kesilir. Ha aldıkları buradaki cafeler, dükkanlarda yanlarına kâr kalır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 8 Mart 2018; 14:5:45 >

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    hocam yapma etme görürler şimdi yapmaya kalkarlar (yaptılar)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Bu olayı nasıl Fetöye başladığınızı merak ediyordum okurken bir kaç tahminin oluştu sonuna gelince anladım sizin bağlantılar benim tahminimden kat ve kat saçmaymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Peki Fetöyle ilgili nereye başvuru önerirsiniz? Çok enteresan bir olay anlatacağım. İstanbul/Kadıköy/Söğütlüçeşme Gezinme Sokaktan İtfaiyeye kadar otopark mafyasının elinde ve neredeyse 4 sene oldu. İlk bir iki ay çok kavgalıydı. Belediye geliyor dev bloklar getiriyor bu mafya nasıl oluyorsa 2-3 saate kaldırtıyor. Hararetli tartışmalar sürüyor falan. Sonra bunlar rahat rahat at oynatır oldu. Başta araç sahipleri ile tartışıyorlar kavga ediyorlar falan ama it sürüsü gibiler zaten, bir anda kalabalıklaşıyorlar. Bu bahsettiğimde Kadıköy gibi nezih bir yerin göbeği. Sahrayıceditteki emniyettekiler bunları tanıyor, hem de baya iyi tanıyor. Şikayet etseniz onların davası var, dava bitene kadar müdahale edemiyoruz gibi saçma bir açıklama yapıyorlar. Bunların başında bir topal var, bunun babasıda topaldı. Babasının eskiden bir odunluğu vardı minnacık kulübe. Şimdi ondan yola çıkarak tüm gezinme sokağı ve itfaiyeye kadar giden sokağı ele geçirmiş durumdalar. Ki ilk aylarda bu ortadaki eski pazar meydanını da kullanıyorlardı da sonra ispark orayı kapatınca paşa paşa kuyruk kıstırdılar.

Bu arada sokaktaki hırsızlıklarda ne hikmetse arttı. Bunlar 5-6 kişi iskemle masa çekip sokak başında takılmaya başladılar, hatta arada ateş yakıyorlar falan. Bu Bim in karşısındaki 2-3 yeri de aldılar, cafe falan yaptılar. Çünkü beleş para basıyorlar. Kaç kere büyük kavgalar hatta silahlı kavgalar yaşandı. Gelen polisler mesela birini yakalıyor, bu it bağırıyor o bizden diye. Ha bu onlardanmış bırakın o zaman diye polisler bırakıyor.

Bu işin arkasında belli ki büyük bir şey var. Senelerdir İstanbul'un Kadıköy'ün göbeğinde bu yaşanabildiğine göre, polisler bunlara dokunmadığına göre ya bu polisler de fetöcü, ya belediye de bir şey var. Yani bir arkası var bu işin zira aylık yaklaşık gelirleri 100-200binTL arası. Maç günleri yan sokaklara kadar taşıyorlar. Ambulans vs sokağa giremiyor.

Bunların arkasında polisler olduğuna göre polislere şikayet edilemez. Hani böyle e-devletten falan bakanlığa ulaşılacak ya da ancak basında falan çıkacak o şekilde önü kesilir. Ha aldıkları buradaki cafeler, dükkanlarda yanlarına kâr kalır herhalde.

bimer'e yazın. gerçekten okuyorlar. en azından resmi bir cevap alırsınız yazılı. sonra da bununla bir avukatla görüşebilirsiniz. allah yardımcınız olsun. adalet herkese lazım.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Bimere ve cimere şikayet edin emin olun sonuç alınıyor.Ben artık hiçbirşeyi gerekli kurumlara iletmiyorum onlarda gidip polise iletiyorlar yine bişey yapılmıyor ama bimer veya cimere şikayet iletirseniz direk konuşlar ordakiler ilgileniyorlar.

Bizim mahallede bazı kişiler bildigin evimizin önünde park parası alıyorlardı ulan benım evimin önü adam park parası alıyor milletten polise şikayet ettim dediğinzi gibi ilgilenmiyorlar bimere şikayet ettim adamlar o gün bugündür yoklar sonra anladımki biz yanlış yere şikayet ediyormuşuz polise gitmicen direk bimer.

• quote:

Orijinalden alıntı: BumberShoot

Bu olayı nasıl Fetöye başladığınızı merak ediyordum okurken bir kaç tahminin oluştu sonuna gelince anladım sizin bağlantılar benim tahminimden kat ve kat saçmaymış

Fetö ya da değil, fetö diye her taşın altına bakıyorlar ya her yerden de çıkıyor ya, belki fetö deyince İstanbul'un sözde en kaliteli alanlarından birinin göbeğindeki bu saçmalığa da 4 senenin sonunda son verirler diye umuyorum. Sonuçta polislerin bu işin arkasında olduğu belli. Bir yon rüşvet alan, yolsuzluk yapan zabıtaların, belediye başkanlarının ve polislerin ve hatta emniyet müdürlerinin olduğu da bir gerçek. Direk uğraşılsa belli, baş belaya girer. Çünkü özellikle başlarındaki tam bir pislik, yüzünden şeytanlık akıyor. Zaten dayı da demeye başlamışlar denyoya. Kaç kere dövüyorlardı hemen elemanları kurtarıyor. Pisliği görseniz ağa gibi, polis arkasında, belediye bir şey demiyor, cafeleri de kapattı. Yazın hele direk köşeye masa kurup, çilingir modundalar. Bölge bir anda dolapdereye döndü. Sabahtan akşama bağırışlar çağırışlar da cabası. Ancak bir şekilde sağda solda fazla konuşulacak, basına sızacak, işte o an biter, adım gibi eminim.

Haa veletlerininde kırıp dökmediği ayna, altını vurmadığı araba kalmadı. Hepsi rallici modunda. Çok şekiller ya, sürekli patinajla kaldırıp durduruyorlar. Kadınlar gelirse artist artist siz parkedemezsinize getiriyorlar ama kaç tane arabayı vurduklarına ben şahidim. Sağda solda bu işi duyurmayı düşünüyorum. Belki emniyetin face, tweet sayfalarına da ufak ufak laf sokmalar yapıştırılabilir. En sonunda artık bu büyük rüşveti götüren kimse belki tırsıp kaldırır şunları.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, deneyeceğim ama bimerde direk tc falan istiyor. Yani kimin şikayet ettiği direk belli olacak. Bunlarında belli ki emniyette baya kankaları var, çünkü başka bir şey için emniyete gittiğimde üstü kapalı söylemiştim, herkes tanıyor ve kanka gibiydi bunlarla. E niye kaldırılmıyor ki falan deyince sanki çocuk oyalar gibi işte onların davaları var süren biz dokunamayız o yüzden rahat rahat takılabilirler gibisine getirmişti. Davanız varsa otopark mafyalığı serbestmiş :D Aynı bizde de evimizin önü ama onların arazisi oldu bir anda. Yani bu şikayet bimerden polise giderse, şikayet eden şu falan derlerse, poliste direk bunlarla kanka olduğundan iş uzayabilir, pislik yapabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Teşekkür ederim, deneyeceğim ama bimerde direk tc falan istiyor. Yani kimin şikayet ettiği direk belli olacak. Bunlarında belli ki emniyette baya kankaları var, çünkü başka bir şey için emniyete gittiğimde üstü kapalı söylemiştim, herkes tanıyor ve kanka gibiydi bunlarla. E niye kaldırılmıyor ki falan deyince sanki çocuk oyalar gibi işte onların davaları var süren biz dokunamayız o yüzden rahat rahat takılabilirler gibisine getirmişti. Davanız varsa otopark mafyalığı serbestmiş :D Aynı bizde de evimizin önü ama onların arazisi oldu bir anda. Yani bu şikayet bimerden polise giderse, şikayet eden şu falan derlerse, poliste direk bunlarla kanka olduğundan iş uzayabilir, pislik yapabilirler.

Hiçbişey yapamıyorlar he sana bişe dediler dünyanın tazminatını alırsın o kadar diyeyim.2. olarak senin kimlik bilgilerini bimer polsile paylaşamıyor sadece şikayeti iletme hakkı var.Senin kimliğini paylşamaz.Polise yaptıgın ihbar içinde geçerli ibar birimi başka biriyle üst yetkili olmadıgı sürece şikayet edenin kimliği gizli tutulur.Sağlam bir savcıya denk geldinmi adamdan kan olır o savcı yeterki derdini anlat malzeme lazım savcıya zaten kendini göstermek için

• Guzel bir sistem gelmis hedele hudele yazmissiniz sirf kotulemek icin. Ugrastiran bir is artik cok daha pratik olmus. Alakasiz alakasiz seyler yazilmis yok netflix sansuru vs diye. Bunun icin e devlete bu uygulamanin gelmesine gerek yok zaten sansurlenecek. Elestirecekseniz alakasiz seyler uzerinden elestirmeyin. Bu konu ile ilgili olarak guzel dusunulmus bir uygulama olmus.

• Logo muhasebe programı Lem programı adı altında hizmeti almadıgınız senelerinde geriye donuk ucretlerinide istemkete..diyelimki 3 sene boyunca guncelleme paketi almadınız 3 senede sonra bu paketi almak istiyorsunuz geçmiş 3 seneninde ucretini talep ediyorlar acaba bu durum nereye şikayet edilir..??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.