Şimdi Ara

AMD ekran kartlarının DOTA 2 ve PUBG performansı arttırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Artık popüler oyunlar çıktıktan sonra performansı optimize etmek adına ekran kartı güncellemeleri önem kazanmaya başladı. AMD bu hafta eSpor yapımlarına önemli bir performans desteği verdi.

Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 neler sunuyor?

Radeon Software Adrenalin Edition adı altında yayınladığı güncellemelerinde, geliştiriciler ile doğrudan görüşmeler yapan Project ReSX (Radeon eSports Experience) ekibinin çalışmalarına da yer vermeye başlayan AMD, son sürümde eSpor oyunlarında önemli performans artışları elde etti.

Ayrıca Bkz.AMD Ryzen 7 2700X işlemcisi yüzde 10 performans artışı ile gelebilir

Yeni 18.3.1 sürümünde Radeon ekran kartlarının performansları PUBG için Full HD çözünürlükte yüzde 11, DOTA 2 için 4K çözünürlükte yüzde 6, Overwatch için 1440p çözünürlükte yüzde 3 civarında daha iyi kar oranları yakalandı. Testler Radeon RX 580 8GB ekran kartı, Intel i7 7700K işlemci ve 16GB DDR4-3000 Mhz RAM bellek konfigürasyonunda yapılmış.

Radeon temelli oyuncu sistemlerinde bu oyunu oynayanlar yeni güncelleme ile bahse konu performans artışlarına şahit olacaklar. Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 sürümü indirmeye sunulmuş durumda.

• İyi de bu rx 580 ve türevi kartlarla oyun oynayan yok ki hepsi madencilerin elinde...

Yeni gelen apularda yapsın bu benzer iyileştirmeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd ekran kartı pazarında nasıl az kazanabiliyor anlayamıyorum madenciler üretimden sonra kart daha sıcakken alıyorlar stok kalmıyor ama yinede ekran kartı tarafında iyi kazanamıyorlar ver ilk partiyi madencilere sat bolca gelen parayla daha iyi arge yap bir sene oyun pazarını pas geç zaten amd yok oyun kısmında...

• ilk önce Windows 10'daki mavi ekran hataları düzeltsin . Yeni çıkan sürücüleri kuruyorsunuz bilgisayar mavi ekran hataları vermeye başlıyor.

• H34RTL3SS kullanıcısına yanıt
    AMD ekran kartı satışı yapmıyor, kartı üreten Asus Sapphire gibi firmalardan toptan satın alıp, perakende satış yapan firmalar parayı götürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi benim için yayınladılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fps kazancına kar oranı denmiş, tuhafıma gitti doğrusu

• AMD'de biliyor yüksek fps için Intel kullanması gerektiğini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Executor Arhentir E kullanıcısına yanıt
    çipi asus saphire üretmiyor gayet iyi anladınızda işinize ben mühendisim iyi bilirim demek geliyor

• Ey Radeon Esports Experience !!!!

1. Rx 580 i nerden buldun?
    2. İşlemcin niye ryzen değil
    3. Ne ayaksınız olum siz

bu üçünü istiyorum

• yerim onların güncellemelerini de performans artışını da. vega 64 parasına rx580 satılıyor adamlar hala güncelleme diyor. ben rx 580e 2500 lira vereceksem burda belirtilen değerlerin iki misli fpsyi vermeleri lazım. yazılıma ayıracak vakti üretimi arttırmaya fiyatları indirmeye ayırsalar insanlar vega kart alır varsın güncelleme gelmesin der.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekaradag -- 8 Mart 2018; 14:52:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.