Şimdi Ara

Grand Theft Auto VI Söylentiye Göre 2022'de Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       The Know adlı YouTube kanalının ismini vermek istemediği bir kaynaktan edindiği bilgiye göre, şu anda Project Americas kod adıyla anılan bir sonraki Grand Theft Auto oyunu 2022'de çıkış yapacak.

Söylenene göre, oyun Vice City'de geçecek ve bazı görevler için oyuncular Güney Amerika'ya seyahat edecek. Ayrıca ilk defa kadın bir karakterin kontrol edileceği de söylentiler arasında. Grand Theft Auto V'te olduğu gibi birden fazla karakter olup olmayacağı belli değil.

1.2 milyon aboneye sahip YouTube kanalı The Know Dark Souls 3 resmi olarak duyurulmadan önce oyunun detaylarını sızdırmıştı.

Rockstar Games henüz Grand Theft Auto VI hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Serinin en son çıkan oyunu Grand Theft Auto V ilk olarak Eylül 2013'te PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirmişti. Ardından Kasım 2014'te PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ve onun ardından Nisan 2015'te PC sürümü gelmişti. Rockstar Games, Grand Theft Auto Online'ı halen güncellemeye devam ediyor.

• Bunu ennnnnnnnnnnnnnnnn son söyleyecek varlık sensin

@porsux, sana cevap veren bu xbot, troll, hater, bir kaç istisna dışında, dünyanın en iyi oyunlarını, sırf PS özel olduğu için gömmeye çalışan, şirazeden çıkmış bir xboy'dur. Bunla French Troll Press ile ilgili sorun yaşayan hemen bize danışsın, yerin dibinden çıkmaya çalıştığı vakit, hemen geri gönderiyoruz bu trollü.
  • Doğru olabilirde 2022 dile kolay tam 4 sene :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E bende Rockstar olsam aynısını yapardım. Ana oyun 2013'te çıkmış.. Yıl 2018 ve steam-psn vs de en çok satanlar listesinde hep GTA V hep GTA V.. Hiç acele etmez tabii.. Tek korkum yeni gelecek oyunun ana senaryosunun sönük olma riski. online oynayan kitle çok ama çok büyüdü ve büyük bir kısım daha hikayeyi bile bilmeden multiye dalıyor. Umarım kötü olmaz hikayesi. Gerçi sinyalini RDR2 de görürüz

• Bu kadar uzun sürecek olması bence normal. Artık oyunlar 2d grafiklerden, 5-10 textden oluşmuyor.

Ayrıca GTA 5 çıtayı öyle bir yükseltti ki, gta 6nın beklentiyi karşılaması çok zor, çok çalışmaları gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 6 Mart 2018; 20:16:5 >
  • PS5 in çıkış oyunlarından olacağı yönünde konuşmalar var . PS5 2021 gibi çıkar konsol diyordum ben bakalım göreceğiz .

• Gayet mantıklı bir tarih

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni xbox 2021 de gelecektir yeni xbox ın çıkış oyunlardından olabilir olursa konsolun ömrü kadar satmaya devam edecektir yüksek ihtimalle

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Rockstar araya başka İP oyun yapması lazım artık. Yine TPS olsun ama farklı bir şey.

GTA isimli değil de farklı bir oyun olsa iyi olur, mesela soğuk savaş eski dönemde geçicek iç savaşın olduğu, ikinci dünya savaşında insanlığın bitmiş, duygusal yüklü karakterler olucak, bir yandan hayatta kalma mücadelesi, bir yandan da oyunun görevleri, yan görevleri ve yan karakterleri olucak. Yine açık dünya. Mükemmel bir senaryo var elimde keşke rockstar'a atabilsem.

• Sonunda açık ara en güzel GTA şehrine dönüyoruz, Vice City de en sevdiğim GTA'dır.
    Yalnız 2022 şaka gibi bir tarih, ölmezsem oynarım artık.

• Yeni nesil konsolları bekliyorlar.

• PS5 çıkışı tam bir şenlik olacak.

The Last of Us 2,
    Horizon 2,
    GTA 6,
    Cyberpunk 2077,
    Anthem,
    Remedy oyunu,
    Death Sranding,
    Manhunt 3 (son haber)
  • Bu ne ya.Oyun sektorunun komple cılkı cikti.Kesesi dolan doymus firmalar oldugu surece 50 yil bile erteleyebilir oyunu adamlar, adamlarin hakkidir.Ekran karti ureticileri bile uyandi ise.Mining bahanesiyle oyunculari tokatliyorlar fais fiyatlarla milletin gıkı cikmiyor.Yeni urunlerini erteleyebildikleri kadar erteliyorlar.Oyun yapanlar bir seride parayi buldumu oradan oyuncuyu sagabildigi kadar sagiyor kimsenin umurunda degil.Iki tarafda biliyor ki ne yaparlarsa yapsinlar milyon dolarlari zorlanmadan kazanabilecekleri tuketim delisi guruh sırtlarını asla yere getirmez.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu doru mu ?

• Mümkün değil. Bu nesile gelecek %100 sonra ps5 e remastered yapıp bir daha satacaklar. Yani en geç 2 yıla çıkar.

• Umarım yine birden fazla karakter olmaz. Üç karakter olmasının bir farklılık kattığı doğru ama bu yüzden en zayıf konuya sahip GTA'lardan bir tanesiydi.

• 2021 de gelir diyorum yani ps5 in çıkış oyunlarından biri olabilir.

• Sadece Vice City olmaz büyük bi haritanın içine Vice City eklerler diye düşünüyorum yani baya büyük bi Vice City görürüz. Zira ben ve oynayanların %90'ı Vice City'i avucunun içi gibi biliyor.

• Bence güzel sallamış.

• GTA6/ ViceCity/ 2021 bu yeni söylenti değil, Uzun zamandır GTA forumda, YouTube'da dönen söylentiler, hatta GTA online için harita genişleme paketleri geleceği bunlarında ücretli olarak satacağı söyleniyor..

• Son GTA da yaptıkları gibi her iki nesile de çıkarmak isteyeceklerdir. O yüzden ben o kadar gecikecegini düşünmüyorum. En kötü ihtimalle 2020 de çıkar...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.